Şimdi Ara

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
991
Cevap
10
Favori
41.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O dediğini arkadaşım yaptı 10 gün üstü şarjım gitti diyordu tuşlu telefonla ;) bankacılık işi whatsapp kullanma zorunluluğum olmasa inan gözünün yaşına bakmam bende. 6 ya dönüşte rootlama ise hem cok anlamam hemde yapmam. Resmi dönüşte bir dene araştır bakalım haberdar edersin ayrıntılı bir şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ashkiya26 A kullanıcısına yanıt
    Hayir root falan gerekmiyor..resmi yazilim oldugu icin rootlu rootsuz farketmez, odin ile kurulur..(eger cihaz rootlu ise root gider sadece)..arastirdim nette biraz, olmayacagina dair bir bilgiye rastlamadim..%99 olur..vaktim olursa kurarim hafta sonu..olmadi telrar 7 yuklerim zaten, cunku alistim 7 ye..aslinda biraz batarya suresinin azalmasi disinda sıkıntım yok 7 de..isinma 6 da vardi biraz simdi hic yok nerdeyse..denersem haberdar ederim..

• ashkiya26 A kullanıcısına yanıt
    kesinlikle hocam telefon piyasaya sürüleli nerdeyse bir sene olacak adamlar değiştirin sinyalini vermeye başladılar telefona gelen güncelleme iyidir dedik güncelledik bazı sorunlar da beraberinde geldi bu telefonu değerli yapan en önemli özelliği batarya süresiydi maalesef o da eskisi gibi değil s8 de 3000mah var 3 5 4 saat anca gidiyormuş 300mah bize bu kadar katkı sağladı demekki nougat yüzünden umarım ilerideki tercihlerimizi etkileyeceğini unutmayıp güncellemeyi esirgemezler

• sub182 S kullanıcısına yanıt
    hocam powerbank sektörünü canlı tutmak için fırsat geçti ellerine adamlarda kullanıyor cam ve metal gövdeye geçilince sanırım arka kapak olayını bitirdiler daha ince tasarım vs. daha önceden nokia c7 c6-01 lerde metaldi ama pil çıkıyordu bi bildikleri vardır mühendislerin çokta geri dönmeye değmez gibi geliyor banada sadece ufak bir güncelleme daha alsa eski haline geri gelir herhalde Artık bi powerbank edinmek şart oldu yeni telefonlar gerçekten çok pahalı yani aradaki farkı verip almaya değecek kadar artıları yok aslında ama şu destek anlamında amiral gemisi dışında telefon almayı düşünmüyorum artık bu telefon o konuda çok fakir maalesef

• SeyfiPasa S kullanıcısına yanıt
    Hocam birde su var, biz bu telefonu alali neydeyse 1 yil oldu. 1 yildir hunharca kullaniyoruz acaba batarya degisim zamani gelmis olabilirmi?

Son guncelleme ile ekran suresinin kisaldigi dogrudur fakat batarya omrude bu kisaligi tetiklermi?

• Aman tahtaya vurayim ne isinms ne de pil sorunu yok benim tel.de su an icin...

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU ***

• Arkadaşlar Nougat ile sorun yaşayanlar Marshmalow a Odin ile rahatça dönüş yapabilirler bir sıkıntı olmaz,SamMobile den 6.0 dosyalarını indirip telefonu formatlamanız zor birşey değil yada bundan önce Nougat a geçenler ilk geçtiklerinde telefona Wipe yaptılarmı?bunu yapmak genelde öneriliyor yalnız Wipe yaptığınızda da telefondaki herşey siliniyor haberiniz olsun..ben olsam önce Wipe ile telefonu sıfırlar bir denerim olmadı sorunlar devam ediyor Odin ile 6.0 a geri dönüş yapardım kolay gelsin..
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Wipe nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Life

Wipe nedir?

tuş kombinasyonu ile telefonu sıfırlamak...
    Telefon kapalı iken Menü-Power-Ses Yükseltme tuşlarına aynı anda basıyorsunuz Samsung yazısı ekrana gelince tuşlara basmayı bırakıyorsunuz Wipe Menüsü açılıyor oradan ses kısma yükseltme tuşları ile menü içinde gezebilyorsunuz Wipe Data factory var orada telefonu komple sıfırlamaya yarıyor ama ayrıca telefondaki herşeyide silip telefonu sıfırlamış oluyorsunuz..
  • Blue Life B kullanıcısına yanıt
    wipe yapmak zor gelirse fabrika ayarlarına dönmekte hemen hemen aynı etkiyi yapıyor hocam ben hep öyle yapıyorum

Teşekkür ederim :)
  • Merhaba, android 7den sonra kilit ekraninin sagina kaydirdigimda youtube'da bazende chrome'da en son izledigim videonun ismi yaziyor, kaldirilmiyorda sizdede boyle oluyor mu? Nasil kapatabilirim bu bolumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha178 -- 14 Ekim 2017; 16:38:7 >
  • taha178 kullanıcısına yanıt
    hocam ayarlardan kilit ekranı ve güvenlik bölümünde Bilgi ve FaceWidgets bölümü var ona tıklayın sonra FaceWidgets var oradan müzik kontrolünü kapatın gider

Powerbank sektoru yerıne telefon sektorunu canlandırsınlar bıraz..5-6 saat ekran suresını arar olduk..su pil ısını cozemedıler bır turlu..abuk sabuk hıcbır ıse yaramayan ozellıklerı dolduruyorlar cihazlara..her fırma bırbırının kopyasını uretıyor nerdeyse.. kavıslı ekranmıs..delıkanlıyı bozar bombelı seyler bılmem kac k cozunurluk var,bakıyorsun 3000 lik batarya koymuslar..yok bılmemkac nm teknolojısıymıs de ,cok verımlıymıs de..yerse..yok aga..a9 proyu gozume kestırdım..1475 lıraya satılıyor..10 saat ekran suresı ve 2-2bucuk gun ıdare etmesı cezbettı benı..sıyah yok ama altın da ıs gorecek mecburen..a8 2016 macerası buraya kadar..alıex.ten de yenı gelmıstı kılıf vekran koruyucular..ısteyen olursa aldıgım fıyata verebılırım onumuzdekı hafta..ısteyen olursa cıhazı da uyguna verebılırım..ilgilenen pm atsın..

A 9 proyu nerden alıcaksin bizde alalım bari
    Bu nedir yaw telefonu rezil ettiler bıraktılar
    Fotoğraf çekim işim olmazsa whatsap olmazsa
    Bende tuşlu telefon alacağımda olmuyo işte
    Kötü alıştırdılar herşeyi telefonla yapıyoruz
    Foto makinamdan telefona hemen nfc vifiyle
    Atıyorum fotoları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    n11 de var..ama sadece altın rengi..https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-a9100-galaxy-a9-pro-2016-32gb-4gb-cep-telefonu-P200293299?cid=800202&utm_source=rtg_rtbhouse&utm_medium=cpc&utm_campaign=rtb_genel
    sıyah gelır mı bellı degıl..altın sevmesem de alabılırım..hala karar asamasındayım..fıyat da fena degıl..a8 ı elden cıkarıp alırım buyuk ıhtımal..tek fazlası batarya omru ve buyuk ekranı, ama artık en onemlı krıter bu bana gore..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 14 Ekim 2017; 23:27:9 >

• İthalatçı garantili diyor sakat olur rotlanmış kullanılmış falan olabilir
    Güvenemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen hocam telefonları incelmek adına mı artık neden bilmiyorum ama kapasiteleri düşük hala bataryaların samsung artık hep öyle çıkartmaya başladı kullanınca sevdim ben nedense hatta s8 baya baya güzel geldi bana hocam ekran kalitesini qhd den fhd ye yani bizimki gibi olmaya çevirebiliyorsunuz o telefonlarda dediklerine göre daha az güç tüketiyormuş işlemciler s8 plusta 3600mah var ama ben biraz daha küçük telefon istiyorum günlük kullanımda bu telefon büyük kalıyor

a9 pro baya eskide kaldı hocam 4000mah bataryalı c9 pro var ona da bakın isterseniz ama sadece 1-2 saat ekran süresi için değmez gibi geliyor bana güç boyut ve yazılım yönünden geride kalıyor a8 2016 ya göre xiaominin 10 000 mah ver2 olanı 70 tl 2.5 3 kere şarj eder telefonu akşam eve gidiyorsanız zaten şarj yetiyordur akşama kadar 4.5 saat falan ekran net alıyor cihazlar ama tercih sizin tabiki sonra bu telefonu arama durumu olabilir ama

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    garantısı farketmez..samsung garantılı note4 suya dusunce perte cıkmıstı,garantının bana bır faydası olmamıstı..root u zaten kendım yapacam nasıl olsa,o da onemsız..sansımı denerım belkı a9 pro da..
    powerbank kullanamıyorum ne yazık kı..alısamadım..c9 proyu denemıstım..a8 den kotu pıl omru..ayrıca 1080p yeterlı bana gore..pahalı telefonlara para vermeyı bıraktım coktandır..yenı model olması da gerekmıyor..2 gunu cıkarsın yeter..aylardır ıncelıyorum,a9 pro mantıklı gıbı..cok performans aramıyorum,muzık dınleyıp kıtap okumak ve fılm seyretmek ıcın kullanıyorum genelde.o nedenle buyuk ekran lazım..haa bu da olmazsa samsung a ara verecem artık..mi max 2 falan var,normal kullanımda 3-4 gun sarj gerektırmıyor denıyor..o da cok buyuk heyallaam..sıstım bırader tuslu telefonlara bakmaya basladım ufaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 15 Ekim 2017; 0:24:51 >

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.