Şimdi Ara

Samsung 850 Evo 250 GB Performans Sonuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dün hepsiburada'dan 850 evo 250 gb aldım anakartım malesef sata 2 destekli , test yaptığımda okuma 265 mb/s , yazma 255 mb/s çıkıyor , bu değerler normalmi sata 2 olduğu için

Samsung 850 Evo 250 GB Performans Sonuçları

• Sata 2 için alabileceğiniz üst limitler hocam. Sata2 bundan üzerini desteklemez. Değerler 3 aşağı 5 yukarı değişebilir ama mevcut seviye hemen hemen sizin paylaştığınızla denktir. Sistem sata2 destekli ise yapacak birşey yok, o yüzden takıntı yapmanıza da gerek yok. İleride sata3 destekli anakart alırsanız o zaman tam performansını alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MexeSs

Sata 2 için alabileceğiniz üst limitler hocam. Sata2 bundan üzerini desteklemez. Değerler 3 aşağı 5 yukarı değişebilir ama mevcut seviye hemen hemen sizin paylaştığınızla denktir. Sistem sata2 destekli ise yapacak birşey yok, o yüzden takıntı yapmanıza da gerek yok. İleride sata3 destekli anakart alırsanız o zaman tam performansını alabilirsiniz.
    İçimi rahatlattınız hocam sağolun :) sata 2 de düşük hız alacağımı biliyordum fakat başka bir ayarı felan vardır diye düşünmüştüm , biostan ahciye ayarladım sadece
    Sistemi ufaktan upgrade ediyorum zaten ileride işime yarayacak parçalar alıyorum bu ssdyi inşallah sata 3 lü bi anakarta takarız
  • İçiniz rahat olsun hocam. İnşallah düşündüğünüz şekilde toparlarsınız.

Bakın alttaki videoda 850 evo ve kingston ssd testi var. İkiside sata2 testi. Testi yapan arkadaşın sata2 değerleri sizin aldığınız değerlerden ufakta olsa biraz daha düşük. Yani bu içinizi görsel olarakta daha rahatlatır diye düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=uzKTLtRjG88
  • quote:

Orijinalden alıntı: MexeSs

İçiniz rahat olsun hocam. İnşallah düşündüğünüz şekilde toparlarsınız.

Bakın alttaki videoda 850 evo ve kingston ssd testi var. İkiside sata2 testi. Testi yapan arkadaşın sata2 değerleri sizin aldığınız değerlerden ufakta olsa biraz daha düşük. Yani bu içinizi görsel olarakta daha rahatlatır diye düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=uzKTLtRjG88
    İlginiz için çok teşekkür ederim hocam
  • Rica ederim hocam. Ssd'nizi güle güle kullanın. İyi günler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.