Şimdi Ara

Samsung 860 EVO 256GB 293,63₺ Fiyat Güncellendi! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Burada hız sınırlayıcı kablo değildir. Hız sınırı SATA haberleşme arayüzünden kaynaklanır. M2 SATA sürücü ve standart SATA sürücü arasında konnektör yapısı ve boyut dışında hiçbir fark yoktur.

M2 SATA sürücünün basit bir dönüştürücü ile standart SATA konnektörüne bağlanabilmesi gibi bir avantajı da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afergan -- 14 Ocak 2019; 9:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

sandisk konusunda bende aynı nedenden ötürü almadım aslında kingston almayacaktım samsung ssd almaya gitmiştim kalmamıştı vatandaki çalışan kişi kingstonun okuma yazması daha iyi dediği için bunu aldım memnun kalmadım işin açıkçası keşke 1 ay bekleyip samsung alsaydım diyorum şimdi ama olan oldu şu yazma hızları sizce normalmi

bende kingston dan hiç memnun kalmadım ,adına güvenip aldım ama James Donkey dahi ondan üstün çıktı ,gerçi sandisk de ondan kötü

• Samsung 860 EVO 250GB SATA3 Solid State Diskhttps://www.amazon.com.tr/dp/B079FQ126M/ref=cm_sw_r_cp_api_DpTpCbWCWB24K

293,63₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

sandisk konusunda bende aynı nedenden ötürü almadım aslında kingston almayacaktım samsung ssd almaya gitmiştim kalmamıştı vatandaki çalışan kişi kingstonun okuma yazması daha iyi dediği için bunu aldım memnun kalmadım işin açıkçası keşke 1 ay bekleyip samsung alsaydım diyorum şimdi ama olan oldu şu yazma hızları sizce normalmi

Kingston sandisk james donkey vs vs iops degerleri dusuk ssdler.Ama ssd alirken genel kitle okuma yazmaya baktigi icin kaliteli ssd den kimse anlamiyor.Ayni bu telefonun mpsi 40 mp bu daha iyi gibi.Kingston sandisk james donkey vs vs iops degerleri bes para etmez ssdler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Kingston sandisk james donkey vs vs iops degerleri dusuk ssdler.Ama ssd alirken genel kitle okuma yazmaya baktigi icin kaliteli ssd den kimse anlamiyor.Ayni bu telefonun mpsi 40 mp bu daha iyi gibi.Kingston sandisk james donkey vs vs iops degerleri bes para etmez ssdler..

Alıntıları Göster
    hocam yapacak bir şey yok aldığım sıra samsung almaya gittim yoktu bizde kingstonun marka değerini düşünüp oda iyidir dedik olan oldu ocz alasaydım daha iyidi
  • diğer konudada yazdım. adata almak daha mantıklı. perfomans konusunda aynı samsung ile. fiyatıdada dahada uygun.

Aynı satıcıdan. Tekrar stoklara girdi.fiyat 209.99 tl. Ücretsiz kargo.

Bkm 11

Okul %11

Ve diğer

.../15,20,22,25 gibi çeklerle daha uyguna gelir.

Sağolsun bi arkadaş %11 verdi. 186,89 tlden aldım.

n11.com’dan ADATA SSD 240gb 2.5" SU650 ASU650SS-240GT-R 520MB/s 450MB/s Sata seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi’nde milyonlarca ürün, harika fiyatlarla!
    https://urun.n11.com/hard-disk/adata-ssd-240gb-25-su650-asu650ss-240gt-r-520mbs-450mbs-sata-P303569691

ADETLİ ALACAKLAR İÇİN AYNI SATICI. 2 ve 5 adet alım.

n11.com’dan ADATA SSD 240gb 2.5" SU650 ASU650SS-240GT-R ADETLİ ALIM seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi’nde milyonlarca ürün, harika fiyatlarla!
    https://urun.n11.com/hard-disk/adata-ssd-240gb-25-su650-asu650ss-240gt-r-adetli-alim-P313466735

• Lenovo Z500'e benzer bir modelim var (tam aklımda değil şuan modeli) i7, ekran çözünürlüğü müthiş kaliteli ve 3-5 yıllık var makine. Modeli aklımda değl sadece Lenovo için bunu kullanabilir miyiz? Herhangi bir sorun olur mu? Ve kendimiz takabilir miyiz?
  • sata girişi olan her makinaya takarsın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.