Şimdi Ara

Samsung C5 İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
5
Favori
7.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Samsung C5 İçin Sıcak Fırsatlar konusunu başlatıyorum şu an sadece hepsiburadada satılıyor ucuz siteleri ve kombolarımızı konuda paylaşarak birbirimize yardımcı olalım

Hepsiburadada 1349 lira 50 lira da world puan veriyor.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c5-ithalatci-garantili-p-HBV000000U6Q4?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CM_JqrK4p88CFRCNGwod_6kLrA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüdavimBey -- 24 Eylül 2016; 10:09:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu bu nasıl bir batarya
    İlla bir şeyini eksik yapacaklar.
    Telefon güzel aslında.

• Samsung C5 de mi çıkmış? Alfabede harf bırakmıyorsun Samsung! Doğaya saldığın karbonun haddi hesabı yoktur milyon çeşit telefon modeliyle!
  • Ben begendim, ama normal kullanimsa ekran kac saat veriyor ?

• Kim hangi telefonu alacaksa onun için fırsat konusu açıyor :)

• Zorunluluktan a3 alacaktim ram takiliyordu aklima.

Iste tam istedigim telefon bu c5

Burada 230 tl civari anlamadim

https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-c5#/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • c7 1549 liradan satılıyor hb de.
    c7 nin özellikleri zenfone 3 le neredeyse aynı. kamera performansı v.s. daha iyi olacağı kesin. bu fiyat iyi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferihsn -- 24 Eylül 2016; 10:44:53 >
  • s6 varken alınır mı ki bu
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartı takılmaması s6 'nın elini zayıf kılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

c7 1549 liradan satılıyor hb de.
    c7 nin özellikleri zenfone 3 le neredeyse aynı. kamera performansı v.s. daha iyi olacağı kesin. bu fiyat iyi gibi.

c7 garantili gelir mı acaba c7 çok iyi
    c5-c7 kıyaslaması

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    hocam zaten garantili. c5 gibi ithalatçı garantili ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

meizu m3 note daha iyi bir tercih

http://www.hepsiburada.com/meizu-m3-note-p-TELCEPMEIM3NOTE-B?magaza=%C4%B0nce%20hesap

Çok iyi örnek vermişsin hoca hali hazirda 1000 lira üstü samsung telefonlardan çok iyi bü meziu note 3. benim samsung E5 in ekranı kırıldı yaptırmak için 300 lira istiyorlar ekrana vereceğim parayla bu meziu alırım daha iyi jet gibi telefon maşallah. sadece marka ismi popüler dgil diye millet almiyor alismislar iphoneye samsunga binlerce lira vermeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

quote:

http://www.hepsiburada.com/meizu-m3-note-p-TELCEPMEIM3NOTE-B?magaza=%C4%B0nce%20hesap

Çok iyi örnek vermişsin hoca hali hazirda 1000 lira üstü samsung telefonlardan çok iyi bü meziu note 3. benim samsung E5 in ekranı kırıldı yaptırmak için 300 lira istiyorlar ekrana vereceğim parayla bu meziu alırım daha iyi jet gibi telefon maşallah. sadece marka ismi popüler dgil diye millet almiyor alismislar iphoneye samsunga binlerce lira vermeye.

Hocam öyle diyorsun da meizu zaten az popüler 2.eli de iyice ölüyor.Samsung her halukarda piyasası olan bir ürün.Ayrıca aşırı derecede şebeke sorunu var meizuda hepsiburada yorumlarına da bakabilirsin.Meizu bildiğin çöp kimseye tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüdavimBey -- 24 Eylül 2016; 12:35:17 >

• 4GB ram iyimis

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

quote:

quote:

Hocam öyle diyorsun da meizu zaten az popüler 2.eli de iyice ölüyor.Samsung her halukarda piyasası olan bir ürün.Ayrıca aşırı derecede şebeke sorunu var meizuda hepsiburada yorumlarına da bakabilirsin.Meizu bildiğin çöp kimseye tavsiye etmem.

şebeke sorunu varmı yok mu ona iyice bakmak lazım bana garip geldi açıkcası o neyle ilgili, birde meizu yazılımı genelde sık çıkarıyor 3 ayda bir mutlaka yeni sürüm numaralı güncelleme geliyor eğer sorunlar varsa düzelteceklerdir, Samsung yorumlarını okursan oradada bir dünya sorun yazanlar var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

quote:

quote:

şebeke sorunu varmı yok mu ona iyice bakmak lazım bana garip geldi açıkcası o neyle ilgili, birde meizu yazılımı genelde sık çıkarıyor 3 ayda bir mutlaka yeni sürüm numaralı güncelleme geliyor eğer sorunlar varsa düzelteceklerdir, Samsung yorumlarını okursan oradada bir dünya sorun yazanlar var

Sorun şebeke sorunu olunca diğer sorunlara göre direk vazgeçme nedeni işte hocam.Forumda kullanıcı kulübünde arkadaşlar da yazmış hatta bayağı bir değiştirmek isteyen var.

• Evet arkadaşlar daha uygun fiyata bulursanız mutlaka yazın konuyu canlandıralım.
  • M3 note kullanıp sorun yaşamayan ve memnun olanlarda var, şebeke ile ilgili durum çok değişken operatorle falan da alakalı.

Bu samsung modelinin fiyatı çok yüksek bence , bu fiyata xiaomi mi5 alınıyor
  • Tamam Note 7 patliyor falanda ismi C5 koyarak niyetini hemen belli etmeselermis

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.