Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xyoline

Cihazda aradığınız özellikleri yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz. Sonra P9 gibi kamera kalitesi bekleyenler yüzünden cihazın kamerasına çamur atılıyor da.

Bir cihazdan beklentinizi yazın, biz de öneri sunalım. :)

Sosyal medya kullanayım , twitter gibi. Fotoğrafçılıkla alakam yoktur normal foto çeksin yeter.Oyun da pek oynamam .Twitch den canlı yayın izlerim o kadar. Yeterli gelir mi?Bi de yen çıkmış bu c7 pro sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

1,5 para bütçem var c7 pro nasıldır önerir misiniz? memnun musunuz

Kendim S7 Edge kullanıyorum, eşime C7 aldım. Kamerasında ois olmaması dışında efsane bir telefon.

C7 ile c7 pro aynı telefon değil sanırım , ois nedir pek bilmiyoru ben sosyal medya , youtube twitter kullanırım sadece
  • quote:

quote:

Cihazda aradığınız özellikleri yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz. Sonra P9 gibi kamera kalitesi bekleyenler yüzünden cihazın kamerasına çamur atılıyor da.

Bir cihazdan beklentinizi yazın, biz de öneri sunalım. :)

Sosyal medya kullanayım , twitter gibi. Fotoğrafçılıkla alakam yoktur normal foto çeksin yeter.Oyun da pek oynamam .Twitch den canlı yayın izlerim o kadar. Yeterli gelir mi?Bi de yen çıkmış bu c7 pro sanırım

Aklınızda bulunsun o zaman. Gsmarena adlı siteden telefon özelliklerini ve almayı düşündüğünüz telefonların kar?ıla?tırmalarını buradan yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C7 Pro bir üst sürümü C7'nin.

Bataryası iyi olsun diyorsanız Lenovo P2 alabilirsiniz veya C9 Pro.

Eğer daha fazla para koyamazsanız üstüne C7 işinizi görür öyleyse. :)

• quote:

quote:

quote:

Kendim S7 Edge kullanıyorum, eşime C7 aldım. Kamerasında ois olmaması dışında efsane bir telefon.

C7 ile c7 pro aynı telefon değil sanırım , ois nedir pek bilmiyoru ben sosyal medya , youtube twitter kullanırım sadece

OIS yani optik imaj sabitleyici sensörler vasıtasıyla el titremesi sebebiyle oluşacak görüntü bozukluğunu ortadan kaldırır. Genelde amiral gemisi telefonlarda bulunan güzel bir özellik. Resmini çekeceğiniz nesneye otomatik odaklama yapar. Siz ekranda o nesneye dokunarak odaklama yapabilirsiniz ama telefonu kıpırdatmadan. Olmazsa olmaz değil ama C7 kamerası bunun dışında gayet iyi. Bir de karanlık ortamda fazla şey beklemeyin.

Eğer ois olsun, karanlıkta da muazzam fotoğraf çeksin derseniz 2.500-3.000 arası telefonlara bakın ama o kadar elzem değil. Zaten bu modele ois koysa kimse gidip amiral gemisi telefon bakmaz, bunu alır. Sizin anlattıklarınıza göre size ideal bir telefon. Şarjı muazzam.

• quote:

C7 Pro bir üst sürümü C7'nin.

Bataryası iyi olsun diyorsanız Lenovo P2 alabilirsiniz veya C9 Pro.

Eğer daha fazla para koyamazsanız üstüne C7 işinizi görür öyleyse. :)

P2 yi önermediler sordum arızalı tel dediler.C7 veya c7 pro alıyım o zaman ben
  • quote:

quote:

quote:

quote:

OIS yani optik imaj sabitleyici sensörler vasıtasıyla el titremesi sebebiyle oluşacak görüntü bozukluğunu ortadan kaldırır. Genelde amiral gemisi telefonlarda bulunan güzel bir özellik. Resmini çekeceğiniz nesneye otomatik odaklama yapar. Siz ekranda o nesneye dokunarak odaklama yapabilirsiniz ama telefonu kıpırdatmadan. Olmazsa olmaz değil ama C7 kamerası bunun dışında gayet iyi. Bir de karanlık ortamda fazla şey beklemeyin.

Eğer ois olsun, karanlıkta da muazzam fotoğraf çeksin derseniz 2.500-3.000 arası telefonlara bakın ama o kadar elzem değil. Zaten bu modele ois koysa kimse gidip amiral gemisi telefon bakmaz, bunu alır. Sizin anlattıklarınıza göre size ideal bir telefon. Şarjı muazzam.

c7 veya c7 pro dan birini alacağım muhtemelen , kamera ile işim çok yoktur ama yine de idare eder . sağolun yorumlarınız için

• C9 Pro da öneririm eğer bütçeniz yeterse. Yarın izlemek için hem daha iyi bataryası var, hem de ekranı daha büyük.

Ne alacaksanız hayırlı olsun şimdiden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

C9 Pro da öneririm eğer bütçeniz yeterse. Yarın izlemek için hem daha iyi bataryası var, hem de ekranı daha büyük.

Ne alacaksanız hayırlı olsun şimdiden.

o bütçemi aşıyor maalesef yine teşekkürler öneriniz için
  • Gsmarena.com'dan her iki modeli kıyaslayıp farkları görerek ihtiyacınıza göre seçiminizi yaparsınız.

• C serisinin 2017 versiyonları çıkacak cihaz almamış olan varsa beklemelerini tavsiye ederim kamera vb işlemcide yenilikler var.

• gamsiz G kullanıcısına yanıt
    ben LG G3 den Bu telofona geçtim.

c7 nin kamerası kalitesi G3 ün 3 te biri kadar.

G3 kamerası daha iyi

C7 nin şarj süresi süper. 12 saat nette gezinebilirsin. 2 gün beklrme süresi var.

ben şarj süresinden dolayı C7 yi tercih ettim. ayrıca g3 den daha ince ve zarif.yazılım farkı yok denilecek kadar.

aradaki ço dikkat edilecek, fark, kamera ve sarj süresi

• quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

ben LG G3 den Bu telofona geçtim.

c7 nin kamerası kalitesi G3 ün 3 te biri kadar.

G3 kamerası daha iyi

C7 nin şarj süresi süper. 12 saat nette gezinebilirsin. 2 gün beklrme süresi var.

ben şarj süresinden dolayı C7 yi tercih ettim. ayrıca g3 den daha ince ve zarif.yazılım farkı yok denilecek kadar.

aradaki ço dikkat edilecek, fark, kamera ve sarj süresi

Açıklama icin teşekkür ederim.

• Xyoline kullanıcısına yanıt
    Xyoline hocam tecrubelisin belliki sana danismak istedim.uzun araştırmalar sonucu c7 almak istiyorum en iyi fiyatta hepsiburadada suan.ancak bugün alicaktim 20 tl zam yapti hepsiburada ama sitede diğer tedarikcilerde daha ucuz ama bi turlu onlardan alasim yok.burdaki herkes hepsiburadanin kendisindenmi aliyorlar yoksa yine hepsiburada satan tedarikcilerdenmi aliyorlar?sence tedarikciden daha ucuz diye almalimiyim yoksa 20 tl fazla verip hepsiburadanin direk kendisindenmi alayim?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakayd

Xyoline hocam tecrubelisin belliki sana danismak istedim.uzun araştırmalar sonucu c7 almak istiyorum en iyi fiyatta hepsiburadada suan.ancak bugün alicaktim 20 tl zam yapti hepsiburada ama sitede diğer tedarikcilerde daha ucuz ama bi turlu onlardan alasim yok.burdaki herkes hepsiburadanin kendisindenmi aliyorlar yoksa yine hepsiburada satan tedarikcilerdenmi aliyorlar?sence tedarikciden daha ucuz diye almalimiyim yoksa 20 tl fazla verip hepsiburadanin direk kendisindenmi alayim?

İthalatçılar getiriyor, satıcılar satıyor. Hepsiburada da diğer satıcılar gibi ithalatçıdan alıyor, hiçbir farkı yok diğerlerinden. Ben aldığımda en ucuz olan yerden aldım, sıkıntım olmadı ama Hepsiburada'dan alanın sıkıntı yaşamayacağı kesin değil.

Bence hiçbir farkı yok diğer satıcıların. İçiniz nereden almaya rahat ediyorsa oradan alın.

• Eyvallah hizli cevabin icin.aslinda soyle bi fark yokmu mesela telefonda sorun oldu delta servise verdik degisim onayi verdiler o onayi hepsiburadanin kendisi telefonu sattiysa degiseme anindan onay verir ama atiyorum hepsiburada icinde vizyon iletisimden satin aldık ayni sorunda degisimi delta onayladi ama vizyon iletisim yokus yapar diye dusunuyorum sence?

• Hocam Hepsiburada'nın güvenilirliği eskide kaldı. S7 forumunda iade edilen cihazları yeniymi? gibi yeniden sattıklarını çok okudum. Diğer satıcılardan farkı kalmadı. Gittigidiyor.com'dan iyi yorum alan satıcıları tercih etmeye bakın. Sonuçta hepsi ithalatçı garantili satılıyor. Kredi kartı kampanyalı olan birini seçin.

• En cok satisda hb dan yapiliyor boyle olunca n11 gitgidiyordan almak biraz dusundurucu

• Samsung Galaxy C serisi

Şuan satışta

Galaxy C5
    Galaxy C5 64gb
    Galaxy C5 Pro
    Galaxy C7
    Galaxy C7 64gb
    Galaxy C7 Pro
    Galaxy C9 Pro

Gelecek olanlar

Galaxy C10
    Galaxy C10 Plus
  • merhaba herkese bu gun saat 15 sularinda cihaz elime ulasti samsung c7 .

N 11 den delta garantili aldim . Kontrol ettim bir sorun yok gibi gorunuor .

lg den sonra elimin alismasi surecek gibi .ozellikle cidt dokunusla kilitlemeye calisiyorum ha bire 😂😂

5.7 inc oldugu icin aldim c9 buyuk gelmisti iyi ki de bunu almisim buyuklugu ideal .

Kamerasi gercekten iyi degilmis bir iki ufak ayar yaptik ac3le etmeden cekim yapilinca guzel.

Sesleri yuksek ozelikle cantada iken duyabilmek icin guzel

Telefon gayet ince bu guzel.

Ben renk konusunda silver tercih ettim teknosasa gordugum a7 gumus rengine hayran kalmistim fakat alakasi yok .Dusunenler silverdan uzak durun 🙄

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.