Şimdi Ara

Samsung c7 (sm-c7000) model telefonum rom atamadım bugta kaldı yardım lütfen :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung c7 telefonum var. Telefona güncel yazılımını yükleyeyim odin üzerinden dedim. Sistemini sildim. Şimdi download mode alıyorum. Güncel yazılım dosyalarını odin üzerinden yüklemeye çalışıyorum bir türlü başaramadım. Aldığım hata ise volume size is too big diyor. Odin invalid ext4 image diyor çıldıracağım saatler oldu hala yapamadım. Complete(Write) operation failed yazıyor odin de ise. Sürekli bir hata kafayı yememek elde değil. Çıldıracağım lütfen yardımcı olun. :(

• Telefona yoğurt sür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş hatayı duzeltebildiniz mi? Aynı hata ile ben de karsilasmistim ve çözdüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odinin son en güncel sürümünü kullanmak gerekiyormuş 3 gün 7/24 uğraştım anca çözdüm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bendede yaşanıyor ancak bir çözüm bulamadım odin son sürümü kullanıyorum ama aynı şekilde hata alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abasargan

Aynı sorun bendede yaşanıyor ancak bir çözüm bulamadım odin son sürümü kullanıyorum ama aynı şekilde hata alıyorum.

Odinin son sürümü ile pek alakası olduğunu düşünmüyorum.

Doğru rom'u doğru siteden düzgün eksiksiz şekilde indirdiğinizden emin olun. Odin ile flaşlamak, rom doğru ve düzgün ise sıkıntısız gerçekleşen bir işlem. En olmadı eski ve orijinal bir rom'u indirin (biraz araştırarak bulabilirsiniz) oradan halledin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.