Şimdi Ara

Samsung Ativ 500t (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
15.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar şimdi tablet siparişi verdim. Samsung Ativ 500T fiyatı 1200 TL? Hepsiburada.com'da bu kadar ucuz olmasının bir nedeni mi var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de Ativ 500t almayı düşünüyorum ama nereden alacağıma karar veremedim. İstanbul bilişim'de (http://m.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ativ-pc-500t1c-a04us-smart-pc-tablet-fiyati,38949.html) 1,163 TL. Diğer teknoloji mağazalarındaki fiyatlarla ciddi bir uçurum söz konusu. Bunun büyük olasılıkla distribütör garantisine bağlı olduğunu düşündüm. Sizce fiyat farkı buna değer mi? Yani İstanbul Bilişim'in sağladığı garanti bi Samsung tablet için ne ifade eder? Bu konuda tecrübeli arkadaşlar bi aydınlatabilirse çok memnun olurum
  • md_efe vetheologist arkadaşlar , klavyesiz modeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmelcan

md_efe vetheologist arkadaşlar , klavyesiz modeldir.

Öncelikle teşekkür ederim Siparişi verdim şimdi kargoda. Klavyesiz ise çok önemli değil çünkü bildiğim kadarıyla klavye'de ekstra pil yok, ve zaten tabletin üzerinde USB girişi bulunuyor. Ben Asus'un touch-pad li bluetooth klavyesini ve kılıfını 70 liraya almıştım, ama ekranın 11.6" olması nedeni ile ve usb olması özelliği ile Samsung'da karar kıldım. kılıf olmaz artık buna, kılıf 10.1" tabletler için. Samsungun klavyesi'de lazım değil çünkü netbook istemiyorum bana tablet olması yeterli, peki klavyeden başka bir eksiği var mıdır? Size gelen paketlerde stand vs. varmı, adaptör'den başka bir aksesuar geliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @theologist aynen klavesi olmadığını bilerek aldım ben de, hiç de ihtiyacım olmadı.
  • ARKADAŞLAR ALMAK İSTEYEN OLURSA MAVİ RENK 6 AYLIK KUTULU FATURALI ATİV 500T SADECE 1050 TL KLAVYELİ ÜRÜNDÜR
  • Arkadaşlar bu cihaz Windows RT değil, Windows 8 ile çalışıyor doğru mudur?
    Bir de SNote açıkken ekranı ikiye bölme olayı bu cihazda da var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayduz

Arkadaşlar bu cihaz Windows RT değil, Windows 8 ile çalışıyor doğru mudur?

Evet, Windows 8, otomatik güncelleştirme ile 8.1 oluyor.

SNote açıkken ikiye bölebiliyoruz.

1200 TL'ye aldım, klavyesi ile 1500 üzeri fiyat veriyorlar bence klavye'ye hiç gerek yok zaten klavyenin ekstra pili yok onun yerine 50 60 liraya bluetooh klavye çok daha mantıklı.

SPen gerçekten mükemmel teknoloji.

Hayırlı olsun 10 numara seçim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: ayduz

Arkadaşlar bu cihaz Windows RT değil, Windows 8 ile çalışıyor doğru mudur?

Evet, Windows 8, otomatik güncelleştirme ile 8.1 oluyor.

SNote açıkken ikiye bölebiliyoruz.

1200 TL'ye aldım, klavyesi ile 1500 üzeri fiyat veriyorlar bence klavye'ye hiç gerek yok zaten klavyenin ekstra pili yok onun yerine 50 60 liraya bluetooh klavye çok daha mantıklı.

SPen gerçekten mükemmel teknoloji.

Hayırlı olsun 10 numara seçim.

Nereden aldınız? Link vs var mı?

• arkadaşlar samsung ativ tab xe500t model tabletimi bir hafta önce aldım. ekran üzerindeki kendi jelatinini sökmelimiyim karar veremedim dokunmatik hassaslığını bozuyor gibi siz ne dersiniz ? windows 8 de arka planda çalışan uygulmaları kapatmak için parmağımızla soldan ortaya doğru çektiğimizde açılan barı her zaman her uygulamada açamıyorum parmağımla s penle açabiliyorum. ayrıca pencere kapatmak için mouse la nasıl sağ tuşa tıkla kapat şeklinde uyguluyorsak parmakla üzerinde bir iki sn kaldırmadan basılı tutun diyor kullanma kılavuzunda ancak bende işe yaramadı sadece s pen kullanarak yapabiliyorum sağa tıklama olayını dokunmatikte benim kaçırdığım bir nokta mı var acaba? yardımcı olursanız sevinirim. işletim sistemim windows 8.1 32 bit arkadaşlar.
  • Merhaba arkadaşlar,ativ 500tnin şu kodları ne anlama geliyor lütfen birisi yardımcı olabilir mi? A01TR,K01TR,H01TR,G01TR arkadaşlar aynı ürünün 4 farklı kodu var bu kodlar ne anlama geliyor ne gibi farklılıklar var yardım lütfen?
  • Bilinmezlik B kullanıcısına yanıt
    İstanbul bilişimden 2-3 ay önce aldığım ürünü ( teknokask) ta yaptırdım. çok uygun bir fiyata satacağım, almak isteyenler özelden ulaşabilir). bu arada bilgiler;
    XE700T1C-A01TR
    İŞL. SİST: Windows 8 64bit Single Language
    İŞLEMCİ: Intel Core i5 3317U
    GRAFİK TİPİ: Intel hd Graphics 4000
    3G-GPS-NFC: Yok

XE700T1C-H01TR
    İŞLEMCİ: Intel Core i5 2537M
    GRAFİK TİPİ: Intel HD Graphics 3000
    3G-GPS-NFC: Var

XE700T1C-H02TR
    GRAFİK TİPİ: Intel HD Graphics 4000

XE700T1C-H04TR
    İŞL. SİST: Windows 8 64bit Pro
    GRAFİK TİPİ: Intel HD Graphics 4000

XE700T1C-K01TR
    İŞL. SİST: Windows 8 64bit (?)
    İŞLEMCİ: Intel Core i5 3337U
    3G-GPS-NFC: Yok

XE700T1C-G01TR
    İŞL. SİST: Windows 8 64bit (?)
    İŞLEMCİ: Intel Core i5 3337U

• quote:

Orijinalden alıntı: veterdem

arkadaşlar samsung ativ tab xe500t model tabletimi bir hafta önce aldım. ekran üzerindeki kendi jelatinini sökmelimiyim karar veremedim dokunmatik hassaslığını bozuyor gibi siz ne dersiniz ? windows 8 de arka planda çalışan uygulmaları kapatmak için parmağımızla soldan ortaya doğru çektiğimizde açılan barı her zaman her uygulamada açamıyorum parmağımla s penle açabiliyorum. ayrıca pencere kapatmak için mouse la nasıl sağ tuşa tıkla kapat şeklinde uyguluyorsak parmakla üzerinde bir iki sn kaldırmadan basılı tutun diyor kullanma kılavuzunda ancak bende işe yaramadı sadece s pen kullanarak yapabiliyorum sağa tıklama olayını dokunmatikte benim kaçırdığım bir nokta mı var acaba? yardımcı olursanız sevinirim. işletim sistemim windows 8.1 32 bit arkadaşlar.

Öncelikle hayırlı olsun. Jelatini sökebilirsin, o ekran koruyucu değil zaten, onun yerine elektroworld den 40 TL ye orijinal ekran koruyucu tavsiye ederim, iki tane çıkıyor içinden, ömürlü diyebilirim, onun sayesinde ekranım çizilmekten kurtuldu, şimdi ekran koruyucuda derin bir çizik var. Malum ekran büyük olunca her an risk taşıyor.

Arka planda çalışan uygulamaları soldan tutup ortaya getirip aşağı indirince, kapanıyor.

Sağ tıklama için bir iki saniye basılı tutman yeterli.

Ben de bu T9 olayını kapatmayı beceremedim ya, istemediğim şeylere çeviriyor tamamlamış olduğum kelimeleri, aman ama olması gerekirdi mesela.

• quote:

quote:

arkadaşlar samsung ativ tab xe500t model tabletimi bir hafta önce aldım. ekran üzerindeki kendi jelatinini sökmelimiyim karar veremedim dokunmatik hassaslığını bozuyor gibi siz ne dersiniz ? windows 8 de arka planda çalışan uygulmaları kapatmak için parmağımızla soldan ortaya doğru çektiğimizde açılan barı her zaman her uygulamada açamıyorum parmağımla s penle açabiliyorum. ayrıca pencere kapatmak için mouse la nasıl sağ tuşa tıkla kapat şeklinde uyguluyorsak parmakla üzerinde bir iki sn kaldırmadan basılı tutun diyor kullanma kılavuzunda ancak bende işe yaramadı sadece s pen kullanarak yapabiliyorum sağa tıklama olayını dokunmatikte benim kaçırdığım bir nokta mı var acaba? yardımcı olursanız sevinirim. işletim sistemim windows 8.1 32 bit arkadaşlar.

Öncelikle hayırlı olsun. Jelatini sökebilirsin, o ekran koruyucu değil zaten, onun yerine elektroworld den 40 TL ye orijinal ekran koruyucu tavsiye ederim, iki tane çıkıyor içinden, ömürlü diyebilirim, onun sayesinde ekranım çizilmekten kurtuldu, şimdi ekran koruyucuda derin bir çizik var. Malum ekran büyük olunca her an risk taşıyor.

Arka planda çalışan uygulamaları soldan tutup ortaya getirip aşağı indirince, kapanıyor.

Ben de bu T9 olayını kapatmayı beceremedim ya, istemediğim şeylere çeviriyor tamamlamış olduğum kelimeleri, aman ama olması gerekirdi mesela.

Teşekkürler.Ativ 500t'nin sonundaki kod farklılıkları için sormuştum.3g var yok farklılığını biliyordum fakat başka bir fark var mı merak ediyordum.Zaten bugün iade ettim,ativ 500t almayın aldırtmayın.

• Bilinmezlik B kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle bir şey var, benim ekranın iki yerinde iki adet ölü piksel var ama çok çok küçükler, kullanabildiğim kadar kullanıp, iade etmeyi düşünüyorum zaten bu garantinin son günü de olabilir.

• quote:

quote:

t9 u kapatmak için metro arayüzündeyken sağdan kaydır aç ayarlara gir en aşşağıda bilgisayar ayarlarını değiştir diye bir yazı görüceksin ona tıkla orayı ilk defa görüyorsan bütün seçeneklerdeki ayarları tek tek yapöanı tavsiye ederim oradaki seçeneklerde yazım diye bir şey görüceksin oradan özelliği kapatıyorsun. yani şu yolu sırasıyla izle ayarlar ,bilgisayar ayarlarını değiştir. bilgisayar ve cihazlar, yazma burada en üstteki yanlış yazılan sözcükleri otomatik düzelti kapalı hale getir oldu bitti. Ben tabletimden memnunum cihaz iyi çalışıyor samsungta içine destekleyici programlar kurmuş. sorun windows 8 uygulamalarında var olan uygulamalar iyi çalışmıyor ben ofis programları ve internet için kullanıyorum bana yetiyor oyun için lumia 925 im var onda oynamak daha zevkli

• veterdem kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, çok makbule geçti. Ben de çok memnunum tabletten, iyi ki almışım diyorum

• Arkadaşlar önemli bir soru:

Bu ürünü illa ki docking unit üzerinden kendine has adaptörü ile mi şarj edebiliyoruz??

Micro usb şarj cihazı yok mu? Veya micro usb kablo ile herhangi bir usb gücü alabileceğimiz bir kaynaktan tek başına şarj edemez miyiz ???

Aradığım en önemli şey Windows 8 destekli ama micro USB kablosu ile şarj olabilen bir tablet idi !!! :(
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.