Şimdi Ara

Samsung 970 Evo Plus 250 gb 9 aylık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sinop İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdan bir arkadaşımıza işlemci sattım?Yeni işlemci satın aldım...Normalde Yeni işlemcim gelecek takıp keyfime bakacaktım ama kargo firma vs kaynaklı bir türlü gelmek bilmedi..

Bende hazır pcsiz kalmışken diğer parçaları da yükseltmeye karar verdim...

1)Samsung 970 Evo Plus 250 gb 9 aylık hepsiburadadan alınma(satıcı hepsiburada)Max 10 tb yazılmıştır en son baktığımda 7.6 ya da 7.8 tb idi.kutusu vs var ama faturasını göremedim ama bulunur muhtemelen >>>>>>475tl
    (takasa açık 970 evo plus temiz garantisi devam eden 500 gb 1tb vs üstü altı konusulur.3tb 4 tb vs hdd olabilir temiz..farklı işime yarayacak şeyler de olabilir teklif edebilirsiniz)

2)msi x470 gaming plus anakart 9 aylık sıfırdan farkı yok hepsiburadadan alınma kutu fatura vs tam. >>>>>>750 tl
    (takasa açık 970 evo plus temiz garantisi devam eden 500 gb 1tb vs üstü altı konusulur.3tb 4 tb vs hdd olabilir temiz..farklı işime yarayacak şeyler de olabilir teklif edebilirsiniz)

3)ASUS RX 570 ROG STRIX GAMING OC 4GB GDDR5 256Bit 9-10 aylık hepsiburadadan alınma...kutu vs tam.sıfırdan farkı yok internet film amaçlı kullanıldı .(bu ürünü normalde satmam sessiz ve bana yetiyor ama yeğenim rx590 ekran kartını satıyor...zarar etmesin diye onun kartı alacağım.....) >>> 1300tl

4)1 tb seagete 3.5 hdd ler var..arşiv amaçlı kullanıldı sağlık problemlerinin olduğunu sanmıyorum..Test ile de uğraşamam ama..2-3-4- ve üzeri sağlıklı hddler ile takasa açıktır...

Not: işlemcim gelene kadar alışveriş devam eder..İşlemcim geldiğinde satış iptaldir..(ekran kartı hariç)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İletişim numarası alabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.