Şimdi Ara

Samsung, Avrupa'daki akıllı telefon satışlarında Apple'ı geride bıraktı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
10.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mellkor

Buyuk basari samsungu tebrik etmek lazim tabi bunda elmanin 5. telefonu nu sunmak da gec kalmasinin buyuk payi var yoksa bu kadar fark atmazdi

sus sus kardes galaxy 3'un teknik ozelliklerini gormesinler yoksa iki ay daha ertelerler ip5'i.sonra bizim fanboylar allah korusun hata olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohanCruyff14

quote:

Orijinalden alıntı: omeryasin

Yahu akil var mantik var ip4 nere sgs2 nere, kiyaslayana sasiyorum. Teknolojidnb anlamayanlar ve sirf hava atmak isteyenler gider iphone alir, flash oynatamaz,dosya gonderemez,telefon cekmez,goruntulu konusamaz,en uyduruk programlara para verir,itunes zimbirtina mahkum olur Vs vs...kiyaslama sacma yani. Galaxy s im var ben s i bile kiyaslamiyorum s2 yi nasil kiyasliyorsunuz hayret yav :)

Flash gibi telefonu yavaşlatan bi programa ne gerek var? İnternet varken bluetooth ile dosya gönderip napıcaksın? wifi ile facetime özelliği kullanılabiliyor, 3g ile kullanılamamasının sebebi ise apple değil gsm operatörleri. En kaliteli market apple'ın, kalite oranı ise android'in marketinden kat be kat üstün. Para vermek istemiyorsan jailbreak denen bir şey var. Eksik olarak gördüğün şeylerin çoğu saçmalıktan ibaret.

Steve Job un varisi.

• flash telefonu o kadar yavaşlatmış olsaydı web hızında iphoneyi geçebilirmiydi internet varken bluetootha ne gerek var diosun zararı var sanki o da büyük bir artı applenin tek artısı marketi ama paralı tabi ben sgs2 ye internetten full sürüm oyunlar indirebiliyorum itunes ile uğraşmıyorum tabi iphoneyi seven seve seve kullanır bu arada samsung kendisi üretiyor parçalarını bu da bi artı htc sensationdan iyi olmasının tek nedeni bu ve bi arkadaşın dediği gibi iphone daha çok satılıyorsa nedeni budur insanlar telefon alırken artık ios mu android mi die bakıyor olaya tabi ios da bi tek iphone 3gs 4 var android çok daha fazla çeşit var buna rağmen bu kadar satması samsungun artısıdır diye düşünüyorum...Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

flash telefonu o kadar yavaşlatmış olsaydı web hızında iphoneyi geçebilirmiydi internet varken bluetootha ne gerek var diosun zararı var sanki o da büyük bir artı applenin tek artısı marketi ama paralı tabi ben sgs2 ye internetten full sürüm oyunlar indirebiliyorum itunes ile uğraşmıyorum tabi iphoneyi seven seve seve kullanır bu arada samsung kendisi üretiyor parçalarını bu da bi artı htc sensationdan iyi olmasının tek nedeni bu ve bi arkadaşın dediği gibi iphone daha çok satılıyorsa nedeni budur insanlar telefon alırken artık ios mu android mi die bakıyor olaya tabi ios da bi tek iphone 3gs 4 var android çok daha fazla çeşit var buna rağmen bu kadar satması samsungun artısıdır diye düşünüyorum...Saygılar.

bana bir İBOY sadece madem flash gereksiz birşey işe yaramaz birşey neden MAC sistemlerde Flash var madem gereksiz silsinler:D

• quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

quote:

flash telefonu o kadar yavaşlatmış olsaydı web hızında iphoneyi geçebilirmiydi internet varken bluetootha ne gerek var diosun zararı var sanki o da büyük bir artı applenin tek artısı marketi ama paralı tabi ben sgs2 ye internetten full sürüm oyunlar indirebiliyorum itunes ile uğraşmıyorum tabi iphoneyi seven seve seve kullanır bu arada samsung kendisi üretiyor parçalarını bu da bi artı htc sensationdan iyi olmasının tek nedeni bu ve bi arkadaşın dediği gibi iphone daha çok satılıyorsa nedeni budur insanlar telefon alırken artık ios mu android mi die bakıyor olaya tabi ios da bi tek iphone 3gs 4 var android çok daha fazla çeşit var buna rağmen bu kadar satması samsungun artısıdır diye düşünüyorum...Saygılar.

bana bir İBOY sadece madem flash gereksiz birşey işe yaramaz birşey neden MAC sistemlerde Flash var madem gereksiz silsinler:D

şöyle bir gerçek var. galaxy s lerde flash içerikli sitelerde alet kasıyor. cunku işlemcisi 1ghz. iphone 4 ün işlemcisi de 1ghz bana kalırsa adamlar kasacağı için hiç denememiş bile. iphone 3gs i saymıyorum bile... ( ben galaxy s i over clock ile 1.3 ghz yaptım herşeyi çatır çatır açıyor bataryası da 2 gün dayanıyor ayıptır söylemesi )

bakalım bu iphone 5 i beğenirsem alıcam ama. değişiklik iyidir. yurtdışından aldırabilirim. galaxy s i de hatuna veririm oyalanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

quote:

şöyle bir gerçek var. galaxy s lerde flash içerikli sitelerde alet kasıyor. cunku işlemcisi 1ghz. iphone 4 ün işlemcisi de 1ghz bana kalırsa adamlar kasacağı için hiç denememiş bile. iphone 3gs i saymıyorum bile... ( ben galaxy s i over clock ile 1.3 ghz yaptım herşeyi çatır çatır açıyor bataryası da 2 gün dayanıyor ayıptır söylemesi )

bakalım bu iphone 5 i beğenirsem alıcam ama. değişiklik iyidir. yurtdışından aldırabilirim. galaxy s i de hatuna veririm oyalanır.

galaxy s için lag-free denen bir browser çıktı. Hiçbir takılma yapmıyor lagsız kaymak gibi ve 720p youtube videoları izlenebiliyor. Samsung bu işi çözdü.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.