Şimdi Ara

SAMSUNG A8 2018 VE SAMSUNG A8 PLUS 2018 ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
8
Favori
51.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    a8 2479 a8+ 2799 s8 3199 hepsiburada resmi dist garantili

a8 plus düşünüyorum bende ama fiyatı biraz tuzlu. Ondan daha ucuz olacağını düşündüğüm nokia 7 plus gelecek önümüzdeki ay. Direk kafa kafaya karşılaştırılacak telefonlar.
  • A8'i Vatan'da biraz inceledim.tasarımı zaten mükemmel.

Ekran da hoşuma gitti.

Ses seviyesi de iyi.keşke stereo hoparlör olsaydı ama Samsung s serisine bile s9'da verdi.A serisine en az 2 yıl daha stereo vermez.

A8'İ 2000 TL'nin altına iner inmez alacağım.şu an LG g4 kullanıyorum acelem de yok.a8 alınca g4'ü satarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazın 2000 liraya inmesini bekliyordum ama bu döviz kuruyla hayal gibi.zaten 2900'den 2300'e düştü.kupon ve puanla 2200'e denk getirilebiliyor .tabi bu söylediğim Samsung Türkiye garantili.ithalatçı garantililerle işim olmaz.birkaç gün içinde a8 2018 alarak aranıza katılacağım.

A5 2017 bir süre kullandım onun ön kamerası rezaleti.arka kamerası da pek iyi değildi bakalım a8 kamera konusunda nasıl.ön kamerasıyla öne çıkan bir cihaz arka kameranın da ortalamanın üstünde olacağını düşünüyorum.

A serisinin hoparlör konumunu gördükten ve buna alıştıktan sonra bana a8 ile aynı paraya s9 bile verseler gene a8 kullanırım.

• Hoparlör övülmüş tamam güzel yerde ama tiz sesler aşırı fazla son ses de hafif cızırtı oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki senin telefonda sorun vardır servise yolla.
  • Dostlar kendim note 8 kullanıyorum a8 plus'da aynı şekilde şık bir telefon olmuş

annem'e c7 almıştım, ekranı kırıldığı için telefon bakıyorum

a8 plus satın alsam pişman eder mi ? huawei p20 lite ile bu arkadaş arasında kaldım yardımlarınızı bekliyorum.

ek olarak, ithalatçı garantili a8 plus modeli 6 gb ram ile mi geliyor ?
  • Bu telefon tutmadı galiba ön kamera ve jarj efsane

• Bu özellikte bir telefonun 3 bin lira bandında çıkması tam bir saçmalıktı o yüzden tutmadı.youtube'da teknoloji yayıncılarının hiçbiri önermiyor çünkü çok pahalı.ben de 2350 liraya A8 2018 aldım.bugün kargo elime ulaşacak.aslında 2350 bile fazla ama dolar kuru nedeniyle telefonlara %20 zam gelecek söylentisi nedeniyle acele ettim.zaten alacaktım ama daha ucuzlamasını beklemek hayal gibi.

Ben A5 2017 kullandım onun ön kamerası rezaletti.arka kamera da normaldi.A serisini seviyorum.hoparlör konumu nedeniyle bu seriden vazgeçmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 1 Haziran 2018; 21:15:2 >
  • A8 Plus aldım. Dünden beri kullanıyorum. Telefonun ekrani bana dar geldi. Gözüm alışamadı gitti. Telefonun ince ve uzun oluşu bana tuhaf geliyor. Sizler bi konuda ne düşünüyorsunuz.

• Telefon yazılım guncellemesi var diyor. Güncellenen telefon da yavaşlama olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Telefon yazılım guncellemesi var diyor. Güncellenen telefon da yavaşlama olur mu?
    Güncelleme açıklamasında ne yazıyor arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

Güncelleme açıklamasında ne yazıyor arkadaşım.

Alıntıları Göster
    SAMSUNG A8 2018 VE SAMSUNG A8 PLUS 2018 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Alıntıları Göster
    Açıklamalara göre guncellemeyi kurmanin telefon icin iyi olacağına benziyor. Siz kurdunuz mu ?

• sake_16 kullanıcısına yanıt
    yok henüz kurmadım
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıkardın güncelleme o kur

• Bu smartthings denen program ise yarayan bir şey mi.

• Konuyu biraz hortlatıcam ama bu telefonu kullananlar memnun mu durum nedir kimse paylaşım yapmamış
  • A8 2018 sahibiyim. Telefondan memnunum. Sarzi 1 günü rahatca çıkartıyor. Fazla karıştırmazsan 2 günü de bulur. Telefon hızlı ve stabil çalışıyor. Çift on kamerası çok ıyi. Arka kamerası yeterli.

• beyler cok kararsizim s8 mi a8 mi? Mesela s8 de cift kamera yok a8 de var?

• A8 PLUS artıları ve eksileri yazar mısınız? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.