Şimdi Ara

samsung 980 mi sandisk ultra 3d mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 500gb ssd alacağım uzun ömürlü olması ve çok pahalı olmaması önceliğim, Samsung 980 nvme mi SanDisk 500 GB Ultra 3D mi alsam, arada 150 lira fiyat farkı var sandisk daha ucuz ve hızları birbirine yakın, tbw garantisi ikisinin de 300tbw

• Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız samsung alın samsungda dram var dram sayesinde daha uzun ömürlü ve performanslı oluyor.

• Bende aynı ikililemde kalmıştım birkaç gün önce ancak SSD konusunda Samsung çok iyi bir marka ayrıca DRAM olduğu için hem uzun ömürlü hemde sistem kurmak için daha performanslı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-93B72EA89

Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız samsung alın samsungda dram var dram sayesinde daha uzun ömürlü ve performanslı oluyor.

Uzun ömürlü olması konusunda haklısınız. Ancak 980'de DRAM yok.

• U011E kullanıcısına yanıt

• 980 modelinde dram yok, 980 pro modelinde var.

• U011E kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın yanlış bilgi için bende var sanıyordum
  • Itopyada 870 Evo 299tl ye düştü hemen alın derim
  • quote:

Itopyada 870 Evo 299tl ye düştü hemen alın derim

Yoğunluktan dolayı bekletiyor :(

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

Bekleyin geçer bende bekledim

• ikisi karşılaştırılmamalı dram veya nand yonga dendi mi samsung ezer geçer sandisk ultra 3d kullanan biri olarak söylüyorum 2 tane kullanıyorum 256 ve 500 gb modelleri memnun muyum evet vad ettiği hızları rahat veriyor ama bütçem olsaydı samsung alırdım.

• quote:

Bekleyin geçer bende bekledim

Mesajı yazdıktan sonra beklemiştim ama fiyat yüksekti, 300 değildi.

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

Ne ara bitmiş itopyayı takip etmek gerekiyor haftasonu güzel indirim yapıyorlar

• 350TBW ömrü var.

www.incehesap.com
    Team MP33 512GB 1700/1400MB/s NVMe PCIe M.2 SSD Disk - incehesap.com
    https://www.incehesap.com/team-mp33-512gb-nvme-pcie-m-2-ssd-disk-fiyati-46543/
  • Bende SSD bakıyorum hangisini almak mantıklı diye şu anda Sandisk yada WD 500tl ye 500gb rahat bulunuyor
    Samsung 980 630 TL civarı
    Cruical P5 ve Corsair MP510 650-700 arası bu fiyata değer mi bütçe kısıtlı hangisi Windows kurmak ve programları kurmak için iyi olur ilerde 2 tane alıp oyunlarida atabilirim hangisi daha mantıklı olur fiyat farkına değecek mi uzun vadede
  • Performans öncelikli NVMe SSD isteyenler için tek geçerim.

https://www.hepsiburada.com/corsair-force-mp510-480gb-3480mb-s-2000mb-s-nvme-pcie-m-2-ssd-cssd-f480gbmp510b-p-HBV00000YBUGI?magaza=Sepetist

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.