Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kavisli ekran seviyorsanız (tavsiye etmem) 8500 alın.

Harici bir fark yok.
  • İlker KORKMAZ 39 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Çift bant vardı ve kutuyu salladığınızda ürün boşta sallanıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DD5.1 uzantılı olanları tercih ediyorum.

DTS olmadığı için en iyi seçenek bu.

Filmlerin rip versiyonlarında AC3 , Blu ray versiyonlarında DD5.1 kullanılıyor. Haliyle boyut ve kalite olarak da fark oluyor.
  • StaticDamaqe S kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun, iyi geceler.

• samsung 55nu8000 mi yoksa 1500 lira farkla sony xf9005 mi aradda çok fark varmı acaba
  • StaticDamaqe S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun can sıkıcı bir durum, kullanılmış tv gönderilmesi. Peki Tv’yi kurdurup kullanım saatine baktırdınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: StaticDamaqe

Herkese merhaba,

Amazon üzerinden aldığım nu 8000 ile mağduriyet yaşadım. Konuyu Ekşi Sözlük’te paylaştım. Bakmak isteyen varsa;

https://eksisozluk.com/19-kasim-2018-amazon-turkiye-rezaleti--5850722
    Merhaba,

Aynısı olmasa da benim üründe de sıkıntı çıkmıştı. Amazon'a iadeyi gerçekleştirdim. Şimdi para iadesini bekliyorum.
    Bakalım benim paketlediğim ürün kime gidecek. Ama bendeki cihaz bildiğin problemliydi. En alttaki Led leri gözle görebiliyordum tek tek.

Amazon en azından iade alıyor bence bu çok önemli. Mağazalardan almış olsaydınız yada başka bir siteden bu kadar kolay iade olmazdı.
    Sizin sorun biraz Amazon'dan değil de kargodan olmuş.

Ürünün kullanıldığını nasıl anladınız paket açılmışmıydı?

• arkadaşlar şu ses deki sorun la alakalı birşey sormak istiyorum dts desteklemiyorya internet üzerinden onlıne filmizlerkende sitenin yüklemesine göre gene ses cıkmıyor dimi yoksa sitelerde genellikle format olarak farklı bir format oluyorda da ses cıkıyormu kullanan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim harici bluray oynatıcım var ama ben netten izlerkende sesle ilgilisorun oluyormu yoksa kesin çözüm için illa ses sistemimi almak lazım
  • 11.11 süreci gerçekten beni yıprattı. 9.gün ve 7. iş günü bugün. Açtıkları kargo boş diye ikinci kargo gönderi numarası açamıyoruz diye beni daha dün aradılar ve sistem üzerinden kargoyu kapıda geri değişime gönderdim derseniz ikinci bir kargo takip numarası açıp stoğa gelen ürünümüzü size gönderebiliriz dediler. Yani 11.11 dedik ucuz vs dedik ama canımız çıktı. Bu hafta içi ürün elimde olmazsa gerekli mercilere şikayet edicem. E faturaları vs hepsi elimde ama ortada ürün yok.
  • tuna9720 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kurmaya gerek bile kalmadı :)

• ecguven kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Paket üst kısmında çift bant vardı, kutuyu salladığınızda ise ürün boşta sallanıyordu. Her türlü tutanağı tutturmuştum zaten. Başka firma olsa da iade almama şansları yok. En kötü dava açar, faiziyle alırdım :)

• Toraman1903 kullanıcısına yanıt
    bu aynı şeyi bana da yaptılar. yanlışlık olmuş gibi yapıyorlar ama bariz bilinçli bir hareket,sanırım paray önceden tahsil edebilmek için yapıyorlar.
    sisteme kargo girişi yaptılar ama sorguladığımda böyle bir kargonun olmadığını anladım. ödemeyi erteledim.
    aradılar değişim talebinde bulunun o şekilde çıkartabileceğiz dediler! şüpheli görünüyor aslında ama n11 işlemin bu şekilde yapılmasını onayladı. satıcıda bilinir satıcı kutup,n11 deki rumuzu tekno11.
  • Slender Loris kullanıcısına yanıt
    Merhaba Slender Loris,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • n11 N kullanıcısına yanıt
    Aynı süreç ve aynı sıkıntı benimde şuan içinde bulunduğum durum. Tekno 11 adlı mağazanız süreç kazanma amaçlı 11.11 den beri bekletiyor beni ve zaman kazanmak için elinden geleni yapıyor. Kimi nereye şikayet edicem bilmiyorum.
  • 11.11.2018'de opsiyonlattığımız 55nu8000, bugün vatan ring aracıyla geldi, baktık, her şey olması gerektiği gibiydi dışarıdan.

Şimdi servisi bekliyoruz, perşembe gözüküyor oraya dedi, kestirip attı.

Tv elimde ama 2 gün daha servisi beklemem gerekiyor, bu çok can sıkıcı bir durum.

Koskoca firma, servis müdahale ve kontrolü zayıf gibi biraz.

Servis kumandasını getirin panel saati kontrolü için dedim, sen teşhir tv'mi aldın dedi, biraz ekşidi.

Açıkçası süreç ve servis can sıktı biraz, acaba diğer bölgelerde işleyiş hep bu şekildemi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: StaticDamaqe

Merhaba,

Paket üst kısmında çift bant vardı, kutuyu salladığınızda ise ürün boşta sallanıyordu. Her türlü tutanağı tutturmuştum zaten. Başka firma olsa da iade almama şansları yok. En kötü dava açar, faiziyle alırdım :)
    Evet diğer mağazalarda iade eder ama bu kadar kolay olacağını sanmıyorum. Bana bugün para iadesi yapıldı. Valla ürün sorunsuz olsaydı ama memnun olmasaydınız bu sefer de iade şansınız olmazdı.
    Ya da çok ufak problemler olsa. Neyse sıkıntı yok en azından iade işi kolay.
  • İlker KORKMAZ 39 İ kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız hocam?

11.11 de almadım 4999 e pişman oldum. Şimdi bakıyorum 5600-5700 en düşük. Cuma günü belki hb veya Amazon güzellik yapar da alırım :)

• 23 Kasım'da bu ürün herhangi bir sitede 5000 liranın altına düşerse alacağım.bu tv kadar popüler başka tv forumda göremedim.

• Herkese tekrardan merhaba, Doğuhan Elektronik hakkında bilgisi olan var mı? Daha önce alışveriş yapan var mı?

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Vatan'dan 5.400 TL. 11.11 kampanyasından almıştık.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.