Şimdi Ara

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
991
Cevap
10
Favori
41.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam cihazda bu özellik var fakat!

Bunu operatörlerinde etkinleştiriyor olması lazım..

Vodafone ve Turkcell kanalında s8 tedariği olmadığından bir ihtimal TT da bu olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Byone kullanıcısına yanıt
    ayni hattımı s6 cihazimda kullananiliyordum volte secenegi ayarlarda vardı kullanabiliyordum ama a8 de volte seçeneği yok bulamadim arayuzu farkli diye düşündüm ama sanırım bu cihazda yok .. xda da araştırdım rootlamak gerekiyor volte icin. bildiğin bi ayar varmi ?

• asdad44 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim özel bir ayar yok. .

Cihazınız hernekadar desteklesede operator o model için etkinleştirmiyorsa özelliği beyhude maalesef bir faydası olmuyor..

Bu cihazda volte nin olduğunu almadan önceki inceleme yazılarımda okumuştum!

Bununla beraber %100 olduğunu ben idda edemem..

Kimse edemez ☺

• Byone kullanıcısına yanıt
    volte özelliği yok malesef

• Serdar.A S kullanıcısına yanıt
    3x3 için touchpal tavsiye ederim yıllardır kullanırım
  • Kamera arayüzde kasiyor mi5 bile daha akici ön kamera icin diyorum guncelleme istiyor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar.A

Bende Vatan bilgisayardan 1800 tl + 70 tl kredi kartı indirimi ile 1730 tl ye aldım cihazı.
    Tasarımı çok güzel metal olması ayrı güzel ben mavi rengini aldım ama ne mavi ne gri ortada bi renk gerçekten güzel.
    ilk geldiğinde %de kaç şarj vardı unuttum ama o beni yaklaşık 36 saat götürdü. daha sonra çarşamba akşamı 21:00 gibi şarja taktım şuan günlerden cumartesi saat 20:20 şarj yüzdesi %56

Birde sorum olacak klavye 3*3 klavye yapılıyor mu? 3*3 klavyede mesaj yazmak daha kolay oluyor benim için.

hocam hangı vatandan aldınız o fıyata sıtesıne baktıgımda 2200 gıbı fıyat gordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokom

quote:

Orijinalden alıntı: Serdar.A

Bende Vatan bilgisayardan 1800 tl + 70 tl kredi kartı indirimi ile 1730 tl ye aldım cihazı.
    Tasarımı çok güzel metal olması ayrı güzel ben mavi rengini aldım ama ne mavi ne gri ortada bi renk gerçekten güzel.
    ilk geldiğinde %de kaç şarj vardı unuttum ama o beni yaklaşık 36 saat götürdü. daha sonra çarşamba akşamı 21:00 gibi şarja taktım şuan günlerden cumartesi saat 20:20 şarj yüzdesi %56

Birde sorum olacak klavye 3*3 klavye yapılıyor mu? 3*3 klavyede mesaj yazmak daha kolay oluyor benim için.

hocam hangı vatandan aldınız o fıyata sıtesıne baktıgımda 2200 gıbı fıyat gordum..

Vatan Bilgisayarın sitesinde indirim vardı.. ilk gece 1850tl diyordu ertesi gece 1799 tl fiyata düşmüştü hemen aldım. ara sıra indirim oluyor denk gelir.

• Benim telefonun reset sorunu devam ediyor değişimden yeni tel geldi reset atma onda da var acaba diyorum mavi renk mi sorunlu bbenim ki vietnam üretimi gümüş renkliler kore mi acaba kullanan arkadaşlar bir bildirse... samsung a da mesaj attım bakalım dönecekler mi büyük ihtimal yazılımsal görünüyor.
  • arkadaşlar telefonum dün geldi sarjı çok kötü gidiyor hemen bitiyor siz hangi modda kullnıyorsunuz ben hepsi buradadan aldım telefon sorunlumudur sizce?ordan alıp sorunlu telefonu olan varmı napcam bilmiyorumm
  • suan tam dolu %100 sarjı 13 saat veriyor şaka gibi
  • begum.92 B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam,

Cihaz sizin kullanım senaryonuza göre ortalama (tahmini) bekleme süresi verecektir..

Eğer pili hergün tüketip şarja bağlıyorsanız 10-13 saat arası bir bekleme süresi verir..

En uzun verdigi sürede 50 saat ben daha çoğuna rastlamadım.

Bununla beraber orada yaza süre Sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre tahmini bir süredir..

Şarjınızın okadar gideceği anlamına gelmez..

Güzel günlerde kullanın cihazınızı

• teşekkürler ama ekran çok yiyor benim %80lerde ortadakine bile alsam düşmüyo napmam lazım
  • jancker_9 J kullanıcısına yanıt
    benim gri ve vietnam suana kadar herhangibir sorun yok .. 2 telefondada kullandığın ayni ne olabilirse onun üzerinde deneyebilirsin mesela farkli sim kart dene yada hafıza kartı ya da kullandığın bi program ?

• benimki gold vietnam samsung garantili aldım hafıza kartı oncekınde vardı bunda yok ondan olbılırmı bırde hattım 3g telefon 45 g
    Telefonda yüklü olan uygulamadan yada uygulamalardan da kaynaklanıyor olabilir..

Neler kullanıyorsunuz mesela

• bır cok uygulma kullanıyorum ama en cok ekran yıyo ne yaptıysam düzelmedi %80 ekran diyo
    Hayırlı olsun

Telefonu formatla bi rahatlasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler bir deniyim
  • Formatladıktan sonra sadece rehberini ve üzerindeki uygulamaları imdir hiç ıygulama indirmeden kullan 2 gün birde hafif güç tasaruf moduna alıp kullan bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 22 Mart 2017; 13:00:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.