Şimdi Ara

SAMSUNG C7 [ANA KONU] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.085
Cevap
54
Favori
281.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Japonya

quote:

Orijinalden alıntı: knynmz38

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Rica ederim.

C7 Pro ile MI 5S arasında kaldım demişsiniz. Birinin 5,15" diğeri 5,7" ekranı var ama en büyük fark ekranda. MI 5S'te IPS LCD ekran varken, C7'de Super AMOLED ekran var. Sadece bu ekran bile tercih sebebidir. İmkanınız varsa super amoled ekran ile IPS ekranı bir telefoncuda mukayese edin. Bir daha IPS ekrana bakmazsınız. Super amoled ekran en parlak güneş ışığı altında bile oldukça tatminkar bir görüntü verir, IPS ekranda bir şey göremezsiniz. C7 her ne kadar ithalatı garantisi altında satılsa bile garantisi Xiomi'den daha iyidir.

Hocam içimi çok rahatlattiniz çok teşekkür ederim

ama mi5s in islemci ve kamera konusundaki bariz üstünlüğünü unutmamak gerekir

Telefonda gta 5 oynayamayacagim icin 620 ile 835 arasında çok bir fark olmuyor zaten telefonlar için üretilmiş uygulamalarin hiçbiri o cpunun %80 ini yakalayamiyor

SD 625 işlemciyi biraz zor yolda bırakırsınız. Gayet hızlı bir işlemci, bugüne kadar kasma, donma veya yavaşlama görmedim. Elbette bir SD 835 değil ama SD 835'e ne kadar ihtiyaç duyulur tartışılır.

Kamera konusu dediğim gibi bir S7 serisi performansı beklenemez ama karanlık ortam çekimleri harici sizi üzmez. Kamera haricinde iddialı bir telefondur C7 serisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim.

C7 Pro ile MI 5S arasında kaldım demişsiniz. Birinin 5,15" diğeri 5,7" ekranı var ama en büyük fark ekranda. MI 5S'te IPS LCD ekran varken, C7'de Super AMOLED ekran var. Sadece bu ekran bile tercih sebebidir. İmkanınız varsa super amoled ekran ile IPS ekranı bir telefoncuda mukayese edin. Bir daha IPS ekrana bakmazsınız. Super amoled ekran en parlak güneş ışığı altında bile oldukça tatminkar bir görüntü verir, IPS ekranda bir şey göremezsiniz. C7 her ne kadar ithalatı garantisi altında satılsa bile garantisi Xiomi'den daha iyidir.

Telefonda gta 5 oynayamayacagim icin 620 ile 835 arasında çok bir fark olmuyor zaten telefonlar için üretilmiş uygulamalarin hiçbiri o cpunun %80 ini yakalayamiyor

SD 625 işlemciyi biraz zor yolda bırakırsınız. Gayet hızlı bir işlemci, bugüne kadar kasma, donma veya yavaşlama görmedim. Elbette bir SD 835 değil ama SD 835'e ne kadar ihtiyaç duyulur tartışılır.

Kamera konusu dediğim gibi bir S7 serisi performansı beklenemez ama karanlık ortam çekimleri harici sizi üzmez. Kamera haricinde iddialı bir telefondur C7 serisi.

batarya da üzmezse sanırım içim rahat rahat kullanacağım bir telefon olacaktır. s6 edge ile power bank kardeş oldular cebimde :)

• Japonya kullanıcısına yanıt
    S6 edge varsa ve sıkıntı sadece batarya ise bataryayı değiştirmeyi düşünün.

• quote:

S6 edge varsa ve sıkıntı sadece batarya ise bataryayı değiştirmeyi düşünün.

herkes öyle diyordu ama s6 edge başlığına girerseniz herkes aynı sıkıntıdan muzdarip
  • C7 Pro için kılıf ve kırılmaz cam önerisi olan var mı ?

• quote:

C7 Pro için kılıf ve kırılmaz cam önerisi olan var mı ?

İthalatçı garantili olduğundan fazla çeşit bulunamıyor. Tavsiyem başta AliExpress gibi yurt dışı sitelere bakmanızdır.

Artık siparişlerin teslimi eskisi gibi 30-40 gün sürmüyor ya da son 2 siparişimde bana öyle denk geldi. Bir tanesi 9 günde diğeri 11 günde geldi.

• quote:

quote:

C7 Pro için kılıf ve kırılmaz cam önerisi olan var mı ?

İthalatçı garantili olduğundan fazla çeşit bulunamıyor. Tavsiyem başta AliExpress gibi yurt dışı sitelere bakmanızdır.

Artık siparişlerin teslimi eskisi gibi 30-40 gün sürmüyor ya da son 2 siparişimde bana öyle denk geldi. Bir tanesi 9 günde diğeri 11 günde geldi.

Haklısınız benim de o sürede geliyor artık şimdi tekrar bakayım o zaman :)

• Japonya kullanıcısına yanıt
    Hocam kırılmaz cam ekrana tam oturmuyor, kenarlardan 1mm kadar açık kalıyor ve hoş bir görüntü olmuyor. Çünkü C7 ekranı Edge ekran kadar olmasa bile kıvrımlı bir ekran. Bu sebeple cam filmi tavsiye ederim. Eski sayfalarda paylaştığım bir cam filmi var. Kılıftan etkilenmiyor, kalkmıyor.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam aliexpresten sipariş verdim şimdi ama olmayacak galiba. S6 edge için da taktığımız bütün kırılmazlar 2 dakika sonra atıyordu kendini. Keşke erken davranmasaymisim sipariş vermek için şimdi sizin önerdiğinize göz atayım sağolun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim.

kendi telefonum c7 yi almadan önce 2 hafta kadar mi5s kullandım günlük kullandığımız sıradan şeylerde bile mi5s in islemci farkı hissediliyor tabi bumda miui ında katkısı var. Ha şarj olarak c7 den okadar memnunumki unuttum mi5s i ancak bence sarj ve ekrandan baska hicbir artısı yok c7 nin. Niye aldın diye sorarsanız migrosta denk geldi görerek alma fırsatım olduğu için onu tercih ettim.

• Knox 0x1 olarak kullanan var mı c7/ c7 pro yu ? Bir sıkıntı oluyor mu satıcıların hepsi knox 0x1 diyor

• quote:

Knox 0x1 olarak kullanan var mı c7/ c7 pro yu ? Bir sıkıntı oluyor mu satıcıların hepsi knox 0x1 diyor

Hiçbir sıkıntısı olmuyor Knox 0x1 olunca Hocam. Bazıları SHealth ve birkaç Samsung uygulaması çalışmıyor dese de o sadece root sonrası yazılımın düzgün yüklenememesi sorunu oluşan bir şey. Knox'u 0x0 olan cihazda bile yazılım düzgün yüklenememesi durumu oluşabiliyor. Samsung Türkiye garantili olmadığı için de garanti sıkıntısı olmuyor, garanti dışı sayılmıyor.

C7 Pro öneririm ancak sürüm numarasının SM-C7010 olmasına dikkat edin (SM-C7018 sürümü olmasın).

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Sürüm numarasını cihaz gelmeden ogrenemem değil mi

• quote:

Knox 0x1 olarak kullanan var mı c7/ c7 pro yu ? Bir sıkıntı oluyor mu satıcıların hepsi knox 0x1 diyor

Telefona root atıldığı zaman yani root yetkisi verildiğinde knox sayacı 0x1 oluyor. Samsung Phone Info uygulamasında knox 0x1 ise root var diye özellikle yazıyor ama aldığım telefona Samsung Phone Info uygulamasıyla kontrol ettiğimde knox 0x1 ama Root: Yok yazıyor. Güncelleme alıyor ve Samsung Health çalışıyor.

• quote:

Sürüm numarasını cihaz gelmeden ogrenemem değil mi

Kutunun üzerinde bahsedilen model numarası yazması lazım.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Knox 0x1 numarası 7018 siz olsanız iade eder miydiniz ?

• quote:

Knox 0x1 numarası 7018 siz olsanız iade eder miydiniz ?

Model numaraları hakkında @Smaug kadar bilgim yok ve alırken de bilgim yoktu fakat güncelleme alıyor olması ve Samsung Health'in çalışıyor olması bana yeter.

• 7018 kullanıp güncelleme alabilen var mı ?

• C7 pro nun pil kullanimi. Kullanim zamani 3 gün 10 saat..

SAMSUNG C7 [ANA KONU]

SAMSUNG C7 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayvargel -- 10 Ekim 2017; 10:14:35 >

• Samsung, Galaxy C7 2017'yi açıklamış. Bu ay piyasaya çıkması bekleniyormuş. Yeni çıkacak modelin ekranı 5,5" ve gördüğüm kadarıyla C7 2017'nin artı ve eksileri;

+ Android 7.1 (Nougat)
    + AOD (always on display)
    + Octa-core 2.4 GHz
    + Önde çift kamera: 13 MP (f/1.7, autofocus) + 5 MP, f/1.9, LED flash
    + Arka kamera 16 MP (selfie için iyi bir kamera)
    + Ekran yoğunluğu biraz daha artırılmış (401 ppi olmuş)

- Önemi yok ama bilgi olması açısından C7 2017 eskisine göre 11 gram daha ağır
    - Batarya 3.000 mAh'a düşürülmüş

Görünen o ki C7 kamerasından dolayı artık gözardı edileyemeyecek. Amiral gemi modellerinin işi daha zorlaştı ama fiyatı bir o kadar onlara yakın olacağı kesin. Bu özellikleri doğru çıkarsa fiyatı 2.000 liradan az olmayacak gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.