Şimdi Ara

Samsung.com hediye çeki kampanyası IKEA, Migros vs. Uygun M30s vs. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
14
Favori
62.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Aynı gün kargoya veriliyor mu acaba?
    benimki halen yol cikmadi bugun 3. gun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    Anladım. Bu iyi olmadı işte. Hepsiburada dan alsam o da aynı olacak büyük ihtimalle.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon 1 2 aya 1600 den satılır.

• Daha dün aldım. Siparişim işleniyor durumunda. Bugün gidip krediyi kapatabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: greenpeace16

Bu telefon 1 2 aya 1600 den satılır.
    1600 de dusunmeden alınır herhalde... özellikle doların artması ve yeni yıl vergılerı ıle markaların güzel telefonları 5000 ustu olması ... bu telefonu 1600 her turlu aldırır zaten hedıye cekı ıle bızede 1600 gelmıs oldu
    bu arada iphone xr kullnıcısyım...xr cok begenerk kullanıyorum 5000 cıvarı telefon dusunene xr yada iphone 11 onerırım
  • 15 ocağa kadar kargo ya da e-posta adresinize gönderilecektr. Kampanya koşullarındada kontrol edebilirsiniz
  • mavisis-dh kullanıcısına yanıt
    Kampanyayı haber veren arkadaşa teşeklürler. Yanlışlıkla alımtı yaparak yazmış oldum düzeltemedimde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenpeace16 -- 25 Aralık 2019; 12:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

1600 de dusunmeden alınır herhalde... özellikle doların artması ve yeni yıl vergılerı ıle markaların güzel telefonları 5000 ustu olması ... bu telefonu 1600 her turlu aldırır zaten hedıye cekı ıle bızede 1600 gelmıs oldu
    bu arada iphone xr kullnıcısyım...xr cok begenerk kullanıyorum 5000 cıvarı telefon dusunene xr yada iphone 11 onerırım

Alıntıları Göster
    Bende uugun fiyat kampanyası ve bataryası sebebi ile m30s almayı istiyorum ancak mevcut LG v30 telefonumdan da memnunum. Siz iki telefonu farklı hatlarınızla mı kullanacaksınız. Öyle olsa bile m30s çift hatlı, mevcut telefon yine kullanım fazlası olacak. Telekom'un eş sim kart servisi olsaydı aynı hatla iki telefonu da kullanabilirdim ama o da yok. Sonuçta istekler mi, ihtiyaçlar mı, devir de tasarruf devri bir yandan. Çok kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdc

Bende uugun fiyat kampanyası ve bataryası sebebi ile m30s almayı istiyorum ancak mevcut LG v30 telefonumdan da memnunum. Siz iki telefonu farklı hatlarınızla mı kullanacaksınız. Öyle olsa bile m30s çift hatlı, mevcut telefon yine kullanım fazlası olacak. Telekom'un eş sim kart servisi olsaydı aynı hatla iki telefonu da kullanabilirdim ama o da yok. Sonuçta istekler mi, ihtiyaçlar mı, devir de tasarruf devri bir yandan. Çok kararsız kaldım.

Alıntıları Göster
    hocam ben esime hediye aldim m30 s ... zaten 1 sim kart birde hafiza kari olarak kulmicam...

telefonunzdan memnunsaniz bosuna masraf yapmayin bence ama amn bir firsat sayilmaz... ama ihtiyaci olan icin guzel firsat

• 23 aralıkta saat 23den sonra sipariş vermiştim bugün saat 2 civarı teslim edildi. Yani 48 saat geçmedi. Hediye çeki ulaşmadı sanırım mail ile gönderilecektir.

• Arkadaşlar ilk şarj olayının aslı var mı 8-10 saat şarjda tutacak mıyız aldığımız telefonları ?
  • Bu liste değişiyor mu? Yani başka telefonlar gelme ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

benimki halen yol cikmadi bugun 3. gun

Alıntıları Göster
    Aynı gün verildi kargoya
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Hayır. Normal şarjı dolunca çıkarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

N11 den M30s icin asagidaki kilifi aldim:

Kılıf geldi mi??

• mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    Dağıtıma hazırlanıyor dünden beri.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdc

Alıntıları Göster
    V30 gibi bir telefonla ile m30syi mi kıyaslıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

V30 gibi bir telefonla ile m30syi mi kıyaslıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    ya yemin ediyorum zorla V30 aldırcaksınız insana. hangi konuya girsem illa birisi V30 u övüyor. güzel de bir telefon ama eskidi babacım, insanın almaya eli gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

ya yemin ediyorum zorla V30 aldırcaksınız insana. hangi konuya girsem illa birisi V30 u övüyor. güzel de bir telefon ama eskidi babacım, insanın almaya eli gitmiyor.

Alıntıları Göster
    Sd 835li Bi cihaza eskidi diyorsan herhalde her sene yeni telefon alan birisisin, bu nedir ya eski falan android 9 almış Bi cihaz daha ne istiyorsun daha 4 5 sene gideri var ben almıştım hanıma şarzına kalitesine hayran kaldım kamera nedeniyle satıp efsanem HTC aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 26 Aralık 2019; 11:56:42 >
  • mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    Benimki de 23 Aralık'tan beri işleniyor durumunda.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.