Şimdi Ara

Samsung A5 mi LG G2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG G2 SİPARİŞİ VERİLMİŞTİR. Açıkcası dün gece çok detaylı inceledim, Xiaomi Mi4 Türkiyeye gelmedikçe şu an 1000-1300TL aralığında LG G2'nin dengi sadece zenfone 2 olabiliyor. Zenfone 2 alacaklara da tavsiyem 1300TL'lik modelini alsınlar, çünkü hızlı şarjı yapabilecek adaptör 1100TL'lik modelin kutusundan çıkmıyor ancak diğer 2 modelde var.

Maksimum 1300TL düzeyinde bu iki cihazdan biri tercih edilecek. Donanım bazında LG G2 daha güçlü olsa da A5 daha yeni bir cihaz. İkisini de şu an 1100-1200 aralığında alabiliyorum, başka tavsiyeniz varsa bak bunu kesin al dediğiniz ona da bakarım. Cihaz bir tanıdığa alınacak.

Bunlara rakip olarak General Mobile 4G yada Discovery II+ tavsiye eder misiniz? Veyahutta Zenfone 2? ZF2'nin de kamerası başarısızdı epeylice.

Açıkcası A5'in kamerasını pek beğenmedim G2'nin kamerasını unuttum nasıl olduğunu. Ancak A5'in tipi çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 7 Eylül 2015; 12:42:53 >

• G2 gibi bir cihaza hakarettir bu karşılaştırma hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 ozellik olarak en onde olanidir. Ana genede a5 dusunulebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki G2 için şunu sormalıyım. Android 4'de yada 5'de farketmeksizin fotoğraf çekme hızı bir iPhone ile kıyaslanınca aynı hızı verebiliyor mu yoksa bekleme süresi bir zenfone 2 kadar uzun mu. Bu gece konuyu açtıktan sonra sürekli G2'yi inceledim video ve genel performansta rakipsiz görünüyor 1100 seviyesinde hepsinden eski bir cihaz olsa da ancak fotoğraf çekmek hiçkimsenin aklına mı gelmedi nedir onu göremedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.