Şimdi Ara

Samsung, Android Go'yu test etmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google'ın, giriş seviyesindeki düşük donanımlı cihazlarda kullanılmak üzere tasarladığı mobil işletim sistemi Android Go'nun, teknoloji devi Samsung tarafından Avrupa'nın birçok ülkesinde test edildiği ortaya çıktı.

Samsung, Andorid Go ile çalışan bir modeli piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Gelen haberler SM-J260G model numarasına sahip cihazın, dünya çapında birçok pazarda test edildiği yönünde. Bunlardan bazıları ise İngiltere, Almanya, Fransa ve bazı Güney Amerika ülkeleri. Rapora göre şirket, Android Oreo 8.1 işletim sisteminin hafif bir versiyonunu çalıştıran uygun fiyatlı bir telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Model numarasının SM-J260G olduğu belirlenen cihazın 1 GB RAM ve basit bir dört çekirdekli Exynos 7570 işlemciye sahip olduğu belirtiliyor. Android Go işletim sistemi, Youtube ve Chrome gibi uygulamaların hafif versiyonları ve geliştiricilerin optimize edilmiş uygulamalarının yer aldığı özel bir Play Store sürümü ile gelecek. Google'ın gelişmekte olan ülkeler için ürettiği Android Go işletim sistemi, uygun fiyatlı cihaz arayan kullanıcılara hitap ediyor.

• Kanser

• Düşük donanımlı cihazlar için optimize edilmiş sürümler Androidin ayıbıdır.

• 1gb ram web sitelerini açarken bile kasma yapar yeni samsung s3 faciasına hazır olun derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhalde samsung cope gidecek telefonlari nasil degerlendiriz derdine dusmus.

• Samsung hatalarını bu şekilde kapatmaya çalışıyor anladığım kadarıyla. Neyse bu da bir yöntemdir, eğer tutturabilirlerse en azından sıkıntılı cihazlarını kurtarabilirler belki ve bu sayede kendi zararlarını da azaltırlar.

• İşte bu yüzden android hiç bi zaman ios gibi olamiyicak vizyonu yok bir kere android sarı taksi ise ios uber dir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.