Şimdi Ara

Samsung Curved TV'nin Arkası Ayrıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung'dan 15.10.2016 tarihinde 49KU7500 tv satın aldım. 17 si bir baktım fotolardaki gibi cihazın sağ ve sol üst köşeler ayrılıyor. Elle zorlayıp yapıştırınca yarım Saat sonra tekrar ayrılıyor. 18.10.2016 tarihinde servis kaydı açtırdım ve 21'inde servis cihazı değişim talebim ile evden aldı. Bu süreçte ikame tv isteğime olumsuz yanıt veren Eskişehir Samsung servisi başta olmak üzere 444 7711i defalarca aradım. Ayıplı mal satıp üzerine işlem ortalama 15gün sürer deyip kısaltılması için hiç bir adım atmayan bir firmadan ürün aldığıma pişman oldum. Sizden ricam servisi sağlam firmadan alın ürünlerinizi. Daha önce s7 edge de su geçirince kabul etmeyen samsung ile hala davam devam ediyor. Sosyal medyada ulaşabileceğim samsung yöneticileri kimler var bildiğiniz?

İyi günler
     Samsung Curved TV'nin Arkası Ayrıldı! Samsung Curved TV'nin Arkası Ayrıldı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba;

Önce kendileri ile irtibat kurarsanız yardımcı olurlar sanırım.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Yazımda da belirttiğim üzere defalarca müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim herhangi bir sonuç alınamıyor.

• caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman 2 yolun var, 1- şikayetvar.com 2- hakem heyeti
  • Samsung ne rezil firmaymis haberim yoktu, bundan sonra asla bu patlak firmadan bir halt almam aldirmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 25 Ekim 2016; 15:55:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm firmalar böyle maalesef, mali satana kadar herşey.

• Niye cezalar verilmiyor anlamadim ne yani surekli mahkemeyle mi hakimizi arayacagiz ? Bu kadar davanin hic mi anlami yok ? Tavsiyem Bimer ve Cimere yazin artik hukumetinde tuketicilere sahip cikmasi lazim, bu sekilde davranan her firmaya caydirici ceza verilmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şikayet alanına yazdım ama firma bildiğiniz sallamıyor..

• Şaka gibi ama hala cihazdan ses seda yok. Aldığıma alacağıma pişman oldum şu samsungu

• Geçmiş olsun. Hem ürün hem servis kalitesi yerlerde mâlesef. Yapışkan artıklarıyla geri getirmezlerse iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.