Şimdi Ara

samsung 6470 teknosa aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • az önce magazadan samsung 6470 modelini aldım. hayırlısıyla yarın kurmaya gelecekler... lg ile samsung arasında kaldım ama 6470e karar verdim. kullanan arkadaşlardan yardım alabilirim. memnuniyet, ilk kurulumda servisegelen arkadaştan ögrenmem gerekenler ...vs varsa yazarsanız sevinirim...

• hayırlı olsun kaç inc ve ne kadara aldınız
  • 40" aldım 1984tl...20 taksit...
  • hayırlı olsun ama fiyat kazık
  • valla çok araştırdım hiçbir yerde hemen hemen 1899dan düşük ve 12 taksitten fazla olanı yok...8-9 taksit ve aynı fiyat...şubattan sonra taksitler düşecegi için yararlanmak en iyisiydi... bildiginiz 20 taksitli biryer var mıydı?
  • bu model 2 aydir kullaniyorum. hd yayini güzel, sd yayinlar bazi kanallar eski türk sinema flimleri görüntüsü çamur gibi planettürk kanal izlersen çamuru görürsün kumandasi kullanmasi zor 3d gözlükler pille calisiyor. pc'ye bağlamak vga çikişi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumandadan bazen klavyeyi kullanamıyorum ne yapmam gerek
    Mesela samsung sinemaya üye olamıyorum klavyesiyok zira imleç de yok ne yapmam gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ben de aynı sıkıntıyı yaşadım sinemaya üye olurken...şöyle bişey var sağ üst köşede harflar çıktıgında, dikkat edilirse 3 sayfadan oluştugu bilgisi çıkmakta.ben de harflere dikkatimi verdigim için sonradan görebilmiştim.3 sayfayı touchpad ile degiştirebiliyorsunuz...ama illaki bir wifi klavye istiyor...bu anlamda negatif kumanda özelligi diyebiliriz...
  • televizyonu 3 ay önce aldım. ben aldıktan tam tarihi hatırlamıyorum. ama aralıkta. televizyondan çok memnunum.
    güle güle kullan. ama fiyat pahalı.
  • Güle güle kullanın ama fiyat gerçekten pahalı dediğiniz gibi taksit seçeneği fazla olan yerlerde nadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu modeli aldım. Smart TV internette sörf yapması gayet güzel. Tek sıkıntı internette 2 sekme açmaya izin veriyor. 3. sekmeyi denemeye çalıştım ama olmadı.
    İnternet tarayıcısı donuyor. Ama bu TV ye kablosuz klavye + mouse seti şart.

Samsung Note 2 ile ekran yansıtması yaparak Telefonu TV ekranı üzerinden kontrol etmesi de çok hoşuma gitti.

3D olayını pek beğenmedim, gözlüklerin pilli olması ve çabuk bitmesi + biraz da gözü yorması vs.

HD Yayınların kalitesi mükemmel. Televizyonun sesi idare eder. Fena sayılmaz.

Kumandaya alışmak biraz zaman alsa da alışınca gayet kullanışlı oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.