Şimdi Ara

samsung - archos - sandisk sansa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=102713&ad=SAMSUNG-YP-Q2JAB-4GB-RADYOLU-MP4-Mp3-Mp4-Calar (dnse.3.0 özelliği de ne oluyor?)

http://www.bilisimport.com/store/ProductDetails.aspx?productid=135967 (fiyatı yönünden 1 adım önde)

bir de şu meşhur sansa clip+ (orjinal ve garantili nereden bulabilirim?)

kulaklığım sony ex300 ve Philips SHO8802 O'Neill The Snug. sizce hangi player daha kalitelidir?

• burda verdiğin 3 model arasında bence sadece SANSA alınır nedeni ise samsung bana göre mp3 çalar işine bulaşmamalı :) archos 1.8v oldukça iyi performansta fakat sansa nın cazibe si arttırılabilir hafıza uzun pil süresi ve çok iyi ses kalitesi verdiği için oldukça iyi(bu arada sansa deneme şansım olmadı maalesef sadece kullananların yorumunu söylüyorum :D ) ayrıca sansa yı türiyede garantili alabileceğin bir yer yok ama garantili almanada gerek yok ürün zaten oldukça sağlam diyolar temin sansa ürünlerini temin etmek istersen dorumda ki İBRAXİ denen arkadaşlar irtibata geçmeni tavsiye ederim. yeterince bilgisi var almak istersen yardımcı olucaktır
  • samsungun dnse 3.0 teknolojisini çok merak ediyorum aslında. bir arkadaşım 2.0 versiyonunu çok övmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: süvari bey

samsungun dnse 3.0 teknolojisini çok merak ediyorum aslında. bir arkadaşım 2.0 versiyonunu çok övmüştü.

Nedir bu teknoloji ? Neye yarar? dnse 3.0
  • DNSe™3.0'in en ilgi çeken fonksiyonu Audio Upscaler fonksiyonu.
    (Ses Kalitesini En Üst Seviyeye Getirmeye yarayan fonksiyon).
    Bu fonksiyon MP3 dosyalarında sıkıştırmadan kaynaklanan ses kayıplarını
    düzenler ve en iyi ses kalitesini elde etmenize yardımcı olur.
  • quote:

DNSe™3.0'in en ilgi çeken fonksiyonu Audio Upscaler fonksiyonu.

Sıkıştırma denilen şey prese koyup inceltme değil, bazı frekansların törpülenmesi olayıdır. Dediğiniz teknolojiyi bilmiyorum, ama olmayan bi frekansı düzenleyip sesi en üst düzeye ulaştırmayacağını biliyorum. Ama yok öyle bi teknoloji varsa eğer, bu teknoloji kayıpsız kayıtlarda bizi nirvanaya ulaştırır galiba :)

Neyse şaka biyana, mesajlarıda tam okumadım ama size tavsiyem sansa serilerine bakın. F/p oranı bunlardan daha yüksek bi cihaz yok şuanda. Eğer imkanınız varsa fuze modelini tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pres mi
    philips'in de var buna benzer bir teknolojisi "fullsound" diye geçiyor ama ben bunu kapatıp başka bir EQ'yu kullanıyorum.
    zaten öğrenciyim fazla yükseklere çıkamam 7sine kadar samsung bulamazsam sansaya dönerim büyük ihtimal.
    yardımlarınız için herkese teşekkür ederim
  • üstte yazdığım samsungun bilgilerini kopyala-yapıştır yaptım. elbette samsungun dediği gibi sesi en üst düzeye çıkarma olayı biraz abartı olmuş.

quote:

Orijinalden alıntı: fthfth

quote:

DNSe™3.0'in en ilgi çeken fonksiyonu Audio Upscaler fonksiyonu.

Sıkıştırma denilen şey prese koyup inceltme değil, bazı frekansların törpülenmesi olayıdır. Dediğiniz teknolojiyi bilmiyorum, ama olmayan bi frekansı düzenleyip sesi en üst düzeye ulaştırmayacağını biliyorum. Ama yok öyle bi teknoloji varsa eğer, bu teknoloji kayıpsız kayıtlarda bizi nirvanaya ulaştırır galiba :)

Neyse şaka biyana, mesajlarıda tam okumadım ama size tavsiyem sansa serilerine bakın. F/p oranı bunlardan daha yüksek bi cihaz yok şuanda. Eğer imkanınız varsa fuze modelini tavsiye ederim

pres miphilips'in de var buna benzer bir teknolojisi "fullsound" diye geçiyor ama ben bunu kapatıp başka bir EQ'yu kullanıyorum. zaten öğrenciyim fazla yükseklere çıkamam 7sine kadar samsung bulamazsam sansaya dönerim büyük ihtimal. yardımlarınız için herkese teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süvari bey -- 2 Ocak 2012; 1:04:39 >

• Aldığım Archos 1.4ü iki kere garantiye göndermek zorunda kaldım paketinden direk hatalı çıktı. sonra da Next T5 aldım ama gönlümde yatan aslan sansa clip+
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibraxi -- 2 Mart 2020; 23:12:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.