Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
19
Favori
138.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rus romundan memnun musunuz? Batarya performansında bir değişiklik var mı? Genel performans olarak bir sıkıntı yaşadınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef, download modunda beklettim rom dosyası inene kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    Performans olarak 6.0 dan daha iyi geldi bana. Batarya sürem aşağıdaki gibi, gayet tatmin edici düzeyde. Ön kamera sorunu hala çözülmemiş, onun da bilgisini vereyim.

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Performans olarak 6.0 dan daha iyi geldi bana. Batarya sürem aşağıdaki gibi, gayet tatmin edici düzeyde. Ön kamera sorunu hala çözülmemiş, onun da bilgisini vereyim.

Hocam hücre askıda sorunu giderilmiş şebeke kaynaklı şarj sorunum vardı. Hİç bir uygulama kullanmamışsın sadece facebook var.

• nem algılıyo ciddi problem.siliyorsun tekrar geliyor.çözümü yokmu bunun.telefonunuzu suya sokmayın yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delomar

nem algılıyo ciddi problem.siliyorsun tekrar geliyor.çözümü yokmu bunun.telefonunuzu suya sokmayın yani.

Telefonunda donanımsal sorun var şarj soketi değiştirilmesi gerekebilir yada batarya. Yağmurlu havada telefonla su içinde kalarak uzun uzun konuşuyorum direk cebine atıyorum cep zaten ıslak herhangi bir sorun olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus YLcnk

quote:

Hocam hücre askıda sorunu giderilmiş şebeke kaynaklı şarj sorunum vardı. Hİç bir uygulama kullanmamışsın sadece facebook var.

Oyun oynayıp youtubeden video falan da izlemiştim fakat onlar çıkmamış

• quote:

quote:

quote:

Oyun oynayıp youtubeden video falan da izlemiştim fakat onlar çıkmamış

Hocam soruma cevap vermedin. Samsung logosunda takılınca telefonu nasıl kapattın tekrar rom attım veya resetledin. S5 cihazımda batarya sökmeden bu soruna çözüm getirememiştim.

• Üstte görmedin sanırım. Tuş kombinasyonuyla download moduna aldım, dosyalar inene kadar download modunda beklettim.

• quote:

Üstte görmedin sanırım. Tuş kombinasyonuyla download moduna aldım, dosyalar inene kadar download modunda beklettim.

Bunu anladım telefon kitlenince açılmıyor. Telefonu kapatmadan o moda alamazsın. Kapatma tuşuna basınca kolaylıkla kapandı mı ?
  • Telefon Samsung yazısındayken ses kısma, home ve güç tuşuna basılı tuttuğumda cihaz kapanıp açılırken tekrar ses kısma, home ve güç tuşuna basılı tuttuğumda download modu açılıyor. Bu şekilde yaptım.

• quote:

quote:

nem algılıyo ciddi problem.siliyorsun tekrar geliyor.çözümü yokmu bunun.telefonunuzu suya sokmayın yani.

Telefonunda donanımsal sorun var şarj soketi değiştirilmesi gerekebilir yada batarya. Yağmurlu havada telefonla su içinde kalarak uzun uzun konuşuyorum direk cebine atıyorum cep zaten ıslak herhangi bir sorun olmuyor.

ben denizde cekim yaptım.madem sorun var o zaman suya sokmayın diyecekler.işlerim den dolayı telefonu servise de götüremiyorum.yeniden başlat yapmazsam sarj edemiyorum.
  • delomar D kullanıcısına yanıt
    Deniz suyuna soktuktan sonra normal suyla duruladınızmı. Tuzlu su bozar teli.

• delomar D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben telefonu normal suyla yıkamıştım ondan sonra nem algılandı dedi, 10 dakika sonra şarja taktım sıkıntı yoktu. Arkadaşında dediği gibi deniz suyu sıkıntı yaratmış olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YannicK

Deniz suyuna soktuktan sonra normal suyla duruladınızmı. Tuzlu su bozar teli.

evet yaptım
  • Arkadaşlar 3 aylık A7 2017 telefonumuz var. Geçen ay ekran sorunundan dolayı servise verdik ve samsung sorunsuz komple ekranı garantiden değişti. Geçen havuz başında ıslak elle telefonu kullanırken telefon arıza falan vermiş çok ısınıyor yazmış ve kapanmış.Tekrar açıdı kapandı şarja tak falan derken hiç açılmaz oldu. Bugün servise verdim. Servis diyorki telefona su girmiş içi ıslak. Ama dedim suya dayanıklı. Dedilerki ekran değişince bu özellik gidiyor. Eee napıcaz dedim. Gidin tüketici mahkemesine kazanırsınız dediler. Böyle birşey varmı.Resmen insanı aptal yerine koyuyorlar. Ekranı yetkili srrvis değişiyor ama bir bilgi vermiyor. Cep kask kaskosu var. Oraya göndersemmi bilemedim. Siz ne dersiniz?
  • Bunu bilmiyordum teşekkürler.
  • Rica ederim.
  • üç gündür nem algılandı problemi çıkmıyor.düzeldimi ne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delomar -- 15 Ağustos 2017; 10:11:26 >
  • quote:

üç gündür nem algılandı problemi çıkmıyor.düzeldimi ne.

Hocam ne kadar suya dayanıklı telefon olsa da şarj soketi kapağı yok ve kısa devre oluyor bu yüzden soru yaşatıyor. Mümkünse telefona duş aldırmamak yararımıza olur
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.