Şimdi Ara

Samsung 860 Evo Firmware Sürümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Magician yazılımından 860 Evo diskimi update etmek istediğim zaman son sürümde diyor ve update gözükmüyor. En son sürümün 860 Evo'larda sorun yaptığını desteklemediğini duymuştum. RVT04B6Q olarak gösteriyor son sürüm bu mudur elinde 860 Evo olan karşılaştırabilir mi?

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:23:31 >
  • Bir şey daha soracaktım diski alalı 4 gün olmasına rağmen ve içinde sadece 80gb veri olmasına rağmen 280gb yazılmış olarak gösteriyor bu normal mi? Kaç saattir çalıştığına nasıl bakabilirim? Sıfır aldım bu kadar yüksek yazma gösterince şüpheye düştüm aldığım kutuda da etiketi yırtılmamıştı kapalı kutuydu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anarşik06 kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:23:32 >
  • Anarşik06 kullanıcısına yanıt
    SSD'ler kaşe ve provisioning gibi işlemler için bilgisayardan bağımsız kendi kendilerine veri yazarlar o yüzden kendi kullanımlarımızla karşılaştırıldığında farklar olabilir. SSD'nin total written bytes verilerini günlük olarak not edin, Process Explorer gibi yazılımlarla Windows'un veya yazılımların toplam veri yazım miktarını karşılaştırın arada büyük fark yoksa normaldir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.