Şimdi Ara

Samsung A 8 SM-T290 32GB yada Huawei T3 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 32GB 700tl civarı fiyatı şuan
    Huawei MediaPad T3 16GB 10" IPS Tablet 750 tl civarı
    ikisinden hangisi daha iyi bir seçim olur sağlamlık olsun pil ömrü olsun ve hız
    T5 de fiyat dahada yükseliyor farkı sanırım 1080p olması sadece oda 850 tl ye geliyor kuponla 50 tl indirimli olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 17 Ocak 2020; 13:7:55 >

• Mediapad T5 üzerinden yazıyorum.Eğer hangisi daha iyi parası önemli değil diyorsan kesinlikle Huawei Mediapad T5 öneririm.Kendi cihazım olduğu için demiyorum konu hakkında belki de kaç saat araştırma yapmıştım satın almadan önce.Gerek YouTube videoları olsun gerek yabancı kaynaklardan araştırarak satın aldım.Medya tüketimi, günlük aktiviteler kitap okuma,web sitelerinde girme konusunda seni uzecegini sanmıyorum.Hız olarak bakacak olursan 8 çekirdekli bir işlemci kullanıyor.Oyun oynatıyor fakat orta-üst grafikli oyunlarda kasılmalar donmalar oluyor yalan söylemenin anlamı yok.Oyun için alacaksan alma.16 GB Hafıza yetersiz kalıyor bir noktadan sonra.Bunun için yüksek hızlı hafıza kartı ile desteklemeni öneririm.

Onun dışında ekran konusunda beni gerçekten ama gerçekten tatmin etti.1080p Full HD.Bu fiyata böyle bir ekranla karşılaştım.Ekranda herhangi bir solukluk yok.Benim depolamamda çok az yer kaldığı için arayüzde ve uygulamalarda bazen takılıyor fakat hemen önbelleği silip tekrar giriyorum çok sorun olmuyor.

Pil konusuna gelecek olursak gayet iyi bence. Şuan bakıp söylüyorum 1.5 saat YouTubeda zaman geçirmişim %10 şarj bile yememiş yani.

Soruların olursa cevaplarim ama dediğim gibi amacın medya tüketimi,ders çalışma gibi şeylerse işini fazlasıyla görür diye düşünüyorum

Bahsettiğim tablet T3 değil T5

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Geçtiğimiz aylarda ben de bu fiyat segmentinde tablet bakınıyordum ve tercihimi Samsung T290'dan yana kullandım, şu an oldukça memnunum. Huawei T3'e göre avantajları çok daha yeni bir model olması, pili biraz daha yüksek kapasiteli, android 9 olması ve 10'u da alacak cihazlar listesinde olması, ekranının 8" olması. Tam emin değilim ama sanırım işlemci olarak da bir tık önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patinajcekenaraba

Mediapad T5 üzerinden yazıyorum.Eğer hangisi daha iyi parası önemli değil diyorsan kesinlikle Huawei Mediapad T5 öneririm.Kendi cihazım olduğu için demiyorum konu hakkında belki de kaç saat araştırma yapmıştım satın almadan önce.Gerek YouTube videoları olsun gerek yabancı kaynaklardan araştırarak satın aldım.Medya tüketimi, günlük aktiviteler kitap okuma,web sitelerinde girme konusunda seni uzecegini sanmıyorum.Hız olarak bakacak olursan 8 çekirdekli bir işlemci kullanıyor.Oyun oynatıyor fakat orta-üst grafikli oyunlarda kasılmalar donmalar oluyor yalan söylemenin anlamı yok.Oyun için alacaksan alma.16 GB Hafıza yetersiz kalıyor bir noktadan sonra.Bunun için yüksek hızlı hafıza kartı ile desteklemeni öneririm.

Onun dışında ekran konusunda beni gerçekten ama gerçekten tatmin etti.1080p Full HD.Bu fiyata böyle bir ekranla karşılaştım.Ekranda herhangi bir solukluk yok.Benim depolamamda çok az yer kaldığı için arayüzde ve uygulamalarda bazen takılıyor fakat hemen önbelleği silip tekrar giriyorum çok sorun olmuyor.

Pil konusuna gelecek olursak gayet iyi bence. Şuan bakıp söylüyorum 1.5 saat YouTubeda zaman geçirmişim %10 şarj bile yememiş yani.

Soruların olursa cevaplarim ama dediğim gibi amacın medya tüketimi,ders çalışma gibi şeylerse işini fazlasıyla görür diye düşünüyorum

Bahsettiğim tablet T3 değil T5
    huawei t5 sipariş verdim kırılmaz cam aldınızmı. acaba nano cammı yoksa kırılmaz damperli cammı almak lazım

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Dostum ben bilindik bir teknoloji mağazasından satın aldım ve ordaki yetkili yanılmıyorsam 65₺ ücret ile kırılmaz cam takılabileceğini söyledi.Ben reddedince 50₺ teklif etti ve böylesi bir mağazada bu tür şeyler olabildiğini öğrenmiş oldum.Herneyse konuya geleyim,camı taktırdım ancak nano mu damperli mi detaylarını bilmiyorum.Ancak sana tavsiyem kesinlikle bu durumu araştır.”Nano mu damperli mi” diye.
    Çünkü benim cihazıma takılan camın üzerinde kısa süre sonra ciddi miktarda kılcal çizikler meydana geldi ve bundan memnun değilim.Ekran açıkken ışık vurma gibi nedenler dışında kullanıma engel değil çizikleri görmüyorum bile.Ancak dediğim gibi kesinlikle araştırmanı tavsiye ederim.

Onun dışında sormak istediğin birşey varsa cevaplaya çalışırım inşaAllah ^^

Bu arada hayırlı olsun inşaAllah dostum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patinajcekenaraba -- 24 Ocak 2020; 22:30:42 >
  • quote:

Dostum ben bilindik bir teknoloji mağazasından satın aldım ve ordaki yetkili yanılmıyorsam 65₺ ücret ile kırılmaz cam takılabileceğini söyledi.Ben reddedince 50₺ teklif etti ve böylesi bir mağazada bu tür şeyler olabildiğini öğrenmiş oldum.Herneyse konuya geleyim,camı taktırdım ancak nano mu damperli mi detaylarını bilmiyorum.Ancak sana tavsiyem kesinlikle bu durumu araştır.”Nano mu damperli mi” diye.
    Çünkü benim cihazıma takılan camın üzerinde kısa süre sonra ciddi miktarda kılcal çizikler meydana geldi ve bundan memnun değilim.Ekran açıkken ışık vurma gibi nedenler dışında kullanıma engel değil çizikleri görmüyorum bile.Ancak dediğim gibi kesinlikle araştırmanı tavsiye ederim.

Onun dışında sormak istediğin birşey varsa cevaplaya çalışırım inşaAllah ^^

Bu arada hayırlı olsun inşaAllah dostum :))
    Teşekkürler gittigidiyordan 824 TL ye geldi cihaz world puan ile cihaz pazartesi gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Mediapad T5 mi? Yoksa T3 mü hocam?

• quote:

Mediapad T5 mi? Yoksa T3 mü hocam?
    T5

• performans fiyatı olarak çizim yapmaya hangisi daha uygun ?
    kullanan bilen var mı acaba _?
  • pembegözlük P kullanıcısına yanıt
    Hangi modelleri soruyorsunuz?

• model bilmiyorum işte çizim yapmak için tablet alacağım uygun bir tablet arıyorum.
    Bana tablet için ayırmak istediğin bütçeyi,ekranin büyüklüğü nasıl olsun vb kriterler belirt ki ben de sana en iyi çözümü önermeye çalışayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patinajcekenaraba -- 4 Şubat 2020; 18:12:1 >
  • bin liraaya kadar klasik ipad boyutlarında çizim yapmaya elverişli olması lazım
    10.1inc ekranı var,bir fotoğraf cektim yazı yazarken boyutlari görmen acısından,temsili çektim kalemi yok tabi bu tabletin

Samsung A 8 SM-T290 32GB yada Huawei T3 ?

• markası özellikleri nelerdir ve fiyatı_ fiyat performans olarak 10 üzerinden kaç alır?
    kalemi yoksa nasıl bir kalemle çizim yapılabilir? ne uygun olur?
    Bu tablet HUAWEI Mediapad T5

Özelliklerine internet üzerinden bakabilirsiniz
    Ben aldığıma memnunum
    İnternetten "tablet kalemleri" arat hangisi daha iyiyse onu tercih et

Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz

• T5 için bu kılıfı 86 TL ye aldım. Çok güzel kilif tavsiye ederim silikon çok iyi koruyor standli
    https://m.n11.com/huawei-mediapad-t5-10-standli-silikon-kilif-P366687946

Ayrıca bundan önce telefoncu dan suni deri stantli kılıf aldım leş gibi kokuyordu 3 gün koku gitmeyince iade edip bunu aldım iyiki koku gitmemis . 36 TL daha verip silikon olani aldım

• T5 alınır ancak hafıza 16gb alınmaz, şahsen ben almıştım 200 lira fark verip 32gb almadım çok pişmanım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.