Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG 932gw 210tl *İZMİR*

3
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

30 Nisan 2009 17:00:33 Konu Sahibi
      hayırlı günler, iyi forumlar...

Daha büyük monitör aldığım için satıyorum.
      Ölü piksel yok. Kullanım kaynaklı ufak ( dikkat edildiğinde görülen gerçekten ufak çizikler) çizikler mevcut. Ürünün kendi görüntülerini de ekleyeceğim.
      Temmuz 2008 fatura fotokopisini verebilirim.

Samsung SyncMaster 932GW [ Geniş Ekran - 210 tl ]

http://www.samsung.com/he/products/monitor/art/932gw.asp?page=Specifications

Nokta Aralığı 0.2835 x 0.2835
      Parlaklık 300cd/m2
      Kontrast Oranı 1000:1 (DC 3000:1)
      Görüş Açısı 160°/160° (CR>10),170°/170° (CR>5)
      Gecikme Süresi 2ms(GTG)
      Çözünürlük 1440x900
      Giriş 15pin D-sub, DVI-D
      MagicTune .MagicBright3

Kredi kartı tek slip / taksit opsiyonu

Saygılar..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 10 Temmuz 2009; 10:13:21 >

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.

• Er
      12 Mesaj
      Katılım Zamanı
      20 Nisan 2009

Durum
      Forumda değil

23 Nisan 2009 22:07:04
      tekrar ben .....

bunu da alayım
      |
      |

• Yüzbaşı
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

23 Nisan 2009 22:10:57 Konu Sahibi

buyur kardeşim, gel görüşelim. hayırlısı
      |
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.
    • Er
      12 Mesaj
      Katılım Zamanı
      20 Nisan 2009

Durum
      Forumda değil

25 Nisan 2009 11:01:39
      tarafımdan alınmıştır..
      |
      |

Reklamlar
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım,web design
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.