Şimdi Ara

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
10
Favori
41.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU ***

• Merhaba arkadaşlar.

Ekran süreleri paylaşılmış fakat ekran parlaklığı hangi seviyede bu kullanimlarda? Birde kamera konusunda Ois yok galiba, eksikliği çok hissediliyor mu? Şu telefonda Ois olsa hiç düşünmeden alacağım ama bu konuda şüphelerim var.
  • şu an 7 saat ekranı devirdi. pil %10 da. genellikle ekranı auto kullandim. genellikle diyorum %30 a inince kullanım modunu orta yaptı. bu modda parlaklığı biraz kısıyor.

ama işlemci vs kısmadım.

sonuçta telefon pil süresi çok iyi. piyasadaki bir çok cihaza göre.. siz daha fazla olsun istiyosaniz 5000 mah lik cihazlara yönelmelisiniz. o zaman boyut ağırlık fazlalaşıyor. genelde cinli cihazlar da var büyük mah piller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    pil ve aydınlatma konusuna yukarıda değindim.ois eksikliği çekmedim. surekli video ceken biri degilim. ois olsa bu fiyata olmazdı zaten. videolarla içli dişliysaniz kışlı cihaz tercih edebilirsiniz. onun dışında fotolar çok güzel. ama gece çekiminde bi s7 performansı beklemeyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: ramocan34

pil ve aydınlatma konusuna yukarıda değindim.ois eksikliği çekmedim. surekli video ceken biri degilim. ois olsa bu fiyata olmazdı zaten. videolarla içli dişliysaniz kışlı cihaz tercih edebilirsiniz. onun dışında fotolar çok güzel. ama gece çekiminde bi s7 performansı beklemeyin..

Kameradan gece çekiminde S7 beklentim yok fakat eşimde Note 5 var bende Z2. Benim telefonda Ois yokluğu baya hissediliyor özellikle video çekiminde. Küçük kızım var video çekerken durmadan sağa sola koşturduğu için bir nevi ihtiyaç gibi oldu benim için.

Telefon da çok hoşuma gitti hala kararsızım.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    en iyisi kullanacak olanın canlı incelemesi. aşağı yukarı performansı bu. gerisi size kalmış. yerinde video çekim yapıp karşılaştırabilirsiniz ois cihazlarla.

• Hocam,

youtube da video-foto performansı karşılaştırmalı vardı!

diye hatırlıyorum.. kontrol edin isterseniz

https://youtu.be/38FTlF4eesM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byone -- 23 Aralık 2016; 20:23:34 >
  • Ekran koruyucu olarak hangi urunu kullaniyorsunuz?
  • 20 tl ye tamperli cam taktırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    kaliteli ürün eksikliğinden dolayı fazla seçenek yoktu. zore marka nano glass kullanıyorum. boyutu güzel lakin aşırı iz yapıyor. kullandigim deri kılıfın bile izi cikiyo o derece. tavsiye etmem.

• ramocan34 R kullanıcısına yanıt
    Ben de Zore Nano Glass aldim ama pek guzel olmadi haklisiniz. Spigen urun cikartsa iyi olur

• Bu cihazda ön panelde bildirim ışığı varmı
  • acrylia kullanıcısına yanıt
    Hocam note7 deki son touchwiz arayüzü kullanılıyor.
    Allwayson özelliği var cihazda dolayısı ile bildirim ışığına gerek görülmemiş!

• Cihazı aldım dün akşam. Dünden beri kurcalıyorum %66 idi ilk açtığımda
    22 saatte 4.5 saat ekran
    kullanmışım şu an şarjım %2. snapchat denen illet programı kullandım sürekli kamera açık bir şeyler denedik 1 saate yakın.
    Yalnız bekleme süresi olarak şimdiden aşık oldum diyebilirim.
    Sebebi; düzenli olarak kontrol ettim orta tasarruf modunda 2 saatte %1 kaybediyor cihaz. Tabi bu sonradan ne olur bilemem.
    Hızlı şarj konusundaki bilgiler için de teşekkür ederim. İlk şarjı ne kadar yapmalı sizce? Önceden önerdikleri gibi 12 saat mi yoksa cihaz %100 olunca 10 15 dakika daha bekleyip çıkarmak mı?
  • ZloBurakovic kullanıcısına yanıt
    gerek yok artık 12 saate o eski pillerdeydi
    normali neyse 2 saat yap işte
  • ZloBurakovic kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Hocam güle güle kullanın 🖒

• Bir soru daha.

Bu modelin resmi samsung garantili olupta çift sim kartlı olanı varmı
  • acrylia kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten A8 serisi resmi kanaldan ülkemize giren tek çift sim destekleyen Samsung modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Hayırlı olsun Hocam güle güle kullanın &#128402;

Teşekkür ederim hocam.
  • Tasarım olarak da çok beğendim cihazı. Yalnız bir konuda sorum olacak benim de. Telefon için kılıf arıyorum ancak düştüğünde falan işe yarayacak bir şey olsun istiyorum. Böyle tank edasıyla taşıyayım yanımda :D Var mıdır bu konuda marka bilgisi olan? Türkiye içerisinde olursa iyi olur çünkü 1.5 aya kadar yurtdışına çıkacağım dışarıdan gelen ürünleri beklemek istemiyorum. Aynı şekilde sorum koruyucu cam için de geçerli. Tamperli cam muhabbeti dönüyor kırılmıyor mu o arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.