Şimdi Ara

Samsung.com hediye çeki kampanyası IKEA, Migros vs. Uygun M30s vs. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
14
Favori
62.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Telefonun şuanki satış fiyatı piyasada zaten 1999 TL. Peşin ödemek istemiyorsanız siz 12 taksitle aynı fiyata alıyorsunuz. Cazibesi vade farksız 12 taksit oluyor.

sağlıcakla
  • telefonum geldi.

migros çeki yok
  • Cumartesi gunu Yapi Kredi Kredisi ile m30s aldim, biraz once krediyi kapattim, 1.793 TL odedim.

Bankaci 14 gunluk cayma suresi oldugu icin masraf alinmiyor, dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 24 Aralık 2019; 11:42:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .ykb ile alamadım 210 lira zarar çok moralimi bozdu Samsung.com hediye çeki kampanyası IKEA, Migros vs. Uygun M30s vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanberber53 -- 24 Aralık 2019; 12:6:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Cihaz gelmedi ama erkenden kapatmak istiyorum. Birazdan ben de şubenin yolunu tutacağım.
    Keşke online olarak yapılsaydı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitesinde bilgi verilmiş:

(15 Ocak tarihine kadar hediye çekin
    sana e-posta veya kargo ile gelecek)https://shop.samsung.com/tr/samsung-2020-yilbasi-kampanyasi/keyfine-gore-yasa
    Nakit mi alıyorlar yoksa hesaptan aktarma yapabiliyor muyuz?

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Hesaptan aktardi.

Güzel. Teşekkürler...

• ring R kullanıcısına yanıt
    bendede yapı kredi var.satın alınca direk 1900/6 taksitmi çekiyor.telefona taksit yapılmıyorya onun için sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

Telefonun şuanki satış fiyatı piyasada zaten 1999 TL. Peşin ödemek istemiyorsanız siz 12 taksitle aynı fiyata alıyorsunuz. Cazibesi vade farksız 12 taksit oluyor.

sağlıcakla
    Anladım hocam. Fiyat uygun sayılır her türlü. Çok ihtiyacım yok şu an. Sadece bataryası cezbediyor.

• limitim yetmiyor yapı kredi ile m20 alsam yine taksit yaparmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

bendede yapı kredi var.satın alınca direk 1900/6 taksitmi çekiyor.telefona taksit yapılmıyorya onun için sordum.
    Merhaba,

Şimdi kendi alıyor gibi denedim. Eğer YPK vade farksız seçeneğini seçiyorsanız YPK yönlendirildiğinizde karşınıza 12 taksit 1998,84 TL fiyat çıkıyor. Menüden taksit seçeneklerinden 6-12 arasını seçebiliyorsunuz. 6 vadeli kredi ile 1900.58 TL çıkıyor.

Ama siz YPK kredi kartı ile deniyorsanız ona taksit yok tabi.

sağlıcakla
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    İhtiyaç yoksa gerek de yok. Zaten hep sormak lazım İhtiyaç mı, İstek mi diye. Çoğunlukla İsteklerimizi ihtiyaç gibi görüyoruz.
    Bende artık ihtiyaç olduğu için ilgileniyorum. Şuan Bir arkadaşımın kullanmayıp verdiği İphone 4 kullanıyorum.

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

İhtiyaç yoksa gerek de yok. Zaten hep sormak lazım İhtiyaç mı, İstek mi diye. Çoğunlukla İsteklerimizi ihtiyaç gibi görüyoruz.
    Bende artık ihtiyaç olduğu için ilgileniyorum. Şuan Bir arkadaşımın kullanmayıp verdiği İphone 4 kullanıyorum.

sağlıcakla
    İlginiz için sağolun hocam.

Sağlıcakla

• ring R kullanıcısına yanıt
    anladım kredi kartı seçmiyoruz yani teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 24 Aralık 2019; 13:56:24 >
  • dün geç saatlerde sipariş vermiştim az önce kuryeye teslim edildiğine dair mesaj geldi. umarım kısa sürede ilk deneyimleri paylaşma fırsatım olur.

• Sabah sipariş verdim öğleden sonra ödemeyi YKB ye yaptım. Sıfır masraf aldılar, çok şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Hocam nasıl oluyor bu ? Yapı krediden vade farksız alınca fiyat da indirim mi oluyor ? Kafam karıştı. Birde 6 ay yerine 12 ay yapsak taksit fiyat ne kadar artıyor ?

Alıntıları Göster
    Hocam arkadaslar aciklamislar yeni gordum ben mesaji. Sorunuz var mi yine de ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Hocam arkadaslar aciklamislar yeni gordum ben mesaji. Sorunuz var mi yine de ?

Alıntıları Göster
    erken kapatilabiliyormu 1790 ile bende merak ettim yapan var mı bu sekilde

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.