Şimdi Ara

SAMSUNG 5620 MONTE UYGULAMALAR (WEB-CHAT-EMAİL-TV-VİDEO(FACEBOOK)-MÜZİK-RESİM-ÇİZİM -SES VB) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
166.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu telefona whatss app benzeri bir program yükleyebilir miyiz.
    ve mesaj geldiğinde anlık bildirim ile yeni mesaj geldiği belli olur mu yoksa devamlı program açık mı olmak zorunda.
  • buraya uzun zamandır bakmamışım baya güzel şeyler varmış
  • Güzel paylaşım sağolun...
  • şu angry birds ve doodle jumpın son versiyonlarının linkleri çalışmıyor galiba elinde olan var mı başka??
  • green arkadaşın montede bluetooth üzerinden internete girme yöntemi bayağı ilginç deneyeyim . Emeğine teşekkür .
  • quote:

Orijinalden alıntı: opxito

Merhaba arkadaşlar, Ben bu telefonu daha 2 gün önce aldım ve çok acemisiyim.İnterner paketiyle girip mynetten satranç oynamak için ilk önce farklı destek program veya uygulamalar mı yuklemem lazım.Neden açamıyorum oyunu?Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

emegi geçenlere çok teşekkürler
  • Bolt browser iflas etti, facebook vs videoları izleyebileceğimiz başka bir tarayıcı bileniniz varsa çok dua edicem şu mübarek günlerde :)
  • bu programları nasıl yüklüyoruz. telefonu önce hacklıyor muyuz. kablodan pc ye bağlanıp direk mi atıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BezDomniyKaroL

Bolt browser iflas etti, facebook vs videoları izleyebileceğimiz başka bir tarayıcı bileniniz varsa çok dua edicem şu mübarek günlerde :)

ben operadan izleyebiliyorum :)
  • hocam multiupload linkleri ölmüş
  • [simage]Arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ama el feneri uygulaması nasıl bişey bide indiremedim bi link vericek varmı çalışan ? [/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsabitx

quote:

Orijinalden alıntı: BezDomniyKaroL

Bolt browser iflas etti, facebook vs videoları izleyebileceğimiz başka bir tarayıcı bileniniz varsa çok dua edicem şu mübarek günlerde :)

ben operadan izleyebiliyorum :)

Katılıyorum Opera'dan youtube da film bile izledim o kadar yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

samsung monte için uyarlanmış java fruit ninja oyununu paylaşıyorum

SAMSUNG 5620 MONTE UYGULAMALAR (WEB-CHAT-EMAİL-TV-VİDEO(FACEBOOK)-MÜZİK-RESİM-ÇİZİM -SES VB)
     SAMSUNG 5620 MONTE UYGULAMALAR (WEB-CHAT-EMAİL-TV-VİDEO(FACEBOOK)-MÜZİK-RESİM-ÇİZİM -SES VB)

indirme linki

http://www.multiupload.com/3H2EADK6NX

Hocam acaba tekrar upload edebilir misin, link ölmüş de?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

samsung monte için uyarlanmış java fruit ninja oyununu paylaşıyorum

indirme linki

http://www.multiupload.com/3H2EADK6NX

Hocam acaba tekrar upload edebilir misin, link ölmüş de?

Arkadaşlar tüm güncel program ve oyunları tek link olarak bi upload edebilir mi ??

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.