Şimdi Ara

Samsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibinden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni cihaz aldığım için satıyorum. Kutusu vardır. Sorunsuz ve temiz bir cihazdır. Ekran üzerindeki aşınmış gibi görünen şey ekran koruyucudur. Bilerek çıkarmadım. Ekranda nokta hata çizik vs. yoktur. Köşelerine dibinden dikkatli bakınca muhakkak ufak tefek sürtünmeler vardır. kozmetik olarak çok rahat 8/10 diyebilirim. Kılıfla kullanacaklara 10/10 diyorum. Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Ürün çift hatlıdır. Orjinal kutusu mevcuttur.

Ürün fiyatı 1275 TL. dir.

Samsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibindenSamsung A7 2017 Çift Hatlı (Dual Sim) Siyah ilk sahibinden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.