Şimdi Ara

SAMSUNG CLP-510 SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki laser yazıcı sahibiyim(arkadaşım hediye etti)uzun süredir kutusunda yatıyordu biraz önce çıkardım kullanmak için ''INSTAL IMAGING UNIT'' diye bir yazı çıktı ekranda ve hiçbir şey yazmıyor.Bana yardımcı olacak biri varmı
    http://www.fixyourownprinter.com/forums/laser/40859 çözümü sanırım burda ama google de çevirdim garip şeyler çıktı yapamadım
    teşekkürler

• verdiğiniz link te nasıl yapılacağı yazıyor
    ama bu arıza dram omrünü bitiğini gösterir onun için deyiştirmeniz gere bilir

Eğer görüntüleme ünitesi, kaynaştırıcı ve bütün silindirleri resetthe nasıl biliyor musunuz?
    makinesinde gizli bir yük kaldırma menü vardır!
    Bu şekilde menüsüne girebilirsiniz: "" online "ve düğmeleri itme ile makine başlatın iptal " - Sen mesajı göreceksiniz "Download modu basın çevrimiçi anahtarı" menüsü 15 kez hakkında basın "" tuşuna - Sen mesajı göreceksiniz "işaretini kaldırın sarf modu" menüsü 15 kere basın "" ve 5 kez "enter" - Siz "Basın erişim tuşu" göreceksiniz bir kaç girer basın basın 3 kere "iptal" EDC moduna gidin size "basın erişim tuşu" göreceksiniz - Basın "iptal" bakım gidin ve sıfırlamak istediğiniz parçaları başlatmak . Güzel değil mi? (bazen bir kaç kere denemek zorunda, uzun adımlarla aramızda için beklemeyin)

• BU ÇEVİRİYİ BENDE YAPMIŞTIM
    AMA OLMADI
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugr-c

BU ÇEVİRİYİ BENDE YAPMIŞTIM
    AMA OLMADI

ozaman eyer garantisi varsa garantiye verin yada 80 doları gözden cıkraıp yeni ünite alıcak sınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: ugr-c

BU ÇEVİRİYİ BENDE YAPMIŞTIM
    AMA OLMADI

ozaman eyer garantisi varsa garantiye verin yada 80 doları gözden cıkraıp yeni ünite alıcak sınız

haklısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.