Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
19
Favori
138.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokom

quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

A7 gibi bir telefonda bildirim Ledi olmaması çok kötü olmuş, 2.000 küsür tlye satılan bir telefonda bu bildirim ledi neden olmaz anlamış değilim ?

Son olarak C7 Promu yoksa A7 mi tavsiye dersiniz ?

alırken bende oyle dusundum ama ınan always on display ozellıgıne alısıyorsun daha kullanıslı zırt pırt telefon saatıne yada msj gelınce nerden geldıgıne bakmak ıcın telefonu acmadan gorebılıyorsun.

Bu özelliğin Şarj yediği ve Düşük bir ihitimalde olsa ekranda iz bırakabileceği söyleniyor ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokom

quote:

A7 gibi bir telefonda bildirim Ledi olmaması çok kötü olmuş, 2.000 küsür tlye satılan bir telefonda bu bildirim ledi neden olmaz anlamış değilim ?

Son olarak C7 Promu yoksa A7 mi tavsiye dersiniz ?

alırken bende oyle dusundum ama ınan always on display ozellıgıne alısıyorsun daha kullanıslı zırt pırt telefon saatıne yada msj gelınce nerden geldıgıne bakmak ıcın telefonu acmadan gorebılıyorsun.

Bu özelliğin Şarj yediği ve Düşük bir ihitimalde olsa ekranda iz bırakabileceği söyleniyor ?

ekranda iz bırakma konusunu sana kim söyledi ? öyle birşey yok.
    şarj yediği doğru. ama o kadarda fazla gitmiyor. 2 günde bir şarj ediyorum ben.
    AOD çok harika bir özellik.

• hedeflys.17 H kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle bir alıntı yapim:

"Burn-in neden gerçekleşir?

AMOLED ekranlardaki ışık yayan pikseller (veya diyotlar), zaman içinde tutarlılıklarını kaybederler. Bu kısmen piksellerin aynı oranda zayıflamamasından kaynaklanmaktadır. Navigasyon ve durum simgeleri sürekli olarak ekranda gösterildiği için, öncelikle bu simgelerin bulunduğu alandaki pikseller eskir.

Parlaklik arttıkça beyazlık daha belli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım yine ertelenecek.

• A3 e az önce güncelleme verildi. Benim telefonda xsg yüklü. TUR yüklü arkadaşlar bir bakarlar sa kodunu yazarlarmi acaba güncelleme yayınlandı ise? Xsg yi geçerse biz de tr ye döneriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerede -- 13 Ekim 2017; 8:42:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A5 ve A3 güncelleme aldı ama A7 hala bekliyor, saçmalığa bak

• Bugün akşama kadar belki yayınlanır diye ümit ediyorum

• Yine mi gol değil? Ulan samsung bir daha para verip senden telefon alırsam... Güncelleme konusunda rezil rüsvasın.
  • sezerede S kullanıcısına yanıt

Ümit etmeyin, 1 ay sonrasına ertelenmiş
  • Allah belanı versin Samsung başka bir şey demiyorum. Bir daha mı samsung asla asla!!!
  • kocakusak06 K kullanıcısına yanıt
    Telefonu satmak için tur 7 romunu bekliyordum şu an rus 7 kurulu. Bu şerefsizler yüzünden satamayacağım da cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

A3 te ertelendi yaziyo ama guncelleme gelmis ne yaptiklari belli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: hedeflys.17

quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

A3 te ertelendi yaziyo ama guncelleme gelmis ne yaptiklari belli degil

Evet, ona bakıldığında A5'e de 7 ekimde gelen güncelleme 12 ekimde gelmiş görünüyor. Daha kendi içlerinde birliği sağlayamamış adamlar, güncelleme falan yollamazlar.

• A3 ve A5'in hatası düzeltilmiş ama A7 1 ay sonra alacak görünüyor.
  • Sözde A7 serinin en iyi telefonu ama güncellemenin g si yok. Beğenmediğimiz g.m sony samsungu tokatlıyor şu konuda. Yazık 2000 tl parama. Bublar android 8 i de 9 çıktıkdan sonra verecek telefon güncel kalamıyor ki. Geriden gelen güncelleme ile samsung bizi sürekli mahkum etme politikası izliyor.

• Erteleneceği zaten belliydi. Yeni verilen tarih aralığında bile güncelleme gelmeyecek gibi gözüküyor. Samsung türkiye berbat ötesi bir yönetim şekli gösteriyor ve biz bunu bilerek hala samsung almaya devam ediyoruz

• iyide siz niye acele ediyorsunuzki. 1 ay sonra güncelleme yapacak. güncelleme yaptıktan sonra ne yapcaksınızki :D
  • Ben zaten 2 aydır a7 de 7.0 kullanıyorum ama cihazı satabilmem için tur 7 romunda olmam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bytrojan29

iyide siz niye acele ediyorsunuzki. 1 ay sonra güncelleme yapacak. güncelleme yaptıktan sonra ne yapcaksınızki :D

dostum olay zaten guncelleme degil gelsede gelmesede zaten cihazlarin yazilimi degiscek hayatimiz degil ama herkesin kizdigi sayisini hatirlamadigim kadar guncelleme takviminin degismesi herkese bi tarih veriliyor herkes bekliyor ogun geliyo 15.20.30gun ileri atiyolar haliyle insaniz fitratimiz geregi kiziyoruz. cok zor bisey degil dersin 2018de vericem herkes zaten almis bi kere cihazi kaderine boyun eger bekler veya baska rom kurar ama zirta pirta degisirse kizar herkes.

• Tayland'a ön kamera için güncelleme gelmiş. Resim bana ait değil.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.