Şimdi Ara

Samsung C Serisi T-VALDEUC Yazılıma Sahip TVlerde Eski Yazılıma Dönme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
154
Cevap
5
Favori
20.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3011 e güncellemiştim en son. 3d baya kötüydü her filmde ayar yapmak gerekiyordu.2 gün önce 0000 atıp sonra 2004 yükledim. 3d direk süper oldu. Hd ve sd yayınlar da azıcık ayarla (arka ışık 15, kontrast 90, parlaklık 59) eskisinden iyi oldu. 2004 çok iyiymiş hakkatten keşke önceden yükleseymişim
  • 3014 gelmiş. test eden var mı acaba ?
  • eski yazılımları nerden bulaxağız linkler hep ölmüş
  • Arkadaşlar LE40C650 kullanıyorum. Yayın kaynağım Settop boxlı Teledünya. Ancak HD yayınlardan memnun değilim. Yazılım sürümü 2004. ayarlarla biraz oynayıp flu görüntülerle seyrediyorum. Bu 3015 sürümüne geçersem bariz bir kalite artışı olabilirmi. Bazı mesajlarda özellikle 3008-3014 için bariz kalite farkı olduğu ve kanal geçişlerinin çok hızlandığı söyleniyor. Fikri olan varsa bir yardım lütfen.

• arkadaşlar bana yardım. Yazılım sıfırladım ama yeni yazılım kuramıyorum.
  • Arkadaşlar bu yüklemeler, 46-6000c serisinde sonuç veriyormu acaba?
  • Merhaba arkadaşlar,

Konu uzun zamandır pasif duruyor fakat konunun uzmanlarından bir görüş almak istiyorum:

Samsung TV media player ile FLAC dosyalarını dinleyemiyorum.
    Dosyayı görüyor, fakat çalmak istendiğinde "Desteklenmeyen Dosya Biçimi" uyarısı geliyor ekrana ve bir sonraki dosyaya geçiyor.

Samsung TV media player üzerinden FLAC dosyalarını dinleyebilmek için yapılabilecek bir işlem var mı yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim.
  • Merhaba
    46D6500 tv'ye son sürümü yani 1021 sürümünü yükledim. Fakat youtube'taki hd videoları seyrederken sürekli takılmaya başladı. Daha önceki sürümü 1014'idi ve bu sürümde bu tarz sorun hiç olmamıştı. Bu eski sürüme nasıl dönebilirim ve 1014 sürümünü nereden bulabilirim?
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a 3015 sürümünü kullanan var mı ? ben eski orjinal sürümünü kullanıyorum bu sürümde google arama motoru mevcutmu acaba . teşekkürler.
  • Arkadaşlar 0000-2004-3007 sürümleri elinde olan varsa paylaşabilirmi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autebay

Arkadaşlar 0000-2004-3007 sürümleri elinde olan varsa paylaşabilirmi.

2004 tavsiye etmem zaten sorunlu görülüp kaldırıldı aşırı siyah tonajı var 3007-3014 goze çarpanlardan...

http://wiki.samygo.tv/index.php5/Old_%26_Good_Firmwares
    d6500 tvin bunlar olmaz yanlız senin yontemin farklı...d serisinin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Temmuz 2013; 19:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

2004 tavsiye etmem zaten sorunlu görülüp kaldırıldı aşırı siyah tonajı var 3007-3014 goze çarpanlardan...

Bende C650 ve D6500 ikiside var. C650'nin versiyonu aldığım gibi duruyor. Hiç güncellemedim. Sizin yazdıklarınızıda okudum galiba 3007 kullanıyorsunuz. C650'de 3D olmadığı için hd-sd ve internet tv özellikleri iyi olan bir sürüme yükseltmek istedim. Verdiğiniz linkten 3007'yi yüklememi tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Bende C650 ve D6500 ikiside var. C650'nin versiyonu aldığım gibi duruyor. Hiç güncellemedim. Sizin yazdıklarınızıda okudum galiba 3007 kullanıyorsunuz. C650'de 3D olmadığı için hd-sd ve internet tv özellikleri iyi olan bir sürüme yükseltmek istedim. Verdiğiniz linkten 3007'yi yüklememi tavsiye edermisiniz?

3007 iyidir 3014 de fena değil zevk meselesi nasıl olsa 0 lanıyor beğendiğine geri donersin..

• quote:

quote:

quote:

quote:

3007 iyidir 3014 de fena değil zevk meselesi nasıl olsa 0 lanıyor beğendiğine geri donersin..

Ok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kamuranxxx

Sn. agtr, Ender123 bilgilendirmeleriniz için teşekkürler, emeğinize sağlık....

üstad son verilen T-VALDEUC-3018.1 yükledim ve bir daha geri dönüş olmuyor varmıdır bir önerin.

bu T-VALDEUC_0000 imege yi de denedim yemedi.son yüklediğim T-VALDEUC-3018.1 den sora oldu normalde geriye dönük yazılım atabiliyordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender123

3006 >>> 0000 arasındaki farklı dosyalar :

libavcodec.so
    libavformat.so
    libdmp.so
    libpsa_msdWMDRM.so
    libpsa_msdWMDRM_Netflix.so
    libptp.so
    libusb.so
    libWidevine.so
    libwmdrm-api.so
    libwmdrm.so
    libwmdrmctrl.so
    libwrapper_wv.so
    libWVStreamControlAPI.so
    libz.so
    ld-2.5.90.so
    libc-2.5.90.so
    libdl-2.5.90.so
    libgcc_s.so.1
    libm-2.5.90.so
    libpthread-2.5.90.so
    librt-2.5.90.so
    libstdc++.so.6.0.9
    exeDSP
    Factory_Part1.dat
    Factory_Part2.dat
    prelink.cache
    samdrv.ko
    otpcheck.sh
    rc.local
    ReleaseInfo
    SpecialItemNumber.txt

0000 yazılımı içindeki exe.img , imaj dosyası içindeki dosyalar Şubat 2010 tarihinde oluşturulmuş. Tvler Ocak 2010 da tanıtılıp Mart-Nisan gibi piyasaya sürüldüğü düşünülürse , Ocak ayındaki fuardaki tvlerde yüklü yazılımdan sonraki belki de ilk yazılım.

sevgili Ender. son verilen T-VALDEUC-3018.1 yükledim ve bir daha geri dönüş olmuyor varmıdır bir önerin.

bu T-VALDEUC_0000 imege yi de denedim yemedi.son yüklediğim T-VALDEUC-3018.1 den sora oldu normalde geriye dönük yazılım atabiliyordum...

• quote:

quote:

quote:

quote:

maalesef her sürümden sora sıfırlanmıyor ben son verilen T-VALDEUC-3018.1 ni yükledim.0000 ile geri dönüyüm dedim ama maalesef olmuyor normalde diğer sürümlerden dönebiliyordum.bu da diğer arkadaşlara bir bilgilendirme olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f47xfenerli -- 19 Ekim 2013; 18:47:45 >

• f47xfenerli F kullanıcısına yanıt
    3018 de bende çakılı kaldım allahttan kötü frim değil 3007 kadarda iyi gelmedi tabi model eskidiği için kimse ilgilenmiyor geri dönüş yok 3018 yüklemeyin..
  • quote:

3018 de bende çakılı kaldım allahttan kötü frim değil 3007 kadarda iyi gelmedi tabi model eskidiği için kimse ilgilenmiyor geri dönüş yok 3018 yüklemeyin..

senin adına da üzüldüm @kerimcem keşke hemen yüklemeseydin.sende benim gibi senırım yazılanlarda tüm yazılımlardan geri dönüş yapılabiliyor sözünden yolaçıktın sanırım.ama bu verilen son yazılımda sanırım kısıtlama koydular gene çünkü.
    bu samyGO Sitesinde gene bu 3018 yükleyen bazıları geri dönüş yapamadıklarını söylemişler

alıntı:
    soru:
    Ben firmware 3018 ile benim le40c653 bu sıfırlama resmi yazılımlar yüklemeye çalıştığınızda ve BT KABUL ETMEZ.
    Neden? bir USB flash sürücü FAT32 için zip dosyası "T-VALDEUC_0000" sıkıştırmasını ve yeni olarak regonise değil firmware. Neden oluyor?

alıntı:
    cevap:
    Basit Bu 3018,1 fw güncellemeleri bir kısıtlama gibi görünüyor.
    ama elle downgrade size 3018,1 yapmak ya da kalmak ne biliyorsanız yapabilirsiniz.

http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=10&t=3318&start=10

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.