Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
19
Favori
138.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başlığa ana konu yazmakla olmaz bu işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

nasıl ana konu bu?
    başlığa ana konu yazmakla olmaz bu işler.

ben de bu telefonu almayı düşünüyordum fakat bu fiyata gelince

bu telefonu alıp buraya gelip yorum yazan da olmadı.
  • n11 de 2.089,, TL fiyata indi.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-a7-2017-P161005536

acaba daha düşer mi fiyatlar?
  • telefonu 4 gündür kullanıyorum,8buçuk saat kadar ekran süresi aldım şarjı şuan yüzde 8.

tv den veya bilgisayardan telefonun görsellerine ne kadar bakarsanız bakın telefonu elinize aldığınızdaki gibi olmuyor kasa gerçekten çok hoş ve çok kaliteli olduğu hissini veriyor.

a7 2016 da olmayan jiroskop sensörü bu seriye eklenmiş.su geçirmemesi harika bir özellik.ön kamera pek kullanmasam da 16 mp olması ve selfie için güzel fotoğraflar çekmesi hoş olmuş.ekran kartı a7 2016 ya göre bir tık yükseltilmiş.

5.7 ekran var ama çerçeveler gayet ince telefon rahat kullanılıyor.

yine tahminlerime göre yoğun kullanımda 2 günü çıkartır diye düşünüyorum.ultra şarj modu ve 3600 mah batarya yarı yolda bırakmayacaktır diye düşünüyorum.

a7 2016 da batarya şişmesi durumlarını okuyordum forumda arka kapağı açılanlar falan vardı.bu telefonda hızlı şarjı kapatabiliyorsunuz böylece batarya ve telefon fazla ısınmaz ve batarya şişmesi ve kasanın açılıp boşluk oluşması sorununu yaşamazsınız diye tahmin ediyorum.

bildirim ledi yine yok ama always on display özelliği bu açığı kapatıyor bana göre.

evet pahalı ama telefonun ön-arka komple cam olması tasarımı çok güzel almayı düşünenler telefonu fiziksel olarak görürlerse 2000 lira civarına değeceğini düşüneceklerdir.telefonu çok kurcaladım çok uygulama yükledim yazılımsal bir problem gözüme çarpmadı.alanlara ve almayı düşünenlere hayırlı olsun diyorum.hoşçakalın arkadaşlar.

• Telefonu dün teknosadan 2500 tl ya aldım. Gayet hoş tasarımı var 16 mp arka 16 mp ön kamera var ama OIS yok arkadaş

8 core işlemci var 1.9 ghz de çalışan 32 gb dahili hafıza var batarya 3600 mah bence iyi ama 4000 mah olsa tadından yenmezdi

Grafik olarak da iyi 4k video kaydı malesef yok

Ekran 1920x1080 süperamoled

Yani fiyat Çok uçuk kardeşim illa bu modeli alacam diye tutturdu aldık bakalım inş sıkıntı çıkarmaz

Kendi görüşüm bu para bu telefona kesinlikle verilmez verilmemeli resmen kazık ya samsunga zaten gram kalite yok paranın çoğu markaya gidiyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt
    biraz yüksek fiyata almışsınız.

yukarıda mesajım var geçenlerde n11 de 2089 TL ye inmişti.55 TL kupon vardı 2033 TL ye iniyordu 75 TL de n11 bonusu geliyordu 2000 TL altına alma şansınız vardı.

Bana bu fiyat bile yüksek geldiği için almadım. Bu aralar dolarda bir düşüş var belki fiyatta indirime giderler.
    Ben beklemeye devam edeceğim.
  • Note 5 den buna geçmeyi düşünüyorum arada büyük fark var ama benim için şarj çok önemli 9 saat çok çok iyi bir zaman

• bu kılıflar güzelmiş.
    pil gücünü nasıl etkiliyor acaba? Ekran çalışıp ışık veriyor ve kılıfın kenarları yanıyormuş gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 24 Şubat 2017; 12:15:13 >
  • A7 2016 almıştım ertesi gün ekranında donanımsal sorun olduğu için servise yolladım. 3 hafta bekledikten sonra değişim kararı çıktı, A7 2017 verdiler ve 2 gündür A7 2017 kullanıyorum

Şahsi görüşüm telefon çok güzel ama 2500 TL'yi haketmiyor. Tabi bana 1650 ye geldi o ayrı .

• Denis Cheryshev kullanıcısına yanıt
    satarsanız talip olabilirim

iyi günlerde kullanın çok iyi fiyata gelmiş.
    deneyimlerinizi bekliyoruz
  • A7 2017 de jiroskop var deniliyor.

sizlerden bir ricam olacak aşağıda paylaştığım 360 derece videoyu izleyip telefonu sağa sola hareket ettirdiğinizde görüntünün de dönüp dönmediğini söyleyebilir misiniz?

360 derece video olduğu için vr gözlük ile telefonun uyumlu olması lazım.

masaüstü bilgisayardan izleyen arkadaşlar mause ile ekranı tıklayıp basılı tutup görüntüyü sağa sola çevirebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 4 Mart 2017; 16:11:56 >

• note 8 ne zaman çıkacak acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

A7 2017 de jiroskop var deniliyor.

sizlerden bir ricam olacak aşağıda paylaştığım 360 derece videoyu izleyip telefonu sağa sola hareket ettirdiğinizde görüntünün de dönüp dönmediğini söyleyebilir misiniz?

masaüstü bilgisayardan izleyen arkadaşlar mause ile ekranı tıklayıp basılı tutup görüntüyü sağa sola çevirebilirler

Evet hocam bu videolarda telefonu sağa sola döndürdüğümüzde video da dönüyor.

• çok sağolun

bende N11 in yaptığı kampanya sonucu 2.019,00 TL fiyat ile satın aldım.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-a7-2017-samsung-turkiye-garantili-P166169999

sayın cihan note 8 konusunda bilgim yok ama Samsung facabook sayfalarında bu ay sonu bir ürün gelecek gibi paylaşımlarda bulunuyor.
    s8 gelecek galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 6 Mart 2017; 11:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

A7 2017 de jiroskop var deniliyor.

Dönüyor hocam sıkıntı yok

• Denis Cheryshev kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
    ben de aldım gelsin bakalım nasıl bir cihaz görecem
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.pil ömrü harika

• Cihazı kargodan teslim aldım. İlk izlenimim siyah renk için gerçekten çok mükemmel duruyor. Note 5 e de sahibiz ama bence note 5 den daha şık bir cihaz.
    AOD özelliği çok abartıldığı kadar mühim bir olay değil. Kapattım gerek duyacağımı zannetmiyorum. Keşke seçenekli olsaydı direk yanmak yerine bildirim olduğu zaman yanıp sönseydi.

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU]

• merhaba 1 haftadır cihazı kullanıyorum , hiç bir sıkıntısı, donması, ısınması yok, gayet akıcı ve seri çalışıyor, fiyat olarak yüksek olduğunu düşünmekle birlikte uygun bir kampanya ile alınabilir bir cihaz, gelen yeni zamlar ve kur farkı nedeniyle yeni telefonların fiyatı katlandı, bu cihazı s7 ile karşılaştıranlar için bende s7 edge mi yoksa bunu mu alayım diye tereddüt etmiştim ancak edge eğimli yan ekran yüzeyi nedeniyle dokunma sorunları yaşatıyordu, a7 ise aynı ekranı kullanıyor ve dar çerçevesi ve ele oturan yapısı ile daha ergonomik geldi, işlemci ve ram için s7 daha iyi ancak benim gibi telefonu ihtiyaç için taşıyan ve zorlamayanlara hitap edecektir, a7 2017 öneririm :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.