Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
19
Favori
138.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kocakusak06

Sözde A7 serinin en iyi telefonu ama güncellemenin g si yok. Beğenmediğimiz g.m sony samsungu tokatlıyor şu konuda. Yazık 2000 tl parama. Bublar android 8 i de 9 çıktıkdan sonra verecek telefon güncel kalamıyor ki. Geriden gelen güncelleme ile samsung bizi sürekli mahkum etme politikası izliyor.

ben hem A7 2017 hem de general mobile gm5 sahibiyim.

general mobile tercihimi yaparken dediğiniz gibi ilk ben yeni sürüm kullanacam diye aldım fakat general mobile piyasaya yeni sürdüğü ve kutusundan android 7 ile çıkan telefona 8 gelmeyecek diyo
    daha önceden de gm 4g vardı ona ilk yazılım geldiğinde bir çok uygulama tam destek veremediği için sorun çıkarıyordu.

sonuç olarak A7 için android 7 vereceklerse tam test edip uyumlu olduğuna emin olduklarında vermeleri bence daha iyi

• 2 aylık rus 7 yüklü tr garantili cihazımı satıyorum. İlgilenen olursa sahibinden linki ;https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-2-aylik-tr-garantili-gold-a7-2017-493328340/detay/
  • arkadaşlar,merhabalar.Yaklaşık 3 ay kadar önce bir tekno markette cihazı test etmiş,selfi kamerasına hayran olmuştum,bir o kadar da ses performansını beğenmemiştim.Bir kaç gün önce bir arkadaş güncellemeyle ses performansı arttırıldı yazmış,böyle bir şey var mı? Teşekkür ederim.
  • Evet ses performansı 6'ya göre daha iyi şu an. Rus 7.0 romu kullanıyorum 2 aydır
  • Arkadaşlar merhaba. S7 serisinde amoled yanığı ve ekran pembelesmesi sorunlarından sıkça söz ediliyor. A7 de böyle bir şey yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalıçapkını35 kullanıcısına yanıt
    5 aydır kullanıyorum ekranda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Benim bildiğim burn-in hemen olmuyor 1.5-2 yıl sonra belli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan bilgisayarda teshirdeki bütün s7 ve note5lerde vardi. A serisinde karşılaşmadım. Daha yeni olduğundan da olabilir dediğiniz gibi zamanla oluyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalıçapkını35

Arkadaşlar merhaba. S7 serisinde amoled yanığı ve ekran pembelesmesi sorunlarından sıkça söz ediliyor. A7 de böyle bir şey yaşayan oldu mu?

ben ilk alanlardanım çok şükür bir sorun yok
  • A 7 2017'nin baş sar değeri çok düşükken neden vücut sar değeri yüksek? Note3 ile kıyasladım değerler aşağıda.

SAR Değeri (Baş)
    0.210 W/kg (10g) a7 2017
    0.29 W/kg (10g) note 3

SAR Değeri (Vücut)
    1.33 W/kg (10g) a7 2017
    0.36 W/kg (10g) note 3
  • J5 2016 bile 7.0 yerine 7.1.1 aldı, biz hala 7.0 gelecek diye bekliyoruz.

• -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    Rezalet ya ha 7.0 gelince uçacak kaçacak diye beklemiyoruz ama eller gider Mersin'e biz gideriz tersine durumu oluyor ayıp ettiler.

• Farklı ülkelerin Nougat sürümlerini kullanıyorum.
    Şöyle bir sorunum var ; şarj ederken %91'e kadar sorun yok, normal süresinde doluyor ama %91'den 93'e çıkması yarım saat sürüyor. %100 olması da 1 saati geçiyor.
    Bu sorunu yaşayan var mı ?
  • frenze kullanıcısına yanıt
    A3-5-7 Nougat(7.0)-Marshmallow(6.0) farketmezsizin bir çok kullanıcıda bu sorun var.

• -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    Pil sorunu mu var acaba.

Aslında Samsung Türkiye ve globale durumu ifade etsek sonuç alabilir miyiz acaba.

• merhaba nem algılandı dedikten sonra res atayım dedim bir daha cihaz açılmadı sarja koydum tepki vermiyor

• Dün aldık gold renk teknosadan 1949liraydı 1hattı teknosacell geçirdik bindk 10gb 55tl ve 200tl indirim ordan geldi 1749liraya gayet güzel telefon

Android7 nezaman gelecek??

• frenze kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum nasıl bir sonuç alırız, büyük ihtimal batarya değişimi yapıp verirler.

• merhaba arkadaşlar.
    note 4 kullanıyorum genel itibariyle cihazdan memnunum ama şebeke probleminden dolayı değiştirmek istiyorum.
    telefon elimde iken bile mesaj geliyor size uılaşılamadı diye.
    a8 2016 ile a7 2017 arasında kaldım.
    note 4 den geçen ya da bu 2 cihazı kullanan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.note 4 den geçince herhangi bir eksiklik,pişmanlık olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba arkadaşlar.
    note 4 kullanıyorum genel itibariyle cihazdan memnunum ama şebeke probleminden dolayı değiştirmek istiyorum.
    telefon elimde iken bile mesaj geliyor size uılaşılamadı diye.
    a8 2016 ile a7 2017 arasında kaldım.
    note 4 den geçen ya da bu 2 cihazı kullanan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.note 4 den geçince herhangi bir eksiklik,pişmanlık olurmu?

note 4 note 5 hepsini kullandım.

kalem şart değilse A7 2017 alın pil performansı sizi zaten çok şaşırtacak
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    kalem şart değil.
    siparişi verdim teknosadan,mağazadan birazdan alacağım.
    teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.