Şimdi Ara

Samsung 64 GB Pro Class10 Kart Hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefonum için Samsung 64GB PRO Class10 UHS-I microSDXC kart aldım. Bu kartı seçme nedenim 90MB/s Okuma - 80MB/s Yazma Hızı olması fakat bunun yarı değerlerini bile benchmark programlarıyla alamıyorum. Kuzenim ise bu kartın bir düşük versiyonu olan Evo karttan aldı 35 mB'a varan sonuçlar alabiliyor ben ise 18 mb üstü bir sonuca ulaşamadım . Üründe bir sorun olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma_o3 -- 3 Ağustos 2015; 11:30:39 >

• 21.08.2015 itibariyle kart garantiye gönderildi ve değişim yapıldı. Defalarca arayarak değişim halinde bu kartı istemediğimi söylesemde değişimden aynı kartın sıfırı gönderildi. Az önce yaptığım test itibariyle kart değerlerinde bir değişiklik yok. Bu kartların geneli sorunlu 18-19 mb değerler kabul edilebilir sınır içerisinde değil. Ürünü iade edeceğim. Bu kart ayarında gerçek değerleri veren kullandığınız kart var mı ?
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sizin cihaziniz desteklemiyordur muhtemelen
  • o hızlara ulaşabilmeniz için usb 3.0 arayüzünü kullanan bir kart okuyucuya takmanız gerekir. yoksa usb 2.0 değerlerinin üzerini göremezsiniz.
  • Usb 3.0 noktasında yaptığım testlerden de geçememişti ben tamamen iade ettim. Benim işimi görmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.