Şimdi Ara

SAMSUNG A7 (2017) [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
19
Favori
138.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bu galaxy a7 de s7 de oldugu gibi ekran cozunurlugu degistirme imkani varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler netten bi tane otg dönüştücü aldım ama usb takınca okumuyor. Neden olabilir?

• Ön kameranın fps değeri düşük o yüzden donuyor hissi verebilir ama arka kamera 60fps akıcı olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klavaa -- 15 Haziran 2018; 13:24:43 >
  • Arkadaşlar bu kilit ekranında sağa kaydirinca en son oynatılan video yada muzigin adini gösteriyor nasıl kapatabiliriz bunu??

• Merhaba a7 telefonumun sarjinda dengesizlik olmaya başladı android os uyanik kaliyo telefon 5 saat hic dokunmadim aksamdan sabah 3 sarj yemis her sey kapali wifi hucresel konum

2hafta once boyle degildi aksamdan sabaha 7 saatte %1 gidiyordu sadece bazen hic gitmedigi oluyodu yardimci olursaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre.ç

Merhaba a7 telefonumun sarjinda dengesizlik olmaya başladı android os uyanik kaliyo telefon 5 saat hic dokunmadim aksamdan sabah 3 sarj yemis her sey kapali wifi hucresel konum

2hafta once boyle degildi aksamdan sabaha 7 saatte %1 gidiyordu sadece bazen hic gitmedigi oluyodu yardimci olursaniz sevinirim.
    1. Seçenek, always on display açık olabilir.
    2. Seçenek, son zamanlarda yüklediğiniz bir uygulama bunu yapıyor olabilir.

• %2ye kadar falan bi 10 saati gorurdu. cogunlukla wifi kullanim. mobil veride en fazla 7 saat aliyorum garip bir sekilde.

• iphone 6 ile aralarında ne gibi fark vardır? hangisi tercih edilmeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

1. Seçenek, always on display açık olabilir.
    2. Seçenek, son zamanlarda yüklediğiniz bir uygulama bunu yapıyor olabilir.

Alıntıları Göster
    Yok always on yüzundendir diue dusundum kapattim yine ayni play store guncellemelerinden dolayi sanirim hangi uygulama oldugunu tespitte edemedim

• Sizde android os uyanik kalma sürenizi paylasir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: onurcngzhn34

%2ye kadar falan bi 10 saati gorurdu. cogunlukla wifi kullanim. mobil veride en fazla 7 saat aliyorum garip bir sekilde.
    Her şey kapalı 5 saat 30 dakika alıyoruz bence öp başına koy
  • Merhaba arkadaşlar ön kameradaki bulanıklık sorunu halen devam ediyor di mi? Sanırım donanımsal olarak kameranın odağı sabit problem oradan kaynaklanıyor diye biliyorum.
  • Cibilliyetsiz samsung türkiye, oreo güncellemesini bu sefer de 10 ağustosa ertelemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zopik -- 2 Temmuz 2018; 16:20:40 >
  • Arkadaşlar note fe den geçmeye değer mi note fe den pil haric herşeyiyle memnunum ancak ekran süresi 4-4:30 saat max alabiliyorum. A7 ninde note fe ile genel performans olarak 3 aşağı 5 yukari ayni şeyleri vereceğini düşünüyorum. Oil olarak 6 saat falan verebiliyorsa almayı düşünüyorum. Genel kullanimim gün icinde 4g ile arada WhatsApp konusma sms cok nadir Facebook Instagram ve surekli senkronize 3 farklı mail. Bana bu özellikler ile 6-7 saat ekran süresi verebilecek ise a7 Almayı düşünüyorum arkadaslar

• lg g3 ten geçtim performans olarak pek bi artısı olmadı ama sarj muazzam bu telefonda g3 te günde 3-4 defa takıyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar batarya eski performansında değil. 1 yıl garantisi kaldı ne yapıp ne edip bataryayı tamamen öldürüp servise göndermem lazım. Acaba ne yaparız da bataryayı servisin değiştireceği hale getirebilirim. 24 saat kullanım ekran sürem 5 saate kadar indi.
  • Benim hala android os çok pil harcio uyanik kalio hep format attım yine duzelmedi

• 1 yılı geçti, pil performansi hala ayni bende. Oreo + Güvenlik Güncellemesi kurulu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

1 yılı geçti, pil performansi hala ayni bende. Oreo + Güvenlik Güncellemesi kurulu.

oreo nougat ne farklar var hız olsun görünüm olsun falan açıklayabilirmisin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoğun kullanımda 1 günü çıkarıyor. mobil veri ve aod açık, güç tasarrufu kapalı, 2-3 saat youtube açık, 5-6 saat mobil erişim noktası açık.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.