Şimdi Ara

Samsung Buzdolabı / Ankastre Set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mutfağımı yeniledim, önümüzdeki hafta içerisinde Akrilik beyaz dolap ve siyah granit tezgah şeklinde gelecek. Bütçem dahilinde buzdolabı ve ankastre set beğendim.

Almayı düşündüğüm buzdolabı.

Samsung TR60KSRSL Buzdolabı

Ankastre Set.

Samsung Ankastre Set

Not: Ankastre ocağı cam olarak düşünmediğim için öncelikli seçimim bu oldu. Cam temizliğinden çok şikayet edenler var ve patlatan arkadaslarda var.

Sakaryadayım bu ürünleri samsung türkiye garantisinde daha ucuza bulabileceğim bildiğiniz yerler var mı? Ürünler ile alakalı düşünceleriniz nelerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dartagnan

Mutfağımı yeniledim, önümüzdeki hafta içerisinde Akrilik beyaz dolap ve siyah granit tezgah şeklinde gelecek. Bütçem dahilinde buzdolabı ve ankastre set beğendim.

Almayı düşündüğüm buzdolabı.

Samsung TR60KSRSL Buzdolabı

Ankastre Set.

Samsung Ankastre Set

Not: Ankastre ocağı cam olarak düşünmediğim için öncelikli seçimim bu oldu. Cam temizliğinden çok şikayet edenler var ve patlatan arkadaslarda var.

Sakaryadayım bu ürünleri samsung türkiye garantisinde daha ucuza bulabileceğim bildiğiniz yerler var mı? Ürünler ile alakalı düşünceleriniz nelerdir?

http://www.hizlial.com/beyaz-esya/buzdolaplari/samsung-rt59ebpn-no-frost-buzdolabi_04.004.1271.0026.htm

Bu modele de bakın.

• Liman Day Tük mall Münir Bey 2125191695 ismimi verin ve sıkı pazarlıkla iyi bir fiyata alabilirsiniz internet siteleri Avrupa Bilişim ...
  • Merhabalar, Samsung markasını görünce tüylerim diken diken oluyor, o yüzden sizi de bilgilendiriyim dedim. Televizyonları fena değil fakat diğer ürünlerinde bence dikkatli olun. Aldığım samsung klima yazdan yaza kullanmama ve çoğunda da evde olmamama rağmen 2 sene 15 gün içerisinde bozuldu. Garanti süresi 3 seneden 2 seneye düşürüldüğü için de garanti kapsamına girmiyormuş. O kadar yazılarıma ve olayı anlatmama rağmen hiçbir şekilde de yardımcı olmadıkları gibi muhatap da bulamadım sinir olduğumla kaldım. Bence her ürünü asıl yapıcısından almak lazım, tv sa philips samsung ok ama buzdolabı falan siemens bosch bakın bence.

ankastre ürünlerini de bilemiyorum ama dediğim gibi samsung a hiçbir şekilde güvenmiyorum artık. isterseniz mekappayı deneyebilirsiniz, müşterilerim sürekli kullanıyorlar ve hiçbir şikayet de almadım şimdiye kadar. Tabi her markada sorun çıkıyordur biraz şans işi.

http://www.hirdavatfirsati.com/p-3791-Ankastre-Uclu-Setler-(davlumbazocakfirin)-Mekappa-luks-ankastre-uclu-set-(davlumbazocakfirin)-FIERAS-.html sitesindeki üçlü sete bir bakabilirsiniz.

İyi şanslar..

• Samsungun yukarıdaki modellerini aldım fakat daha mutfağı kullanmaya baslayamadım. Insallah sorun çıkartmaz. Yinede tavsiyeleriniz için tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.