Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar telefonu yeni aldim guncelleme gormuyor ne yapmaliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKFİDAN -- 7 Şubat 2018; 22:6:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

c7 yi uzun süre kullananlar yinede tavsiye eder misiniz cihazı, memnun musunuz?

Şahsen hayir etmem. Evet memnunum ama şuan yeni telefon alacak kisi tercih etmesin. Kamerasi gunumuz telefonlarindan cok geride. Biraz daha ekleyip mi 6 düşünün.

• rtsbora kullanıcısına yanıt
    Wifi gücü çok güzel hiçbir sorun yok.

• 1 yıldır kullanıyorum, pil çok başarılı, ekran süper, çok hızlı. Kamera gündüz harika. Gece çekimlerinde iyi değildi, Nougat güncellemesiyle bayağı düzeldi. Pil 2 gün gidiyor. Günde 3-4 saat internet, 15-30 dak. konuşma ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: cezo43

Arkadaşlar 2. c7 telefonu oğlum için aldım ama şöyle bir durum var. İlk c7 otomatik nougat güncellemesini gönderdiği halde 2. yeni aldığım telefonu ne kendi üzerinden nede smart switch üzerinden güncelleyemiyorum. Gelen yazılım 6.01 yazılımınız güncel diyor Odin ile yazılım atmak istemiyorum sebebi ne olabilr ? telefonlar değişik zamanlarda farklı firmalardan alındı. Yeni aldığım Telefonun hatta üretimi deha yeni bu şekilde güncelleme hatası alan oldu mu? Ceveplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum tşk ederim.

Hocam nasıl çözdünüz sorunu benim cihazda güncelleme görmedi
  • Bir de bu cihazlarda (DELTA garantili 2 adet aldım) *#06# çalışmıyor hata veriyor. Acaba Delta cihazlara imei mi atıyor ne yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKFİDAN

Bir de bu cihazlarda (DELTA garantili 2 adet aldım) *#06# çalışmıyor hata veriyor. Acaba Delta cihazlara imei mi atıyor ne yapıyor

Hanımın C7'si Delta garantili, IMEI ve diğer kodlar çalışıyor. Telefonu alınca test için kodları denemiştim ancak Delta yasal root atıyor. Knox sayacı 0-1 fakat Phone Info'dan bakınca root yok yazıyor.
  • quote:

Bir de bu cihazlarda (DELTA garantili 2 adet aldım) *#06# çalışmıyor hata veriyor. Acaba Delta cihazlara imei mi atıyor ne yapıyor

Benimde aynı şekildeydi *#06# çalışmıyordu telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım düzeldi sizde deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C7 ile C9 pro arasinda kaldım ne önerirsiniz ve neden

• quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

C7 ile C9 pro arasinda kaldım ne önerirsiniz ve neden

C9 Pro kullanmadım ama C7 alacaksanız C7 Pro'yu tercih edin.
    https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8046&idPhone2=8435&idPhone3=8347

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 8 Şubat 2018; 14:46:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Hanımın C7'si Delta garantili, IMEI ve diğer kodlar çalışıyor. Telefonu alınca test için kodları denemiştim ancak Delta yasal root atıyor. Knox sayacı 0-1 fakat Phone Info'dan bakınca root yok yazıyor.

Peki nasıl güncellediniz hocam
  • cezo43 C kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapabildiniz mi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Peki nasıl güncellediniz hocam

Güncelleme veya Samsung Health de sıkıntı yok. Güncellemeleri alıyor ama ben Nougat'ı yakından tanıdığım için bilerek yükseltmedim. Nougat'a gelene kadar 2 güncellemeyi otomatik olarak aldı.

• Knox 0x0 lar zaten sıkıntısız

Knox 0x1 ler 2'ye ayrılıyor

1- HongKong romlu Güncelleme menüsü olup güncelleme yapılabilenler

2- Çin romun üzerine çakma rom yüklenip güncelleme yapılamayanlar

• quote:

Bir kere C7 e tercih kılacaksanız kesinlikle C7 Pro almanızı öneririm.

2.si C9 Pro, C7 yi zaten saymıyorum, C7 Pro dan da üstün bir cihaz..

c9 pro 4000mah, c7 pro 3300mah
    6gb ram,4gb ram
    c9 pro 90dk tam dolum, 100dk
    Antutu puanı 85.600 Puan, 67.700 Puan
    Wifi C9 pro daha iyi çeker 802.11 a/b/g/n/ac , 802.11 a/b/g/n
    C9 pro 3slotu var SIM1+SIM2+MicroSD çift sim kart ve hafıza kartını 3üni 1arada kullabilirsin, C7 Pro 2 Slot, 2. SIM Hafıza Kartı Yuvasında yani çift sim kart kullanırsan hafıza kartı kullanamazsın
    Benim gözlemlediğim selfie kamerası 9 Pro daha iyi
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52006-61961-67070/samsung-galaxy-c7_samsung-galaxy-c9-pro_samsung-galaxy-c7-pro/
    Farkı fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

quote:

Bir kere C7 e tercih kılacaksanız kesinlikle C7 Pro almanızı öneririm.

2.si C9 Pro, C7 yi zaten saymıyorum, C7 Pro dan da üstün bir cihaz..

c9 pro 4000mah, c7 pro 3300mah
    6gb ram,4gb ram
    c9 pro 90dk tam dolum, 100dk
    Antutu puanı 85.600 Puan, 67.700 Puan
    Wifi C9 pro daha iyi çeker 802.11 a/b/g/n/ac , 802.11 a/b/g/n
    C9 pro 3slotu var SIM1+SIM2+MicroSD çift sim kart ve hafıza kartını 3üni 1arada kullabilirsin, C7 Pro 2 Slot, 2. SIM Hafıza Kartı Yuvasında yani çift sim kart kullanırsan hafıza kartı kullanamazsın
    Benim gözlemlediğim selfie kamerası 9 Pro daha iyi
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52006-61961-67070/samsung-galaxy-c7_samsung-galaxy-c9-pro_samsung-galaxy-c7-pro/
    Farkı fiyatı

Ancak şunu belirtmek gerek: C9 Pro'nun işlemcisi 28 nm olduğu için C7 Pro'dan daha az ekran süresi veriyormuş. C7 ve C7 Pro'dan C9 Pro'ya geçen her kullanıcı böyle diyor.

• quote:

Knox 0x0 lar zaten sıkıntısız

Benim cihaz almıyor malesef güncellemesi. Ne yapabilirim acaba

• code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    alınca iyisini alıp c9 pro almak gerekir o zaman her anlamda daha iyi ekranı büyük always özelliği de var.peki 0x0 menüsüne nasıl girebilirim ve o menüden nasıl hangi tuşlarla çıkarım
  • quote:

quote:

Knox 0x0 lar zaten sıkıntısız

Benim cihaz almıyor malesef güncellemesi. Ne yapabilirim acaba

Bu siteden Germany üzerinden hızlı bir şekilde Nougat 7.0 orjinal Hong Kong romunu indiripm odinle telefona kuracaksın eğer rom yüklemelere yabancıysan bilmiyorsan her hangi bir telefoncuya git onlar yapar. Hong Kong romunu attıktan sonra telefonun Samsungtan gelen tüm güncellemeleri otomatik alır.
    https://samsungbay.com/download-firmware/?download=102461

• quote:

alınca iyisini alıp c9 pro almak gerekir o zaman her anlamda daha iyi ekranı büyük always özelliği de var.peki 0x0 menüsüne nasıl girebilirim ve o menüden nasıl hangi tuşlarla çıkarım

Samsung health uygulaması açılıyorsa KNOX 0X0

Eğer telefonu yeni alacaksan
    Sırasıyla "Ses kısma+güç tuşu+home tuşu" 3 tuşa birlikte basılı tutup açın,
    ardından ses yükseltme tuşuna basın ekranda WARRANTY VOID: 0x0 olmasına dikkat edin. Telefonu kapatmak için yine sırasıyla ses kısma+güç tuşu+home tuşlarını basılı tutup bekleyin. Böylece telefona kurulum ayarları yapmadan - sim kart takmadan- wifiyle aplikasyon yüklemeden- Knox değerini öğrenebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 8 Şubat 2018; 20:22:20 >
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.