Şimdi Ara

Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
19
Favori
42.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @brawo_41 @muslumgurses @OnurFB1453 @Focusstayling

@enjoyquality

en fazla 5 kişi etiketlenebildiği için parsa parça oldu...mesajımı 1-2 mesaj önce yer almaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 17 Aralık 2020; 15:20:21 >
  • @bursa1963 @renzokuken @numanoz @han83 @bjQ7

en fazla 5 kişi etiketlenebildiği için parsa parça oldu...mesajımı 1-2 mesaj önce yer almaktadır.

• en fazla 5 kişi etiketlenebildiği için parsa parça oldu...mesajımı 1-2 mesaj önce yer almaktadır.

@iceWave @zevallielci @Zuckuss @englishmuallim @anteros24 

• @mehsem19 @bertan1907 @osmandemi2 @ugarb @mfpektas 

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Valla ben tv den çok memnunum. Hiç düşünmenize bile gerek yok. Normal uydu yayınında görüntü gayet net ve canlı. 50 hz diye ben göze dokunur bir olumsuzluk yaşamadım. Netflix den dizi film de izliyorum. Youtube dan video da, yeri geliyor ps4 de oynuyorum. Tv gayet tatminkar ve akıcı. Ben almanızı tavsiye ederim
  • @merlot7 @St.Cool @horozigo34 @christ @Helvetica34 

• @Vader38 @Devian @ultracimbom @rikendly 

• sertaga kullanıcısına yanıt

teşekkürler ...TVnin üretim/montaj yeri olarak ne yazıyor acaba? belirtebilirseniz çok sevinirim.

Televizyon gayet iyi hocam hele anne baba için alıyorsanız o bahsettiğiniz özellikleri, durumları hiç farketmeyecekler bile. Netflix de izliyoruz you tube da, görüntü kalitesi çok iyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Tv nin arkasında assembled in Turkey yazıyor. Türkiye de montaj yapılmış.
  • sertaga kullanıcısına yanıt
    bjQ7 B kullanıcısına yanıt

teşekkürler tekrardan. q60r'deki gibi panelle kasa arasında açıklık farkettiniz mi acaba?

@bjQ7

Yok hocam öyle bir durum yoktu bizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

merhabalar. Anne-babama 50-55" bir tv alacağız. netflix, amazon ve yerel kanallar için kullanılacak. oyunmuş, psmiş, bilgisayar bağlamak vs olmayacak. şu an ailemde samsung 40c650 var ve görüntüsünden çok memnunlar...

1 aydır bakınıyorum ama fiyatlar coşmuş...içime sinip de alamadım ahala bir tv. indirimleri de kaçırdım. seçenekler arasında 55ru7400 ve 55q60r de var. q60r'nin sunny tarafından montajlanması ve kasa açıklığının olması beni soğuttu. O yüzden ru7400e meyilliyim. Baştan sona okudum konuyu. 50 hz olmasının sıkıntıları ve motionun kötülüğünden bahsedilmiş olumsuz yönler açısından. nerdeyse 1 yıldır kullananlar var. rica etsem kullanan arkadaşlar, aşağıdaki sorularıma cevap verirse çok sevinirim. sorularım 55ru7400 için. Kendim olsam, tenin kusurlarını anında farkederim ama anne babama alacağım. emekliler...tabi kötü bir tv de almak istemiyorum ama.

1. TV'nin üretim/montaj yeri neresi?
    2. q60r'deki gibi kasa açıklığı var mıdır?
    3. Genel olarak TV'den hala memnun musunuz? genel izlenmimleriniz nasıl?
    4. 50 hz olması sizi rahatsız ediyor mu, fullhd kanallarda veya netflixte bunun sıkıntısı çok oluyor mu?
    5. altyazılı filmlerde, altyazı çıkınca, altyazının etrafı ve panelin alt kısmı, aydınlanıyor mu özellikle karanlık sahnelerde ve karanlık odada?
    6. Bunu alma, üzerine biraz daha koy ama mutlaka 100hz olsun diyor musunuz?

yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler.

@sertaga @archer0104 @UcanHollandali @DMC-12 @investing

Merhaba,

1-üretim yeri Türkiye değil onu biliyorum,

2-kasa açıklığı görmedim

3-Genel olarak TV'den memnunum sorunu yok

4-beni etmiyor, xbox one s te kullanmıştım, netflix ve iptv kullanıyorum sorun hissetmedim ama 100 hz olsa daha iyi olur herhalde

5-öyle bir şey olmuyor, çok fazla film ve dizi izlerim dikkatimi çekmedi

6-anne babaya daha iyisini almak mantıklı gelmiyor, 55ru7400 yeterli.

şimdiden hayırlı olsun

• yorumlarınız için teşekkürler.

TV'de dolby vision desteği yok. bu durumda Dolby vision netflix vb içerikleri tv, standart 4k olarak mı gösteriyor?

@investing @bjQ7 @sertaga

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

merhabalar. Anne-babama 50-55" bir tv alacağız. netflix, amazon ve yerel kanallar için kullanılacak. oyunmuş, psmiş, bilgisayar bağlamak vs olmayacak. şu an ailemde samsung 40c650 var ve görüntüsünden çok memnunlar...

1 aydır bakınıyorum ama fiyatlar coşmuş...içime sinip de alamadım ahala bir tv. indirimleri de kaçırdım. seçenekler arasında 55ru7400 ve 55q60r de var. q60r'nin sunny tarafından montajlanması ve kasa açıklığının olması beni soğuttu. O yüzden ru7400e meyilliyim. Baştan sona okudum konuyu. 50 hz olmasının sıkıntıları ve motionun kötülüğünden bahsedilmiş olumsuz yönler açısından. nerdeyse 1 yıldır kullananlar var. rica etsem kullanan arkadaşlar, aşağıdaki sorularıma cevap verirse çok sevinirim. sorularım 55ru7400 için. Kendim olsam, tenin kusurlarını anında farkederim ama anne babama alacağım. emekliler...tabi kötü bir tv de almak istemiyorum ama.

1. TV'nin üretim/montaj yeri neresi?
    2. q60r'deki gibi kasa açıklığı var mıdır?
    3. Genel olarak TV'den hala memnun musunuz? genel izlenmimleriniz nasıl?
    4. 50 hz olması sizi rahatsız ediyor mu, fullhd kanallarda veya netflixte bunun sıkıntısı çok oluyor mu?
    5. altyazılı filmlerde, altyazı çıkınca, altyazının etrafı ve panelin alt kısmı, aydınlanıyor mu özellikle karanlık sahnelerde ve karanlık odada?
    6. Bunu alma, üzerine biraz daha koy ama mutlaka 100hz olsun diyor musunuz?

yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler.

@sertaga @archer0104 @UcanHollandali @DMC-12 @investing

Size kısa ve net bir cevap vereceğim. 15 aydır kullanıyorum 65ru7400 ü, ve bugün yine bir tv ihtiyacım olsa gözüm kapalı aynı tv yi alırım.

Benim tv nin montaj yerine hiç bakmadım.

Ne bir kasa açıklığı var ne de başka bir şey.

TV nin smart bölümü harika, hızlı, basit bir kullanımı var ki bu anne baba için çok iyi olur.

Bende sizin gibi 40c650 den geçiş yaptım, ilk bsşlarda hareketli sahneler beni rahatsız ediyordu, sonra güncelleme ile bir düzelmemi oldu yoksa farklı bir şey mi bilmiyorum ama şuan böyle bir şikayetim yok.

Panel özellikle karanlık sahnede çok çok başarılı. Yazı etrafında parlama vb. Sorun yok. Açıkcası ben çok memnunum. Tabiki q serisi daha iyi olur, buda sizin bütçeniz ile ilgili bir durum. Sonuçta bu işin sonu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• system electronıc kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam cevabınız için. Netflixteki dolby vision içerikler ya da diğer DV içerikleri, TV, standart 4k olarak mı gösteriyor? TV'de dolby vision desteği yok malum.

• Beinconnect uygulamasına güncelleme gelmiş, canlı tv eklenmiş. Her yağmurda giden digiturk için güzel bir çözüm oldu.

Turkcell tv+ uygulaması da markete eklenmiş. Tv+ için ayrı kutu alma gerekliliği kalmıyor.
  • Arkadaşlar netflixte film izlerken bazı filmlerde izlemeye başlamadan hdr yazısı oluyor ama izlerken sanki hdr desteği açılmıyor film normal oluyor yani bana mı öyle geliyor

• THETURK57 T kullanıcısına yanıt
    İnternet hızınıza bakmanız gerek hdr genellikle 9 mgb üzerinde başlıyor zaten maksimum 15.88 mgb de tam görüntü oluyor netfilx i izlerken kumandadan (İ) basarak alınan hızı takip edebilirsiniz görüntü hdr ye yükseldimi görürsün ben bu şekilde takip ettim
  • Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt

Denerim hocam zahmet olmazsa görüntü ayarlarını atabilir misin kullandığın benim standart modda şuan birkaç ekstra ayarla ama daha iyisi vardır kendim yapmıştım rastgele

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.