Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Bu tv'yi alalı 2 hafta oldu ve bugün ekranda beyaz bir nokta ve devamında beyaz bir çizgi gördüm.Tv izlerken zor belli oluyor genellikle beyaz arkaplan olduğu zaman belli oluyor,sizce ne yapmalıyım?
  • Harici bir oynatıcı şart. Yani tv yi monitör olarak kullanacaksınız sadece.

Oynatıcı yok ise DTS yi AC3 formatına yani Dolby Digital e çevireceksiniz.
  • titanyum07 T kullanıcısına yanıt
    Foto atabilme şansınız var ise değerlendirebiliriz durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanyum07

Merhaba arkadaşlar.Bu tv'yi alalı 2 hafta oldu ve bugün ekranda beyaz bir nokta ve devamında beyaz bir çizgi gördüm.Tv izlerken zor belli oluyor genellikle beyaz arkaplan olduğu zaman belli oluyor,sizce ne yapmalıyım?
    Benzer bir durum bende de mevcuttu. Sadece beyaz değil, tek renk olacak şekilde diğer renklerde de kontrol et.
  • Tv de yayın kayıt özelliğini aktif hale getirme yöntemi konu ana sayfasına eklenmiştir.
  • maho23 kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

Çok belli olmayabilir beyaz bir nokta var.
  • Tigert T kullanıcısına yanıt
    Diğer renklerde de aynı şekilde bir çizgi gibi belli oluyor.Sanki çizik atılmış gibi fakat yayın esnasında zor belli oluyor.
  • titanyum07 T kullanıcısına yanıt
    Ölü pixel olabilir mi diye düşündüm ama pek belli olmuyor.
    Ekran geçişlerinde rahatsız edici bir hal alıyorsa müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.
    Şu kısmı seçebildim fotodan ;

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI
    Evet gösterdiğiniz yer doğru.Ekran geçişlerinde belli olmuyor yani tv izlerken beyaz sahnelerde gözüme çarpıyor.Tarayıcıyı açtığım zaman belli oluyor.Tv izlerken rahatsız etmediği için servis çağırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho23

Harici bir oynatıcı şart. Yani tv yi monitör olarak kullanacaksınız sadece.

Oynatıcı yok ise DTS yi AC3 formatına yani Dolby Digital e çevireceksiniz.
    sen nasıl bir çözüm buldun usta
  • yeri değil biliyorum ama amazon.de den son zamanlarda alışveriş yapan biri söyleyebilir mi türkiyeye ücretsiz kargo kampanyası bitti mi?
  • DTS ses formatında pek film izlemiyorum fakat gerektiğinde PopCorn ile convert edebilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda duruma göre şöyle bir ürün alıp bağlayabilirim ;

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-bd-f5100-bluray-oynatici-divx-mkv-destegi-hdmi-usb-dlna.html
  • Herkese merhaba,

Amazon üzerinden aldığım nu 8000 ile mağduriyet yaşadım. Konuyu Ekşi Sözlük’te paylaştım. Bakmak isteyen varsa;

https://eksisozluk.com/19-kasim-2018-amazon-turkiye-rezaleti--5850722

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StaticDamaqe S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Ürünü iade ettiniz mi acaba ?

Amazon şu an Türkiye için kapalı kutu ne olacağı belli olmayan bir firma. Yeterli altyapısı yok.

Sadece tv de değil başka ürünlerde de fiyaskolar olacaktır elbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho23 -- 19 Kasım 2018; 20:37:19 >
    Sağ olun hocam. Yarın kendim götüreceğim maalesef, hala gönderemedim. Satıcı Amazon Türkiye idi bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaticDamaqe -- 19 Kasım 2018; 20:47:47 >
  • Merhaba hekese,

Bugün Samsung internet sitesinden 55NU8000i 6000tl'ye aldım. Sizce cumayı beklesem daha mı mantıklı olurdu? Internette en ucuz 5800 gibiydi onlar 6 taksit yapınca 6000'e makul geldi ama şimdi bu sayfayı buldum ve 5000 altına daha geçen ay alanları görünce şaşırdım. Piyasayı ve fiyatları takip etmediğim için emin olamadım.

Sağolun

Seto

• quote:

Orijinalden alıntı: SettarSeto

Merhaba hekese,

Bugün Samsung internet sitesinden 55NU8000i 6000tl'ye aldım. Sizce cumayı beklesem daha mı mantıklı olurdu? Internette en ucuz 5800 gibiydi onlar 6 taksit yapınca 6000'e makul geldi ama şimdi bu sayfayı buldum ve 5000 altına daha geçen ay alanları görünce şaşırdım. Piyasayı ve fiyatları takip etmediğim için emin olamadım.

Sağolun

Seto
    11.11de amazonda 4999a satilmis hocam. Cuma günü tekrar indirim olabilir diyorlardı forumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 65inç lazimm da 8000-8500arasinda fark var mi sizce.?

• StaticDamaqe S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, zor bir durum.

Ben de 11.11.2018 günü vatan lüleburgaz'dan opsiyonlattım. Salı günü yani bugün mağazaya geleceğini söylediler.

Aynı durumla karşılaşmamak adına soruyorum, nasıl anladınız kullanılmış olduğunu acaba ? Gerekirse biz de iade edelim efendim, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: maho23

DTS ses formatında pek film izlemiyorum fakat gerektiğinde PopCorn ile convert edebilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda duruma göre şöyle bir ürün alıp bağlayabilirim ;

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-bd-f5100-bluray-oynatici-divx-mkv-destegi-hdmi-usb-dlna.html
    buan benzer ürünlere bakayım usta o zaman. eski tvde de laptopu götürüyrodum izlemek için bunda da. böyle saçma iş olmaz gerçekten.

bu arada dts ses formatında film izlemiyorum derken? orijinal mi izliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.T.A.L.K.E.R. -- 20 Kasım 2018; 1:28:38 >

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.