Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme sonrası şelfi çubuğu aktif olmuyor.şelfi çubuğundaki basma tişunu kullandıgımda google asistan açılıyor .nasıl yardımcı olabilirim şeklinde bildirim oluyor.böyle sorun yaşayan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefona root atmak işkence gibi. Daha bir sürü yazılımsal sıkıntı çıkardı. Alacak arkadaşlar umarım okursunuz. Kimseye önermiyorum. Ne sağlam bir güncelleme getirip dil sorununu çözdüler ne de ithalatçı garantili olduğu için kronik sorun olan şarj soketi kayması sorununa çözüm bulabildim. Hadi biraz ingilizcesi olan anlayabilir de çince de çıktı başımıza. Güncelleyerek daha da kötü duruma geliyor telefon. Rootlansa çözümleri kolay ama rootlanmıyor da yada yapabilen biri çıkmadı benim karşıma bilemiyorum. Ucuzdur, bozulmaz diyorsunuz 2 sene sonra tak bir şeyi çıkıyor. İthalatçı distrbütörlerin hali ortada. Zaten delta kadar kötü bir firma yok bir de bunlarla uğraşıyorsunuz. Kimse telefon fiyatına göre iyi demesin ve almasın. O hataya düştüm ve şuan çok pişmanım. Fiyatına göre diğer kore çin markaları ile muadillerine bakın ama şu telefona bulaşmayın.

• Crag Drag kullanıcısına yanıt
    Şarj soketi kayması kronik sorunu yok hocam. Sizde var herhalde sadece. Konunun çok uzun zamandır takipçisiyim ve ilk sizden duydum. Ama alınmaz tabi. Samsung C serisininin fişini çoktan çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: eakkartal

Gelmedi bu ay içinde gelecekmiş.
    Emin misiniz artık telefonuma sinir olmaya başladim.

Samsung fece adresine yazdim.

Dediler distiribüratör e iletin.

Bende dedim Çocuğu yapan anne babadan fazla ebe mi suçlu.

Dediler bizle alakasi yok.

Yari ingilizce yari türkçe dil yayinlayan aptal yazilimciniza söyleyin türkçe dill desteği hiç koymasın seceneklere.

Tüketici baklarina şikayet edecem tazminat davası açacam desim daha cevap vermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crag Drag

Bu telefona root atmak işkence gibi. Daha bir sürü yazılımsal sıkıntı çıkardı. Alacak arkadaşlar umarım okursunuz. Kimseye önermiyorum. Ne sağlam bir güncelleme getirip dil sorununu çözdüler ne de ithalatçı garantili olduğu için kronik sorun olan şarj soketi kayması sorununa çözüm bulabildim. Hadi biraz ingilizcesi olan anlayabilir de çince de çıktı başımıza. Güncelleyerek daha da kötü duruma geliyor telefon. Rootlansa çözümleri kolay ama rootlanmıyor da yada yapabilen biri çıkmadı benim karşıma bilemiyorum. Ucuzdur, bozulmaz diyorsunuz 2 sene sonra tak bir şeyi çıkıyor. İthalatçı distrbütörlerin hali ortada. Zaten delta kadar kötü bir firma yok bir de bunlarla uğraşıyorsunuz. Kimse telefon fiyatına göre iyi demesin ve almasın. O hataya düştüm ve şuan çok pişmanım. Fiyatına göre diğer kore çin markaları ile muadillerine bakın ama şu telefona bulaşmayın.
    +999 kadar katılıyorum.

Bu 3. Aynı durum samsung da.

Bir daha samsung almam.

1 hafta önce iphone aldim.

Benimki gerçekten çöp müş.

Hiçbir hata bulamadım.

Ne kutu ne kasa ne şarj aleti ne yazilim.

Bu paraya bu köfte demiş samsung.

• Güncelleme vereceklerse el değmişken artık android 9 versinler bari :)

• zazaca Z kullanıcısına yanıt
    J7 pro ve c7 cihazlarımızda da buna benzer yankılar var, daha çok video kodeklerinden kaynaklandığını düşünüyorum hocam. Bozuk videolar bilgisayarda biraz daha kaliteli ilerliyor ama telefonda kısım kısım yankılanma oluyor. Sorun daha çok videolarda görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 16 Şubat 2019; 7:11:42 >
  • arkadaşlar bu yazılımın tarihi daha yeni deneyen var mı.?

PDA/AP versiyonu C7000ZHS3CRJ1
    CSC VERSİYONU C7000ZZH3CRJ1
    Yapım Tarihi : 2018.11.12
    Oreo 8.0.0
    boyut 2536 GB
    https://samdb.org/tr/download/Galaxy__C7__/iGTNg/TGY/C7000ZHS3CRJ1/C7000ZZH3CRJ1/

• quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

arkadaşlar bu yazılımın tarihi daha yeni deneyen var mı.?

PDA/AP versiyonu C7000ZHS3CRJ1
    CSC VERSİYONU C7000ZZH3CRJ1
    Yapım Tarihi : 2018.11.12
    Oreo 8.0.0
    boyut 2536 GB
    https://samdb.org/tr/download/Galaxy__C7__/iGTNg/TGY/C7000ZHS3CRJ1/C7000ZZH3CRJ1/
    Ben kullanıyorum. Çince. Zor bela dil ayarlarını bulup Türkçe'ye döndürdüm. Ama yarı İngilizce yarı Türkçe oldu. Birkaç sayfa önce paylaştığımız bir yama vardı, onu yükleyerek %90 Türkçeleştirdik. Şimdilik bir sorun yok.
    SAMSUNG C7 [ANA KONU]

• sammmobile 11. ayda son geüncelleme verilmiş görnüyor hong kong sürümünde benim tel de 1.ekim yama var 11. ay güncelleme yok sizde varmı sammole de neden 11. ay kasımda güncelleme verilmiş diyor sizce
  • zazaca Z kullanıcısına yanıt
    Güncelleme Kasım'da geldi ama içeriğinde Ekim yaması vardı. Yani bir farklılık yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

Güncelleme Kasım'da geldi ama içeriğinde Ekim yaması vardı. Yani bir farklılık yok.
    sizin telefonda kasımda 11 ay tarihli güncelleme varmı bilgi kısmında 1 ekim yazıyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazaca

sizin telefonda kasımda 11 ay tarihli güncelleme varmı bilgi kısmında 1 ekim yazıyor bende

Alıntıları Göster
    Son sürüm kurulu ben dahil herkeste 1 Ekim yaması yazıyor. Normal bir durum hocam. Güncelleme vaktinde yapılmış ama 1 ay geç dağıtılmış, tek sıkıntı bu. Dert edecek bir durum yok.

• Hocalarım ayarların üstündeki yazılım güncellemesi uyarısını nasıl silerim acaba. package disablrr uygulamasını nasıl kullanmam gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Hocalarım ayarların üstündeki yazılım güncellemesi uyarısını nasıl silerim acaba. package disablrr uygulamasını nasıl kullanmam gerekir.
    Bunları tik ✅ yapın.

SAMSUNG C7 [ANA KONU]

• celebic kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ederim hocam, resim görüntülenmiyor,açılmıyor kontrol ediverir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

İlginiz için çok teşekkür ederim hocam, resim görüntülenmiyor,açılmıyor kontrol ediverir misiniz.
    Rica ederim, bende gözüküyor ama PDP'yi açın ve üstteki bardan güncelleme diyerek aratın. Çıkan iki güncellemeyi tik ✅ yapın.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam.

• Arkadaşlar telefonlardan alınan vergi %50ye çıkarılacakmış şimdi telefon alın ya da c7nize iyi bakın sahip çıkın.

Yama ile nasıl türkçe atılır oreoya bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eakkartal -- 18 Şubat 2019; 19:36:8 >
  • eakkartal E kullanıcısına yanıt
    Masaüstü görünümde 27.sayfada tr yama ve kurma yöntemi var hocam.

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.