Şimdi Ara

Samsung Buzdolabı 2.999 ve Çamaşır Makinesi 2499. [Maximum Kart’a Özel]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
6.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maximum Mobilde, gördüm aldım kampanyaları kısmında. Ürünler yeni gelmiş. İhtiyacı olan kaçırmasın.
    Samsung Buzdolabı 2.999 ve Çamaşır Makinesi 2499. [Maximum Kart’a Özel]

Buzdolabı piyasada en ucuz 3900 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ConCarnage -- 29 Ekim 2020; 9:5:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vov iyiymiş. buzdolabı lazımdı. maximum kartı olmayan alamıyor galiba

• İyi fiyat ama Maximum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde bu buzdolabı var. Sesli çalışması dışında ve saçma sapan buz kırma sesi dışında güzel. Çamaşır makinesi ise tam bir fiyasko sakın almayın. Aşırı ses çıkarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 29 Ekim 2020; 9:21:33 >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Hocam bir tanıdıgıma almayı düşünüyorum istedigi ebat ve fiyat aralıgı bu civarda. Bu fiyatlara zaten buzdolabı yok gibi birşey. Elle tutulur altus vestfrost tarzı markalar bile 3500 civarı. Ses konusunda acaba eski dolabınıza kıyasmı sesli çalışıyor bazı yorumlarda sizin yazdıgınız gibi sesli calısıyor denmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Link var da ben mobilden göremiyorum muyum acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ashkiya26

Hocam bir tanıdıgıma almayı düşünüyorum istedigi ebat ve fiyat aralıgı bu civarda. Bu fiyatlara zaten buzdolabı yok gibi birşey. Elle tutulur altus vestfrost tarzı markalar bile 3500 civarı. Ses konusunda acaba eski dolabınıza kıyasmı sesli çalışıyor bazı yorumlarda sizin yazdıgınız gibi sesli calısıyor denmiş

biz de yazlığa aldık. aynı fiyata arçelik vardı o zaman, almadığımıza pişmanız. özellikle çamaşır makinesinin sesi çok rahatsız ediyor. oturduğumuz evde arçelik var hiç duymamıştım öyle bir ses ondan. tabii şimdi piyasayı bilmiyorum fark varsa bütçeden dolayı alınabilir.

• ihtiyacım olsa ikisinide alırdım

• Merhaba. Çamaşır makinesine ihtiyacım vardı bir arkadaşıma kartı varmış ona aldırdım.. maximum mobilden hiç alışverişim olmadı..teslimat nasıl oluyor yurtiçi kargoymuş sanırım.. eve kadar çıkarıyorlar mı..fatura maile mi geliyor

• Samsung çamaşır makinesinin 10 kilo olanını kullanıyorum gayet sessiz. Apartmanda geceleri bile çalıştırıyorum. Sessizlik göreceli demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peykani -- 29 Ekim 2020; 21:57:48 >
  • Buzdolabı ihtiyacım vardı ama sebzeliğin aşağıda olması dezavantaj biraz Allah'tan kahvaltılığı yukarı koymuşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: peykani

Samsung çamaşır makinesinin 10 kilo olanını kullanıyorum gayet sessiz. Apartmanda geceleri bile çalıştırıyorum. Sessizlik göreceli demekki

Hocam bende de var nette videoları var gayet sessiz bir makine neye göre sesli anlamadım muhtmelen arkadaş çok daha üst bir model kullandığı için öyle diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

Merhaba. Çamaşır makinesine ihtiyacım vardı bir arkadaşıma kartı varmış ona aldırdım.. maximum mobilden hiç alışverişim olmadı..teslimat nasıl oluyor yurtiçi kargoymuş sanırım.. eve kadar çıkarıyorlar mı..fatura maile mi geliyor

Geçen olan kampanyadan. Aldım 2500 e artı olarak 188 tl de puan vermişlerdi. 2300 e gelmişti bana ürünü aktif kurye getiriyor.fatura mail olarak tarafınıza ulaşıyor.yaklaşık 3 iş günü sonra kargoya veriyorlar ürünü.kapıya kadar getirmişlerdi tabi bu benim istanbul için yazdığım şu adna bu makine bayilerde 3300 dü ben alırken 3500 oldu aşırı iyi fiyat güle güle kullanın

• turkay23 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.. adres bilgileri girerken kargo olarak yurtiçi kargo gözüktü dedi ben o yüzden tedirgin oldum.. İnş eve teslim olur.. Dün Samsung bayisi de 3500 demişti taksitli fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan1905 -- 29 Ekim 2020; 11:36:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

Teşekkür ederim.. adres bilgileri girerken kargo olarak yurtiçi kargo gözüktü dedi ben o yüzden tedirgin oldum.. İnş eve teslim olur.. Dün Samsung bayisi de 3500 demişti taksitli fiyat

Rica ederim ben alırkende yurt içi kargo yazıyordu zaten belli bir süre sorna stok bitiyor.ağustos başından beri hiç gelmedi stok

• seneye evleneceğim ürünleri şimdi alıp 8 ay sonra teslim alma oluyor mu? hem garantisi de o zaman başlamış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyslamdunker

seneye evleneceğim ürünleri şimdi alıp 8 ay sonra teslim alma oluyor mu? hem garantisi de o zaman başlamış olur.

Benim bildiğim kadarıyla böyle bi durumu kabul etmiyor samsung müşteri hizmetleri

• Kart olaydı iyiydi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.