Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mi note 3 zaten çok kafama yatan bir cihaz, sacedece micro sd olmaması ve ekran soru işareti. sd kart hali hazırda kullanmadığımdan hiç önemi kalmıyor ama ekranı bilemiyorum. galiba ekran olayını dert etmeden alıcam, ne kadar kötü olabilir ki zaten değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cactus Man -- 12 Mart 2018; 15:54:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cactus Man

mi note 3 zaten çok kafama yatan bir cihaz, sacedece micro sd olmaması ve ekran soru işareti. sd kart hali hazırda kullanmadığımdan hiç önemi kalmıyor ama ekranı bilemiyorum. galiba ekran olayını dert etmeden alıcam, ne kadar kötü olabilir ki zaten değil mi

Hocam, ortalama bir cihaz değil ki Mi Note 3 ekranını dert ediyorsunuz. Xiaomi kaliteli paneller kullanıyor. Redmi 4X kullanan arkadaşımın bile ekranı gayet güzel.

C serisi güzel cihazlara sahip olsa da Samsung'un unuttuğu seri resmen. C7'ye 7.0 güncellemesini verdikten sonra hiçbir yama felan vermedi. Bu gidişle beklemek boşuna olacak. Xiaomi ise hiçbir cihazını es geçmiyor.

Mi Note 3 alıp keyfinize bakın derim. Açıkçası azıcık gıpta ettim size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

quote:

Hocam, ortalama bir cihaz değil ki Mi Note 3 ekranını dert ediyorsunuz. Xiaomi kaliteli paneller kullanıyor. Redmi 4X kullanan arkadaşımın bile ekranı gayet güzel.

C serisi güzel cihazlara sahip olsa da Samsung'un unuttuğu seri resmen. C7'ye 7.0 güncellemesini verdikten sonra hiçbir yama felan vermedi. Bu gidişle beklemek boşuna olacak. Xiaomi ise hiçbir cihazını es geçmiyor.

mi note 3 alıp geçecem, üzerine düşündükçe telefon almaktan soğudum sanki atla deve alıyom annemin deyimiyle D

• Android 7 ye yama gelmemesinden dolayı cihazın garantisi bitince android 6 ya döneceğim. Hiç değilse daha sorunsuz bir sürüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Redmi 4x in ekranı mı güzel

C serisine göre çok daha sönük ve kalitesiz ekranları.

• abasargan A kullanıcısına yanıt
    SIM kartını başka bir telefona takın. O telefonun menülerinden mesaj merkezi numarasını düzenleyin. Mesele çözülür. Hangi operatörü kullanıyorsan, netten SMS merkez numarasına bakıp düzeltebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

quote:

quote:

Redmi 4x in ekranı mı güzel

C serisine göre çok daha sönük ve kalitesiz ekranları.

C serisinden daha güzel mi demişim Hocam? Xiaomi cihazlar arasında konuşurken güzel dedim. Gördüm ve elbetteki daha iyi olmadığını biliyorum ama gayet iyi fiyatına göre ekranı, bunu kastettim.

• Cactus Man kullanıcısına yanıt
    Hocam, en mantıklı seçeneği seçmişsiniz siz, bence başka cihazlara bakmaya gerek yok o fiyatta.

Ayrıca kendi isteklerinize göre cihazları ayıkladığınızda aslında pek seçenek kalmıyor herkes için. Mesela kamera konusunda rakiplerini ezer Mi Note 3.

• Arkadaşlar c7 nin arka kamera camı kırıldı, GG den alıp telofoncuya taktırdım şimdi kameranın bulanık çekimi var, herhalde aldığım cam kalitesiz, orjinal kamera camını nerden bulurum.
  • Arkadaşlar merhaba

Son sürüm android güncellemesinden sonra telefonun şarjı 1 gün bile gitmemeye başladı :(

bu konuda ne yapmamız lazım ?
  • arkadaslar telefonu kendım kapatıp sonrada açmaya calısınca tel acılmıyor.2-3 dk bekleyıp kendı kendıne acılıyor.bunun nedenı nedır ayrıca kendım kapatıktan sonra sarja takınca sarj ekranıda qelmıyor.ama tel acıkken sarjı vs sorunsuz calısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

Arkadaşlar merhaba

Son sürüm android güncellemesinden sonra telefonun şarjı 1 gün bile gitmemeye başladı :(

bu konuda ne yapmamız lazım ?

Format atın, işe yaramazsa Odin ile bilgisayar yardımıyla stok romu yeniden kurun. Ben Smart Switch ile güncelledim ve şu an çok daha iyi gidiyor şarjı.

• quote:

Orijinalden alıntı: amrdvn

arkadaslar telefonu kendım kapatıp sonrada açmaya calısınca tel acılmıyor.2-3 dk bekleyıp kendı kendıne acılıyor.bunun nedenı nedır ayrıca kendım kapatıktan sonra sarja takınca sarj ekranıda qelmıyor.ama tel acıkken sarjı vs sorunsuz calısıyor

Android 7 güncellemesi yaptıysanız Samsung'un hainlikleri bunun nedeni diyebiliriz. Ne kadar zaman geçti, hâlâ yama güncellemesi vermemekte kararlı malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: tammel

Arkadaşlar c7 nin arka kamera camı kırıldı, GG den alıp telofoncuya taktırdım şimdi kameranın bulanık çekimi var, herhalde aldığım cam kalitesiz, orjinal kamera camını nerden bulurum.

Camda parmak izi veya leke yoksa lensten kaynaklı olabilir. Orijinal camı bulabileceğinizi sanmam çünkü resmi olarak satışı olmadığı için parça getirilmesi de zor. Ancak teknik serviste bulursunuz.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    nougatla ılgısı oldugunuda cok dusunmuyorum Hocam.cunku telefon tamamen kapalı ıken oluyor bunlar.kılıt ekranında falan deıl yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: amrdvn

nougatla ılgısı oldugunuda cok dusunmuyorum Hocam.cunku telefon tamamen kapalı ıken oluyor bunlar.kılıt ekranında falan deıl yanı

İşletim sistemi sorunları sadece cihaz açıkken yaşanmaz, cihaza kurduğunuz an cihazınızla ilgili olan (ve donanımsal olmayan) her sorun yazımla doğrudan ilgilidir.

Donanımsal olsa her zaman sorunu yaşardınız ama kapalı iken sorun yaratıyorsa kesinlikle o da yazılımsaldır. Samsung'un yama güncellemesini bekleyeceğiz mecbur.

• arkadaşlar whatshapp karşıya ses gitmiyor.. hala çözümü yok mu bu durumun..
  • Playstore den yüklediğim uygulamalar menude gözükmüyor çözümü bilen var mı

• Arkadaşlar babama aldığım telefon bir anda şu ekranı verdi. Telefon artık açılmıyor. Ne yapmam gerekli. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Arkadaşlar selam şarj cihazımı kaybettim. Ne kadar şarj cihazı denediysem C7 ile hızlı şarj aktif olan bir adaptör bulamadım.

Denediğiniz ve C7'yi hızlı şarj yapabilen bir adaptör önerebilir misiniz?

TA20 vs hızlı şarj yapmıyor malesef.
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.