Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.643
Cevap
19
Favori
138.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar bende hepsiburada.com dan hepsiburada satıcılı firmadan 1999 tl tutarında Samsung A720F 2017 bir telefon aldım.

forumdada aranıza katıldım. 😀

yalnız bu telefon android 6.0 marshallow işletim sistemlidir.

performans konusuna gelince çok iyi kusursuz çalışıyor.

kamera konusuna gelince gece uzaktan selfie yapınca kumlama oluyor. yakından çekince tam net fotograf çekiyor.

gündüz ise tam net fotograf çekiyor kumlama sıfır. bu beni çok memnun etti. arka kamerada gece flaşlı cekince kumlama sıfır. flaşsız çekince kumlama yapıyor. bu normal aslında. dslr kamera kadar performans beklemeyin..

yalnız şöyle bor durum var facebookta gezerken arada bir şu resimdeki gibi ekran alıyorum . sadece facebookta oluyor bu. sizdede öyle mi ?

pil konusuna gelince dün akşam şarja bıraktım sabaha kaldar. sabah clash of clans oynadim. 2 saat oyun oynadim. şimdiki saat 18:55 %55 batarya kaldi resimdeki gibi. buda beni çok memnun etti.

2000 tl degerindeki en iyi telefon A7 2017 dir. kesinlikle tavsiye ederim.

telefon büyük olması klavyeyi cok rahat kullanmaya basladim. daha önce 4.7 inc telefon samsung s5 kullandim. klavyede cok sinir oluyodum.
  • facebook da bende de aşağıya doğru kaydırırken aynı kutucuk açılıyor.

uygulama ile ilgili bir sıkıntı galiba
  • Herkesde var cözülene kadar facebook lite kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

facebook da bende de aşağıya doğru kaydırırken aynı kutucuk açılıyor.

uygulama ile ilgili bir sıkıntı galiba

bende sadece yorumlarda oluyo. normalde gelmiyorda.
  • evet dediğiniz gibi sadece yorumlarda oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

evet dediğiniz gibi sadece yorumlarda oluyor.

anladım teşekkür ederim. gözümü korkutmustu. yorumlarınızı görünce normalmıs. güncelleme ile düzelteceklerini düşünüyorum. verdiğiniz cevap için hepinize teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar geçen haftalarda Media Markt'da Samsung buzdolabı alana Samsung Galaxy A7 2017 hediyesi vardı. Benimde hem telefona hem de buzdolabına ihtiyacım olduğu için cazip geldi ve satın aldım. Telefonu göndermeleri biraz zaman alıyor ve hala elime geçmedi telefon. Buzdolabı kurulum 28 Nisan tarihinde yapıldı ve kurulum yapılır yapılmaz ilgili siteden bildirimi yaptım telefonu göndermeleri için ve nihayet uğraşlar sonucu arayarak telefonda görüşerek dün yan 18.05.2017 tarihinde işleme aldırabildim telefonu ve sanırım 1 hafta içinde kargoyla elime ulaşır.

Ancak sorunum şu ki Media Markt'dan satın alma işlemi sırasında telefonun çift veya tek hatlı olacağı yönünde herhangi bir bilgi almadık ve çift hatlı olabileceği aklıma bile gelmedi. İlgili siteden telefon siparişini de verirken bana tek hat veya çift hat diye seçenek sunmadı. Sadece ''Samsung Galaxy A7'' olarak gözükmekteydi. Siparişlerim kısmında telefon modeli ''SAMSUNG GALAXY A7 2017 DUAL SIM SİYAH'' olarak gözüküyor. Yani bana çift hatlı telefon gönderiyorlar.

Benim asıl merak ettiğim telefonun çift hatlı veya tek hatlı olması performans açısından, arayüz açısından vs herhangi bir fark yaratır mı? Telefonu tek hatlı olarak kullanacağım ben. Şu an kafamda deli sorular var. Arayıp samsungla bu konu hakkında tartışma bile yaşayabilirdim ancak tatil günü olduğu için çalışma saatleri dışında gözüküyor. Samsungdan bu problemi çözemezsem satmayı bile düşünüyorum hiç kutusunu açmadan. Çift hat veya tek hat kullanımı arasında ne fark olur ya da olur mu? Cevap veren arkdaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuciFeriaN -- 19 Mayıs 2017; 18:12:14 >
  • LuciFeriaN kullanıcısına yanıt
    Hiç bir farkı yok merak etmeyin.Çift hat kullanırsanız şarj çabuk tükenir ama.

• sev7nn kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Zaten tek hat kullanacağım diğer yuva boşta duracak muhtemelen.
  • LuciFeriaN kullanıcısına yanıt
    Merak ettim, satın aldığınız buzdolabı modeli ve fiyatı nedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Dolap linkini atıyorum >http://www.samsung.com/tr/refrigerators/french-door-rf85k90127f/

Dolap normalde 9400-9500 civarında. Media Markt'da o gün indirim vardı 7200 TL yi düşmüştü ve ekstra telefon hediyesi vardı.
  • Arkadaşlar bu telefonda Led bildirim ışığı var mı? ve fm radyo da rds özelliği var mı yani örneğin radyo mynodese dinlerken o esnada ekranda şarkı adını vs. yazıyor..

yanıtlarsanız sevinirim..
  • burc ugur kullanıcısına yanıt
    Bildirim ışığı yok ama always on displayde bildirim görülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sev7nn

Bildirim ışığı yok ama always on displayde bildirim görülüyor.

Desene tüm ümitlerimi yok etti bu lanet Samsung. Koy gitsin işte dimi her şey var bi o yok ya :((

Umarım önümüzdeki günlerde-aylarda hepsinin olduğu bi telefon üretirler.

Always On Display (Ekran Her Zaman Açık)
    IP68 (Suya ve Toza Dayanıklı Serfitika)
    Notification LED (Bildirim Ledi)
    Fingerprint (Parmak İzi Okuyucu)
    Iris Scanner (Göz Tarayıcı)
    FM Radio (FM Radyo)
    NFC Near Field Comminunication (Yakın Alan İletişimi)
    Samsung Pay (Samsung Ödeme)
    4K 60 FPS Video Record (4K 60 FPS Video Kayıt)
    Optical Image Stabilization (Optik Görüntü Sabitleme)
  • burc ugur kullanıcısına yanıt
    galaxy s8 de fm radyo yok olsa dediğiniz telefon olmuş olurdu

ama galaxy A7 şarj olarak s8 den fazla gidiyor.

A7 de tek eleştireceğim husus ois olmaması o da olsa Samsung un kesinlikle yaptığı en iyi tel diyebilirdim.
    fotoğraf çekerken biraz sakin olup elinizi aşırı titretmez iseniz dehşet kaliteli fotoğraf çekebiliyorsunuz.
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Ön kamera kötü hatta çok kötü.

yukarıda celebic adlı üyenin s7için yaptığı yorum mevcut. ön kamera onun da sıkıntılıymış.

s8 amiral gemisi ama fm radyo yok pili A7 daha az gidiyor. fiyat olarak A7 nin 2 katı

bence A7 donanım ve pil olarak başarılı bir ürün
    önceki seri A7 de jiroskop bile yoktu bunda onuda eklemişler. navigasyon çok iyi çalışıyor

1800 TL gibi bir fiyata alacağınız telefon için gayet başarılı

kamera çok önemli sizin için olmazsa olmazınız ise 4000 TL üstü bir fiyat verip s8 yada iphone 7 plus alın derim.
    ön kamera çekim örnekleri baktım ama internetten pek bulamadım,incelemelerde böyle sorundan bahsedilmiyor,sizde önkamera çekim örnekleri var mı
  • Şimdi şöyle söyleyeyim, selfie yaparken kameraya en yakın kişi veya nesneyi odakliyor, o nesne arkasındaki kişi veya yerleri flu çekiyor.

Farkli kamera uygulamasi ile deneyimce sonuc ayni mi

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.