Şimdi Ara

SAMSUNG D SERİSİ SMART TV & SAMSUNG APP [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
47.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bi konunun ana başlığını açayım dedim burda smart tv özelliklerinden ve samsung uygulamalarda bahsedelim

SAMSUNG D SERİSİ SMART TV & SAMSUNG APP [ANA KONU]

benim yüklediğim bazı uygulamalar ve açıklamaları ...

Samsung 7/24 : 7TL karşılığında bi ay boyunca onlarca filmleri dizileri net üzerinden izlemenizi sağlıyor...

ZETE : En sevdiğim uygulamarldan biri .... Türkçe & Resimli haber uygulaması (Borsa , Spor , Haber vs.)

vTuner : Bi çok radyo istasyonunu internet üzerinden dinelemenize yarayan uygulama ( Türkçe radyo kanllarıda var)

AccuWeather : 1 haftalık hava durumunu gösteren uygulama

GoogleMaps : Adındanda anlaşılacağı gibi harita uygulaması

daha onlarca ugulama var bende 40d6000 var .. 7 ve 8 serisinde daha fazla uygulama vardır diye tahmin ediyorum ...

• bendede aynı seri var sanırım 7 ve 8 serisindeki uygulamalarda yüklenebilir ama app store de yok bu uygulamalar acaba pcden indirip usb üzerinden kurabilirmiyiz??
  • d7000 var explore 3d garanti tv,iştv gibi uygulamaları kuruyorum fakat smart tv 2. kez açışımda smart hub güncelleme yapılıyor diyor ve bu uygulamaları siliyor budurumu nasıl düzeltebilirim acaba
  • Ben yeni aldım D6000 serisini. Henüz evimde internet bağlantısı yok ama Televizyonun görüntü kalitesi, kullanımı, mkv oynatıcısı, USB, oyun ve HD ile 3D izleme inanılmaz. Kısa süre önce aldığım mini HD reciever ile birlikte sonucuna bayıldım. İnternet için ise samsung wireless adaptör fiyatlarının biraz düşmesini bekleyeceğim sanırım. Ama almayı düşünüp de kararsız kalanlara tavsiye ederim. 3D gözlüğü de yanında muhakkak alsınlar.
  • bende D7000 aldım. samsung 7/24 sinema uygulamasında sıkıntı yaşıyorum. samsung sinema 7/24 uygulamasını aldıktan sadece bir iki gün film izledim üçüncü günden sonra ses geliyor ancak görüntü gelmiyor. aradan iki hafta geçti ve durum hala aynı ses var ama görüntü yok. ses geliyor ama o da takıla takıla. bağlantı hızım gayet iyi başka video uygulamaları gayet iyi çalışıyor.
    samsung çağrı merkezini aradım. bir iki gün içerisinde düzelir filan dediler hiç bir düzelme yok.
    samsung 7/24 sinema uygulamasındaki yardım menüsünden mesaj gönderdim. "Samsung ile konuyla ilgili yazışmalar devam etmektedir.Size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.Ek olarak yeni süre tanımlaması yapılır." şeklinde bir cevap verdiler.
    uzun lafın kısası sormak istediğim şu ki : samsung smart tv de 7/24 sinema uygulamasını kullanan herkes benim yaşadıgım bu sorunu bu günlerde yaşıyor mu yoksa bu sorun benim tv de mi?

• samsung smart tv lerle herhangi bir flash siteye girip ordaki videoları izleyebiliyor muyuz?

mesela dizihd.com'daki dizileri izleyebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhaci

bende D7000 aldım. samsung 7/24 sinema uygulamasında sıkıntı yaşıyorum. samsung sinema 7/24 uygulamasını aldıktan sadece bir iki gün film izledim üçüncü günden sonra ses geliyor ancak görüntü gelmiyor. aradan iki hafta geçti ve durum hala aynı ses var ama görüntü yok. ses geliyor ama o da takıla takıla. bağlantı hızım gayet iyi başka video uygulamaları gayet iyi çalışıyor.
    samsung çağrı merkezini aradım. bir iki gün içerisinde düzelir filan dediler hiç bir düzelme yok.
    samsung 7/24 sinema uygulamasındaki yardım menüsünden mesaj gönderdim. "Samsung ile konuyla ilgili yazışmalar devam etmektedir.Size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.Ek olarak yeni süre tanımlaması yapılır." şeklinde bir cevap verdiler.
    uzun lafın kısası sormak istediğim şu ki : samsung smart tv de 7/24 sinema uygulamasını kullanan herkes benim yaşadıgım bu sorunu bu günlerde yaşıyor mu yoksa bu sorun benim tv de mi?

Bende de D8000 var, 7/24 yü promosyon kodu ile aktive ettiğimden beri sadece ses alabildim.En az üç kere aradım.İnternet hızınızdandır vs.. gibi bahaneler ürettiler ki hiç alakası yok.Biz sizi arayacağız dediler, 2 ay geçti :) Ben de artık işin peşini bıraktım. Yani Samsung destek bölümü konudan bihaber...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XYAĞMUR -- 11 Temmuz 2011; 12:05:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maydogdu

samsung smart tv lerle herhangi bir flash siteye girip ordaki videoları izleyebiliyor muyuz?

mesela dizihd.com'daki dizileri izleyebilir miyim?

denedim ve izleyemedim.
  • bendede samsun d7000 var içeriğinde flash video bulunan sitelere girip o videoları izleyebiliyorum bugüne kadar bi çok site denedim hepsinde oynattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtijan

bendede samsun d7000 var içeriğinde flash video bulunan sitelere girip o videoları izleyebiliyorum bugüne kadar bi çok site denedim hepsinde oynattı

dizihd.com'daki dizileri bende oynatmadı. benim tv de mi bir sorun var acaba
  • quote:

quote:

bendede samsun d7000 var içeriğinde flash video bulunan sitelere girip o videoları izleyebiliyorum bugüne kadar bi çok site denedim hepsinde oynattı

dizihd com denemedim en kısa sürede denerim ama içeriğinde flash olan sitelerdeki flash olan herşeyi (video,reklam vs vs) oynattı dizide izledim görüntülü sohbet sitelerindeki canlı kamera görüntülerini bile açtı cidden :) belki o sitenin içideki videolar flash değildir en kısa zamanda o siteyide deneyip sana cevap vericem oynattı yada oynatmadı diye arkadaşım

• Bende 32d5500 modeli var. Sd yayından memnun değilim. Bunun için bildiğiniz herhangi bir ayar var mı?

Bir de şöyle bir sorum var: Mevcut 1920x1080 olan çözünürlüğü biz düşürebiliyor muyuz? Yani ben televizyonun görüntüsünü 1024x768 yapabiliyor muyum istediğimde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Akıncı -- 15 Temmuz 2011; 21:23:36 >
  • Arkadaşlar bu tv'De (40D6320) hangi gözlüğü kullanabilirim? Araştırmalarımdan bir sonuç çıkaramadım. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

quote:

dizihd.com sitesinden bir kaç dizi bölümü seyretmeyi denedim ve gayet normal şekildede izledim yani o sitedeki videoları sorunsuz açıyo rahatlıkla izlenebiliyo bence bi bilene sormalısın bende açılmıyo diye
  • Bende D6000 serisi aldım gerçekten güzel bir görüntü kalitesi var daha 3D gözlük almadığım için 3d deneyemedim

benimde kafama takılan bir şey var bu tv kumandasının üzerindeki HDMI tuşuna bastığımızda görüntü çözünürlüğünün 1920x1080i yazıyor bende hd recevier var bu çözünürlüğün 1920x1080p yazması gerekmiyormu bunu anlayamadım bunun sebebi nedir sizde ne yazıyor çözünürlük olarak bunu cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar acaba bu tv ile mynette oyun oynanır mı? Birde istediğimiz sitelere girebiliyor muyuz? Mesela 2. el satış sitelerine.
  • herkese merhaba
    d6000 serisi tv aldım ve geçen gün samsung wireless lan adapter alarak internete bağladım
    tv internete bağladığımdan beri bir garipleşti, smart tv açıkken bir anda kilitleniyor ve sonra kendi kendine kapanıp açılıyor
    sorun ne olabilir? otomatik güncelleştirme yapıp sonra restart filan mı ediyor kendisini? (bilgisayarlardaki gibi)
    ayrıca smart tv çok yavaş çalışıyor, smart tv tuşuna bastıktan sonra açılması için 2-3 dakika bekliyorum
    bunun nedeni internet hızının düşük olması mıdır? çünü wireless bağlantı en düşük sinyal gücü ile çekiyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatfutbol

herkese merhaba
    d6000 serisi tv aldım ve geçen gün samsung wireless lan adapter alarak internete bağladım
    tv internete bağladığımdan beri bir garipleşti, smart tv açıkken bir anda kilitleniyor ve sonra kendi kendine kapanıp açılıyor
    sorun ne olabilir? otomatik güncelleştirme yapıp sonra restart filan mı ediyor kendisini? (bilgisayarlardaki gibi)
    ayrıca smart tv çok yavaş çalışıyor, smart tv tuşuna bastıktan sonra açılması için 2-3 dakika bekliyorum
    bunun nedeni internet hızının düşük olması mıdır? çünü wireless bağlantı en düşük sinyal gücü ile çekiyor maalesef

merhaba
    tv açılır açılmaz smarttv tuşuna basınca biraz beklemen normal ama 2-3 dk biraz fazla olmuş.
    modem i tv ye yakın bir yere koyup birde öyle denemeni tavsiye ederim.

• quote:

quote:

herkese merhaba

merhaba
    tv açılır açılmaz smarttv tuşuna basınca biraz beklemen normal ama 2-3 dk biraz fazla olmuş.

eywallah usta
    bir de öyle deneyeceğim bakalım
    bir sorum daha var, samsung apps içinde önereceğiniz uygulamalar nelerdir?
    türkçe haber uygulaması vs. var mıdır?

• quote:

quote:

quote:

herkese merhaba

merhaba

eywallah usta
    bir de öyle deneyeceğim bakalım
    bir sorum daha var, samsung apps içinde önereceğiniz uygulamalar nelerdir?
    türkçe haber uygulaması vs. var mıdır?

türkçe haber uygulaması zete var
    kullandıgım uygulamalar
    youtube, dailymotion, zete, sdn, accuweather, explore3D
    birde samsung 7/24 sinema sadece ilk aldıgım gün çalıştı bir daha da çalışmadı.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.