Şimdi Ara

Samsung C5 SMS Gönderme Başarısız Oldu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
7.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle sms gönderme başarısız oldu,anten çekim barının olmaması ve bir iki sorunu halletmenin kısa ve en iyi yolunu açıklayacağım..

Cihazı satın alıp açtığınızda kuruyorsunuz ve tekrar sıfırlıyorsunuz. Akabinde tekrar kuruyorsunuz.. Yoksa şu sorunlarla karşılaşabilirsiniz: Sms atamayabilirsiniz,üst kısımdaki anten çekim çizgileri '0' konumunda kalabilir lâkin bu görüşmeye engel değildir.. *#06# gibi komutları yazdığınızda arama tuşuna bassanız bile direkt olarak aranacaktır.. Bu gibi sorunların olmamasını istiyorsanız,telefonu kurup tekrar sıfırlayın ve tekrar kurun.. Bu sorunu olanlar yine uygulamarını ve gerekli dosyalarını yedek alıp telefonu sıfırlayıp tekrar kursunlar.. Sorunları düzelecektir.. Hayırlı ve güzel forumlar..

• bu bahsettiğiniz şey bir defaya mahsus birşey mi ?
  • c5 de bu bir kronik sorun mu yani ?
  • Yeniden kurdum ama düzelmedi. Telefona başka kart takınca sinyal gücünü gösteren (anten çekim gücü)çekim çizgilerini gösteriyor fakat mesajı hiç bir kartta göndermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar söylediğim gibi telefonu ayarlardan sıfırlayın ve tekrar kurun.. Sorun bu şekilde hal oluyor.. Kronik kelimesi ithalat yoluyala geldiği için şimdilik söylenebilir ama ileride bilemiyoruz tabi.. Bir kereye mahsus evet.. Şu an çok şükür sıkıntısız kullanıyorum...
  • telefonu defalarca sıfırlayıp kurmama rağmen sorun düzelmedi anten çizgileri sadece 4G de geliyor 3G ve 2G de yok,mesaj göndermiyor,*124# gibi fatura sorgulama servisleri çalışmıyor pazartesi servisi arayacağım sorun çözülmezse iade edeceğim.
  • var mı bir gelişme
  • korer32 K kullanıcısına yanıt
    Kardeşim üzüldüm durumuna.. Halledebildin mi peki ? Ben çok şükür sorunsuz kullanıyorum..
  • aynı sorun benim aldığım teldede var. sistemi sıfırlamak dışında ne yaptınız arkadaşlar.
  • varmı çözüm bulan bu sms gönderme işine arkadaşlar
  • Akşam sim kart takılı iken telefonu sıfırlayıp tekrar yükleyecegim zannımca problem çözülecektir. simkartın içinde olması önemli
  • Sorun çözüldü ayarlar uygulamalar uygulama yöneticisi ordan mesajları bulun bildirimleri öncelik olarak ayarlayın izinlerin hepsini kapatın ve yeniden mesaj yazmaya girin ve bütün izinleri verin bu kadar benimde aynı sorunum vardı bu şekilde çözdüm çok can sıkıcı bir durum biliyorum sırf o yüzden üye oldum yazabilmek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende anneme almıştım ve şöyle bir sorunu var. Telefon şebeke sorunu veriyor sanırım. Hat çekiyor görünüyor ama aradığımızda ulaşamıyoruz. Telefonu kapatıp açınca falan düzeliyor. Bu arada hat avea 4g. mobilde koto sorunu olmasın diye 4/g yi kapattım.
    Bu sorunun çözümü acil lazım arkadaşlar. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
  • aynı sorunlar benim ithalat yolu ile gelen c7 telefonumda da olmuştu. sms gönderemiyor. bankayı aradığımda görüşme esnasında tuşlama yapamıyordum. sorunu bir kaç kez reset atarak çözdüm
  • Arkadaşlar ben de defalarca reset atmama rağmen telefonda hala aynı sorunlarla karşılaşıyorum.Sorunu farklı yollarla çözen varsa buradan paylaşabilir mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski konu olmasına rağmen sonuç bulamayanlara yardımcı olması için
    bugün attığım c5 pro telefona android 7.0 sürümünden sonra aynı şey başıma geldi msjler gitmiyordu ve şebeke görünmüyordu
    çözüm ise hard format atmak rom attıktan sonra telefonunuza birde hard format atın düzeliyor bende düzeldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.