Şimdi Ara

*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
991
Cevap
10
Favori
41.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, alttaki 2 tuşta (sag ve sol) titreşim var mi?cihaz sahipleri bilgi verebilirse sevinirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Klavye ve kapasitif tuşlarda titreşim yok hocam
  • Byone kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..bu da demek ki bu cihaz da bana gore degil..otg destegi de yoktur bunun simdi..flash bellek ,mouse falan baglanıyor mudur ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 5 Ocak 2017; 19:41:19 >
    Otg var hocam 🖒
    Bir şey soracam
    Bu aşağıdaki sağ sol geri dönüş tuşları
    Titreşimli olsaydı ne gibi bir faydası. Olacaktı
    Telefona onu bi türlü çıkaramadım
    Yada titreşim yoksa ne eksisi oluyor
    Dikkatimi çekti teşekkürler

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    :) onemlı olmaz mı :) o tusa bastıgımı hıssetmezsem sorun yasıyorum ben..alıskanlık ıste..yazı yazarken ya da uygulamadan cıkarken onun gerı bıldırımı onemlı benım ıcın..aynı zamanda aydınlatmalı olmalı ki gece gorebileyim..telefonlardakı onemlı unsurlar herkese gore farklı elbet..kımı optik kamera sabıtleyiciyi,kimi bildirim ısıgını,kimi cıkarılabılır bataryayı,kimi tv hdmi baglantısını arar kullandıgı cihazda..benim icin de o tusların ıslevi onemlı :) aslında henuz karar vermedım..belkı alabilirim de yakında..zaten rengini de pek sevmedim..siyah kullanırım daıma..sımdılık siyahın cıkmasını ya da baska bır alternatıf cıkmasını bekleyecem gıbı bir sure daha..a7 2017 ler de cıktı..belkı a8 icin de yeni model yolda olabilir..belkı ozellıklerı tatmın edıcı olur benım ıcın..zaten tonla para verıyoruz,hıc olmazsa ıcımıze sınsın de 3-4 ayda bir cıhaz arayısına gırmeyelım..note 4 u epey kullanmıstım,zaten onu suya dusurdum,o gunden berı rahat edemedım..samsung un urettıgı en ıyı telefonlardan bırıdır..bazılarında cekım gucu sorunu var denıyordu ,ben yasamadım..oylesı de zor gelır artık..ınaın artık parayla bıle ıstedınız cıhazı bulamıyorsunuz..iphone desen el yakar(ki zaten uste para verseler elime almam),samsung deseniz artık apple yolunda,herseyın azını verıp fahis fiyata satmaya basladı..canavar gıbı cın cıhazları ulkemıze gelmıyor..yenı model cıkıyor,bir bakıyorsunuz optik kamera zımbırtısı yok,tus klavye tıtresımı yok(bu da cok onemlı),batarya gomulu..buyrun cenaze namazına !! yakında kulaklık gırısını de kaldırmaya baslayacaklar ufaktan..ee ne kaldı gerıye?telefon dedıgınız ekran -ram-ıslemcıden ıbaret degıl kı..kullanım kolaylıgı ve ozgurlugunden kısmaya calısıyorlar..tamam ufak tefek hersey de olmayıversın varsın dıyoruz..ıyı de neden bu ozellılere sahıp olan eskı model cıhazlardan cok daha pahalıya satıyorlar bıze bunları??rekabet ıcın yapılıyor desenız o da degıl cunku fıyatlar daıma yukselıyor..3-5 sene once 1500 lıralık telefona "yuh ulan ev kirası bee" derdık..sımdı orta halli telefon 1800 e ınınce ucuzlamıs sayıyoruz..off..can sıkıcı durumlar..uzattım galıba bıraz..sızın de "yuh be amma uzatmıs mevzuyu" dedıgınızı duyar gıbıyım :) kısacası alacak telefon bulamıyorum su anda..razıyım kazık yemeye,ulan vereyım parası neyse zıkkımın, alıp 3 -4 sene catır catır kullanayım dıyebıldıgım tek cıhaz yok..uretılmıyor artık.. sımdılık j7 2106 ya kaldım bır sure daha..onu da hafife almamak lazım,fiyat performans canavarı..64 saat bekleme ve 13 saat ekran suresı sonrası demınden taktım sarja..sarj aletını bıraz aramam gerektı evde ama :)
    herkese ıyı paylasımlar..basınızı sısırdıysem affola :)

tesekkurler..alırım belkı yakında..klavye tuslarında tıtresım olmadıgına emınsınız degıl mı? sadece ses mı var tuslarda? ve siyah renk cıkıp cıkmayacagı hakkında bılgınız var mı?
    Senin istediğin tarz telefon var aslında bende alacaktım lakin
    Sar değeri yüksekmiş ölenler olmuş diye duyunca yeniden a8
    2016 ya döndüm
    Bu telefon huawei mate8 2017
    64 gb 4 gb ram 4500 mah batarya 6 inç ekran
    16 ya 8 mpiksel ön arka kamera krill işlrmci
    Günlerce giden batarya ve arayüz kulaylığı

Hocam, bende 2 yılı aşkın bir süreden sonra, note4 den geçtim bu cihaza,

Ne demek istediğinizi anlıyorum.

Ancak şuda bir gerçekki eski cihazın etkisinden kurtulamadığım sürece! Yeniliklere açık olamayacağım..

Note4 kesinlikle samsung un efsane cihazıydı 🖒

Bu çok daha iyi özelliklere sahip note7 ye nasib olmadı mesela.. Note4 de olan bazı özellikler (s-pen dışında) bu cihazda yok doğrudur.

Bununla beraber note4 de olmayan bir çok büyük-küçük (kullanıcıya göre) yenilikde var bu cihazda şahsen ben memnununum şu ana kadar pişman olmadım..

Note4 den aradığım tek şey s-pen 😁

Kararlarınıza saygı duyuyorum

Cihazla ilgili yardımcı olabileceğimiz konularda buradayız 🖒
    Dur bakalim belki gecerim a8 e..c7 yi de denemistim 3 gun ama yapamadim onunla,fazla zarar etmeden hemen cikardim elimden..ins.a8 de oyle olmaz..zaten yeni modeller hep eskilerini aratiyor artik..deneyip gorecez a8 i..hizli sarjda tam dolum suresi kac dk peki ?ve 256gb kart destekliyor degil mi? J7 de kullaniyorum a8 de destekler buyuk ihtimal..

Mate8 2017 modeli ilk kez duyuyorum..mate9 olmasin?sar degeri yuzunden ölen var mıymış? Şaşırdım..hem o modeller de pahali bayağı..huawei de uctu..zaten benim bahsettigim kapasitif tuslar yok onlarda..ekran uzerine sanal tus koymuşlar, kullanissiz bana gore..
    Ayrica bu konu cok ıssız kaldi..a8 2016 kullanan yok mu fazla? Merakli ve ilgili biri sahiplense fena olmaz başlığı..acan arkadas da soylemis zaten..senlendirmek lazim burayi:)haftasonu alacam gibi ben de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 6 Ocak 2017; 9:57:04 >
    Hocam hızlı şarj ben kullanmıyorum ne kadar sürdüğü hakkında net bilgim yok..

Tahminen 80dk. civarıdır..

256 ya kadar desteği var!

Bununla beraber performansı iyi bir kart kullanın ki cihazın performansını aşağı çekmesin!
    Samsung evo plus 256gb kullaniyorum zaten..normal sarj kac dk acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 6 Ocak 2017; 12:57:59 >
    110-120 dk. Civarı oluyor hocam
    İyi işte al bi a8 gel konuyu teslim al destek ol bize
    Ne duruyosun arkadaşım

Yok abi ben uğraşamam: ) boyle daha iyi

• Yakınlarda cihazı alan arkadaşlar kaç TL'den aldılar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Yakınlarda cihazı alan arkadaşlar kaç TL'den aldılar acaba?

31 aralik ta aldim. 1650 tl ye sifir kapali kutu ve tr garantili

Olarak teslim ettiler.

Bendeki kullanim senaryosu su sekilde; sabahtan aksama kadar 4.5g acik dosya ve resim gonderip alma, ws yazma viber konusma seklinde kullaniyorum. Gelen aramalar ve viber yurtdisi hatti uzerinden oldugu icin mecburen 2 hat kullaniyorum. E7 cift hatli cihazdan bu cihaza gecince devrim oldu diyebilirim. Ozellikleri yukarida arkadaslar yazmis ilave birseyi yok. Ozellikle cift hat zorunlulugu olan kisilerin cok alternatifi olmadigi icin yerine onerebilecegim baska cihaz yok maalesef.
  • Arkadaşlar;

Cihazı çift sim ve sd kart bir arada kullanmak isteyenler için:

https://youtu.be/6kAeF3BdHlw

Linkten fikir alabilirler..

Ben çift taraflı inca bantlarla yaptım. 3 gündür stabil kullanıyorum.

1 hat trkcll 1 hat vdfn 64gb mcsd

Herhangi bir sorun yok.

Kullanmak isteyenler deneyebilir. 🖒
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Yakınlarda cihazı alan arkadaşlar kaç TL'den aldılar acaba?

31 aralik ta aldim. 1650 tl ye sifir kapali kutu ve tr garantili

Olarak teslim ettiler.

Bendeki kullanim senaryosu su sekilde; sabahtan aksama kadar 4.5g acik dosya ve resim gonderip alma, ws yazma viber konusma seklinde kullaniyorum. Gelen aramalar ve viber yurtdisi hatti uzerinden oldugu icin mecburen 2 hat kullaniyorum. E7 cift hatli cihazdan bu cihaza gecince devrim oldu diyebilirim. Ozellikleri yukarida arkadaslar yazmis ilave birseyi yok. Ozellikle cift hat zorunlulugu olan kisilerin cok alternatifi olmadigi icin yerine onerebilecegim baska cihaz yok maalesef.

1650 tl net fiyat mı?
    bende N11 den 1850 tl üzeerinden 100 tl indirim çeki ve 50 tl maxipuan olarak aldım.1700 e gelmiş oldu

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.