Şimdi Ara

Samsung Akıllı Kumanda Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
73.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Karga Burun

Ben servis çağırdığımda 1 haftalıktı tv , ilk önce kumanda değişti sorun tekrar edince arkadaş anakartı değişicek dedi bende yeni olduğu için değişim istedim.Arkadaş yeni olduğunu bilmiyomuş sanırım keşke söyleseydiniz kumandayla uğraşmazdık hemen değiştirirdik dedi.Geldi değişimi yazdı gitti. Önce müdürlükten değişimi onaylıyor sonrada bekliyorsun , çok uzarsa arayıp taşkınlık yapıp bağırır çağırırsın anca o şekilde hızlanıyor.

Benim tv 1 ay oldu alali,ayrica tv yi aliyorlarmi bu surecte?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -the- kullanıcısına yanıt
    Yok almıyorlar yeni tv yi getiren depocu arkadaş aldı benim tv yi.Değişim verilirse müşteri hizmetlerini arayın bu seri arızalı herkesde aynı sorun var falan deyin üst modelle değişim istiyorum deyin gelen servisede söyleyin hatta , hoş ben söyledim beni takmadılar ama sizde deneyin en azından.
  • Arkadaşlar Merhaba benimde smart tv nin kumandasinda sorun var kumadanın her fonksiyonu çalışıyor fakat power tuşu tv yi açmıyor teknik arıza olduğunu sanmiyorum

• orangoutang O kullanıcısına yanıt
    Olabilir servis çağırmanızda fayda var , geçen hafta cumartesi yarım saat içinde gelmişlerdi bana. power tuşu kızılötesi ile çalışıyor , diğer tuşlar bluetooth ile.Elinizde deneyecek başka kumanda varsa bir deneyin.Önce kumandayı değiştirirler büyük ihtimalle
  • Selamlar

55JU7000 tv de kumandanın pointerı çalışmaya başladı, tuşun üzerine parmağı getirip kullanmak istediğimde pointer ekranda gözüküyor ama sabit bir şekilde kalıp hareket etmiyor. Böyle bir durum başına gelen var mı, ne yapmak lazım?
  • Return la menu tusuna ayni anda 5 sn bas tekrar eslestir sonra televizyonu fisten cekerek kapat ac calisir smatr hub kumandalri icin

• Arkadaşlar geçen benimde başına geldi, ve çözümü şöyle buldum, sırf bunu yazmak için buraya geldim birilerine fayda olabilir diye,
    Çözüm, tv ayarlarını sıfırlayın, kumanda düzeliyor.
    Piller eski olmamalı.
    Çift tuş yaptığınızda pil şarj seviyesi zaten görünür, orda dipte kırmızı kadar olmasın.

• Sadece açma kapama çalışıyor, bir türlü bağlanmıyor, altta Bluetooth Bağlantı işareti çıkıyor ve sonrasında bağlamadı işareti ve pairing tuşunu gösteriyor! Basıyorum yine bişey yok nasıl iş ya

• fatih.bugra F kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar aynı sorunu bende yaşıyorum suan, bi çözüm bulabildiniz mi kumandayı değiştirmek disinda?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • inlakech kullanıcısına yanıt
    Ben klasik kumandaya dönüş yaptım maalesef çözüm bulamadım, bulursanız buraya da yazarsanız sevinirim

• fatih.bugra F kullanıcısına yanıt
    Herhangi bisey yapmadım kendiliğinden düzeldi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.