Şimdi Ara

@@@SAMSUNG 971P İNCELEMESİ@@@ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
1
Favori
41.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 3 ölü pixel'e kadar genel geçer bir kabul edilirlik var diye biliyorum.
  • çok araştırdım çok düşündüm bugün itibariyle 971p siyah siparişi verdim. banan vatana millete ve foruma hayırlı olsun:) hafta sonuna kadar anca gelir. gelsin kafanızı şişircem :)
  • Hadi hayırlı olsun bakalım
  • Samsung 971P siyah modelini , istanbul avrupa yakasında ,
    kontrol ederek , bugün içinde nereden satın alabilirim ?

vatan bilgisayarı aradım , ellerinde teşhir ürünü 1 adet kaldığını söylediler 971p siyah .
    450 veririm dedim kabul etmediler :P

970P siyah modelide iyi görüntü verebilen bir LCD , bulursam ondan da alabilirim.

Evet arkadaşlar nereden alacağız bu LCD ekranı ?
    Bize alacak ekran bırakmadınız ,gece eve gelip çalacam birinizden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ueaydin -- 17 Ocak 2007; 13:38:32 >
  • arkadaşım 450 veririm derken ne kasdettin:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ueaydin

Samsung 971P siyah modelini , istanbul avrupa yakasında ,
    kontrol ederek , bugün içinde nereden satın alabilirim ?

vatan bilgisayarı aradım , ellerinde teşhir ürünü 1 adet kaldığını söylediler 971p siyah .
    450 veririm dedim kabul etmediler :P

970P siyah modelide iyi görüntü verebilen bir LCD , bulursam ondan da alabilirim.

Evet arkadaşlar nereden alacağız bu LCD ekranı ?
    Bize alacak ekran bırakmadınız ,gece eve gelip çalacam birinizden :)

Ya aslında iyi para vermişsin niye kabul etmediler kiAslına bakarsanız bu tür teşhir ürünlerinin oraya konulduktan sonra bu gibi fiyatlara alınması lazım.Sonuçta 2. el gibi birşey oluyor.Bu mağazaları anlamak gerçekten zor

• quote:

Orjinalden alıntı: shagrathh

arkadaslar shopping.com.tr deki monitör fiyatı gerçekten uygun..ama biraz arastırdımki bunu buldum..

"LCD Monitör, CRT Monitör ve Notebook’larda 6 pixel’e kadar olan pixel kayıpları dünya standardıdır. Bu nedenden dolayı ambalajı açılmış ve satılabilirliği bozulmuş olan ürünlerin iadesi alınamamaktadır"

bana göre kumar oynayıpda 40 ytl ucuza almaktansa..nomal fiyatıyla almak daha mantıklı..o kadar kaliteli bi pc de 6 tane ölü pixel kabus olurdu heralde...ben yinede beklemekteyim..yeni ürünler cıkıyo...eger düşündügüm bi ürün cıkmazsa yine 971 P seçiçim olacak...

İşte bu yüzden Nova bilgisayar biçilmiş kaftan misali.

• Shopping.com.tr'deki monitör, özellikle Card Finans sahipleri için, gerçekten çok uygun ama ne yazık ki ürün ellerinde yok. Telefonla sordum, ürünün stokta kalmadığı söylendi. Yani Nova Bilgisayara devam :)

Bu arada, Nova'dan kredi kartıyla alışveriş yapmak çok uğraştırıcı. Yok mail order formu, yok nüfus cüzdanı fotokopisi, yok kredi kartının fotokopisi, uğraş da uğraş. Şöyle Bimeks'de, Vatan'da filan satılacak şu model :(

Bu arada Vatan İzmir'de bu modeli bulsam teşhir meşhir demem, paketletir alırım normal fiyattan. Aslında haklısınız, firmalar teşhir ürünlerini indirimli satmalılar ama ne yazık ki hiçbiri bunu yapmıyor. Aradığım ürün çok zor bulunan ve benzersiz bir ürün olmadıkça teşhir ürününü almam, gider başka mağazadan kullanılmamışını alırım.

Şu an Nova'dan yanıt bekliyorum. Yarım saattir hâlâ mail order formumu inceleyip bana dönecekler, ses seda yok. Bugün onaylasalar da malı çıkartsalar, yarın da elime geçse keşke.

Not: Monitörüm geldikten sonra, İzmir'de bu monitörün beyazına sahip olu da siyahıyla değiştirmek isteyen varsa görüşmek isterim.

• Siz cevap yazmayın tamam , gece görüşürüz artık son sözümü söylüyorum , LCD leri güvenli bir yere saklayın , baskın var bu gece :P 971p avına çıkıyorum kar maskemde hazır hani siyahından .

450 YTL'i kabul etmedi eleman ya napalım , zamanında bu şekilde teşhir ürünü Sony Trinitron 37 ekran TV aldım , eve gelince dışını ve ekranı temizledim 8 yıl oldu halen kullanıyorum.Eğer verselerdi hiç kaçırmazdım :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosane

Shopping.com.tr'deki monitör, özellikle Card Finans sahipleri için, gerçekten çok uygun ama ne yazık ki ürün ellerinde yok. Telefonla sordum, ürünün stokta kalmadığı söylendi. Yani Nova Bilgisayara devam :)

Bu arada, Nova'dan kredi kartıyla alışveriş yapmak çok uğraştırıcı. Yok mail order formu, yok nüfus cüzdanı fotokopisi, yok kredi kartının fotokopisi, uğraş da uğraş. Şöyle Bimeks'de, Vatan'da filan satılacak şu model :(

Bu arada Vatan İzmir'de bu modeli bulsam teşhir meşhir demem, paketletir alırım normal fiyattan. Aslında haklısınız, firmalar teşhir ürünlerini indirimli satmalılar ama ne yazık ki hiçbiri bunu yapmıyor. Aradığım ürün çok zor bulunan ve benzersiz bir ürün olmadıkça teşhir ürününü almam, gider başka mağazadan kullanılmamışını alırım.

Şu an Nova'dan yanıt bekliyorum. Yarım saattir hâlâ mail order formumu inceleyip bana dönecekler, ses seda yok. Bugün onaylasalar da malı çıkartsalar, yarın da elime geçse keşke.

Not: Monitörüm geldikten sonra, İzmir'de bu monitörün beyazına sahip olu da siyahıyla değiştirmek isteyen varsa görüşmek isterim.

abarttığın kadar da yorucu değil, belki ben işyerimde fotokopi olduğu için 5 dk.da hallettim ama fotokopici bulmak bu işleri halletmek de zor değil, biraz üşengeçiz galiba

• Ya Eskisi gibi counter strike 1.6 oynamadığım için (arada zevk için souce) 997mb sattım ve 22 wide almaktan vazgeçtim.Bu monitörü inceledikden sonra oyun oynıcaklar almasın demek haksızlık değilmi sayın 971p sahipleri:) Suan sadece wow oynuyorum ve filim izlemeye de önem veriyorum .Oyunlarda tatmin edici 1-2 inceleme istiyorum .Bu görüş açılarını gördükten sonra vx922 ,225bw 2230 dan soğudum :) Lütfen oyun performansı hakkında biraz iç açısı şeyler söyleyinde kafamdaki bulanıklık gitsin .cod2 souce wow nasıl yanıt veriyor bu alet.Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozlowski -- 17 Ocak 2007; 17:40:18 >
  • 970p beyaz 375$ kdv dahil satarim istersen var 1 adet kutusunda

buarada cok hafif bi titreme hissetmeye ba$ladIm uzun sure bakinca filan kenarlara doru bakinca..vs bu tur bi$ey hisseden oldumu 1280*1024 60hz `de ? yada gozlerim ciddi bozuldu benim :D Ayrica ATI kullananlar control panelde DVI ile ilgili 2 secenek var herhangi bi sorun oldugunda bunlar seciliyor farkli bi frekans veriliyor o zaman normalde kapali olmasi lazim kontrol etmenizde fayda var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Taner.
    abarttığın kadar da yorucu değil, belki ben işyerimde fotokopi olduğu için 5 dk.da hallettim ama fotokopici bulmak bu işleri halletmek de zor değil, biraz üşengeçiz galiba

Selamlar, haklısınız çok yorucu değil ama uğraştırıcı işte. Web üzerinden kredi kartı bilgilerini girip formu onaylamak varken kimliğini ve kredi kartını fotokopi çektir, mail order formunu bastır, doldur, imzala hepsini birden bir numaraya faksla uygulaması sizce de çok daha uğraştırıcı değil mi? Zaten bunun bir adım ötesi "belgeleri bize posta yoluyla yollayın"dır :)

Serde biraz üşengeçlik var ve üşengeç olmayan hiçbir insanın yaratıcı olabileceğini sanmıyorum. Üşengeçlik herşeyi daha kolay yapabilmek için icadlar geliştirmeyi, buluşlar yapmayı, kafa patlatmayı gerektirir. Dolayısıyla ben üşengeçliğimle gurur duyarım

Neyse, Nova Bilgisayar formu onaylamış, ücreti tahsil etmiş. Şimdi geriye sadece yarına kadar beklemek kalıyor :) İnşallah monitör beklediğim kadar çıkar. Zira bu monitör için ViewSonic VG2230WM'yi geri vereceğim.

• quote:

Orjinalden alıntı: lordamus

970p beyaz 375$ kdv dahil satarim istersen var 1 adet kutusunda

Selamlar,

Teşekkür ederim, 970p'nin beyazını rahatlıkla bulabiliyorum. Aradığım, 971p'nin beyazı.

Sağlık ve sevgiyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kozlowski

Ya Eskisi gibi counter strike 1.6 oynamadığım için (arada zevk için souce) 997mb sattım ve 22 wide almaktan vazgeçtim.Bu monitörü inceledikden sonra oyun oynıcaklar almasın demek haksızlık değilmi sayın 971p sahipleri:) Suan sadece wow oynuyorum ve filim izlemeye de önem veriyorum .Oyunlarda tatmin edici 1-2 inceleme istiyorum .Bu görüş açılarını gördükten sonra vx922 ,225bw 2230 dan soğudum :) Lütfen oyun performansı hakkında biraz iç açısı şeyler söyleyinde kafamdaki bulanıklık gitsin .cod2 souce wow nasıl yanıt veriyor bu alet.Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
    Saygılar

Şimdi arkadaşlar dediğim gibii ghosting var monitörde yok değil ama bu durum oyundan oyuna değişiyor cod2de aydınlık sahnelerde ghost hiç yok ama karanlık yerlerde siyah bir cubuk var mesela o cubuğun önünde durup sağa sola giderseniz siyah cubuğu izleyen kırmızı bir ghost efekti oluşuyor , ama starateji oyunlarında filan ghost yok araba yarışlarındada farketmedim arabanın arkasında asla ghosting olmuyor mesela ama cevrede olabiliyor bazen , alırken iyi düşünün sadece oyun oynamak için almayın bu monitörü , oyun oynayacak adam gitsin tn panel alsın haa bende online cod2 takılırım mesela ama ghost yok cok zevkli

• quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

quote:

Ya Eskisi gibi counter strike 1.6 oynamadığım için (arada zevk için souce) 997mb sattım ve 22 wide almaktan vazgeçtim.Bu monitörü inceledikden sonra oyun oynıcaklar almasın demek haksızlık değilmi sayın 971p sahipleri:) Suan sadece wow oynuyorum ve filim izlemeye de önem veriyorum .Oyunlarda tatmin edici 1-2 inceleme istiyorum .Bu görüş açılarını gördükten sonra vx922 ,225bw 2230 dan soğudum :) Lütfen oyun performansı hakkında biraz iç açısı şeyler söyleyinde kafamdaki bulanıklık gitsin .cod2 souce wow nasıl yanıt veriyor bu alet.Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
    Saygılar

Şimdi arkadaşlar dediğim gibii ghosting var monitörde yok değil ama bu durum oyundan oyuna değişiyor cod2de aydınlık sahnelerde ghost hiç yok ama karanlık yerlerde siyah bir cubuk var mesela o cubuğun önünde durup sağa sola giderseniz siyah cubuğu izleyen kırmızı bir ghost efekti oluşuyor , ama starateji oyunlarında filan ghost yok araba yarışlarındada farketmedim arabanın arkasında asla ghosting olmuyor mesela ama cevrede olabiliyor bazen , alırken iyi düşünün sadece oyun oynamak için almayın bu monitörü , oyun oynayacak adam gitsin tn panel alsın haa bende online cod2 takılırım mesela ama ghost yok cok zevkli

Abi kafam çok karıştı ..Oyun oynuyorum tabikide ama bu görüş açılarından sonra filim izlerken aklım kalır benim:(Cok rahatsız oluyormusun goruntulerden helsloot dostum .Cod2 nasıl akıcımı .ghosting olmayan sahnelerde nasıl

• dediğim ghost olayı filmlerdede olabiliyor.... dikkat her filmde ve her oyunda olmuyor amaa... dvd ve divx filmler cam gibi counterda filan ghostingi hissetmezsin bence al monitörü görüntü kalitesi cok üstün çünki
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosane

quote:

Orjinalden alıntı: .Taner.

Selamlar, haklısınız çok yorucu değil ama uğraştırıcı işte. Web üzerinden kredi kartı bilgilerini girip formu onaylamak varken kimliğini ve kredi kartını fotokopi çektir, mail order formunu bastır, doldur, imzala hepsini birden bir numaraya faksla uygulaması sizce de çok daha uğraştırıcı değil mi? Zaten bunun bir adım ötesi "belgeleri bize posta yoluyla yollayın"dır :)

Serde biraz üşengeçlik var ve üşengeç olmayan hiçbir insanın yaratıcı olabileceğini sanmıyorum. Üşengeçlik herşeyi daha kolay yapabilmek için icadlar geliştirmeyi, buluşlar yapmayı, kafa patlatmayı gerektirir. Dolayısıyla ben üşengeçliğimle gurur duyarım

Neyse, Nova Bilgisayar formu onaylamış, ücreti tahsil etmiş. Şimdi geriye sadece yarına kadar beklemek kalıyor :) İnşallah monitör beklediğim kadar çıkar. Zira bu monitör için ViewSonic VG2230WM'yi geri vereceğim.

2230 modelini ben de bornova ep'da incelemiştim. zevkler değişir tabi ama bana çok hantal ve kaba bir dizaynı var gibi geldi.

• quote:

dediğim ghost olayı filmlerdede olabiliyor.... dikkat her filmde ve her oyunda olmuyor amaa... dvd ve divx filmler cam gibi counterda filan ghostingi hissetmezsin bence al monitörü görüntü kalitesi cok üstün çünki

Hojam Biraz daha açıklarmısın Filimlerde ghost olduğu zaman rahatsız oluyormusun çok .SAdece ghost olabiliceğini soylemek içinmi açıkladın tüm bunları.Şimdi benim çekincem şu ; Lcd için uzun zaman bekledik , tepki süreleri düştü görüntü kalitesi arttı vs.Şimdi kalkıpda bu monitörü aldıktan sonra en başa dönmek istemiyorum .Oyun oynıcaklar alma demişsiniz..Daha iyileri var alma demikmi oluyor bu Yoksa oyun için ideal değil kesinliklemi oluyor ?Yoksa bende biliyorum vx922 almayı

• quote:

quote:

dediğim ghost olayı filmlerdede olabiliyor.... dikkat her filmde ve her oyunda olmuyor amaa... dvd ve divx filmler cam gibi counterda filan ghostingi hissetmezsin bence al monitörü görüntü kalitesi cok üstün çünki

Hojam Biraz daha açıklarmısın Filimlerde ghost olduğu zaman rahatsız oluyormusun çok .SAdece ghost olabiliceğini soylemek içinmi açıkladın tüm bunları.Şimdi benim çekincem şu ; Lcd için uzun zaman bekledik , tepki süreleri düştü görüntü kalitesi arttı vs.Şimdi kalkıpda bu monitörü aldıktan sonra en başa dönmek istemiyorum .Oyun oynıcaklar alma demişsiniz..Daha iyileri var alma demikmi oluyor bu Yoksa oyun için ideal değil kesinliklemi oluyor ?Yoksa bende biliyorum vx922 almayı

belli oyunlarda biraz ghosting'e razı isen al ama vx922 gbi hzılı değil onu söyleyim tn panel gibi değil ,filmlerdeki kalitesi güzel sadece karanlık sahnelerde ghost olabiliyor bazen oda genelde kırmızı oluyor fakat diğer tüm şeylerde görüntü kalitesi cok üstün , bu arada 971p'nin tepki süresi 6ms değil , gerçek tepki süresi 8 ila 12 ms arası bişey kore sitesinden aldığım yanıt bu ,görerek ve test ederek al en iyisi böyle karar vermen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 18 Ocak 2007; 13:00:07 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.