Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oldu çok teşekkür ederim.

• Youtube uygulamasinda problem yasayan var mi? Sol taraftaki menu komple gozukmuyor? Ne arama cubugu ne abonelikler, ne de sağ ustteki uyelik girisi 3 noktasi. Cozemedim hala. Kaldirip yukleyemiyor da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renovatio033 kullanıcısına yanıt

Aynı sorun mi box cihazında da var. Sanırım Youtube nin kendisinden kaynaklanan genel bir sorun. Kendiliğinden düzelecektir diye düşünüyorum.

• fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Pc ve tv arasında plex ile medya oynatmayı kısaca ayrıntılı anlatma imkanın olursa sevinirim müsait bir zamanda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dionysos66 kullanıcısına yanıt
    • Link üzerinden hangi cihaza sunucuyu kurmak istiyorsan ilgili dosyayı seçip indirdikten sonra o cihaza kurman gerekiyor

Media Server Downloads | Plex Media Server for Windows, Mac, Linux, FreeBSD and More

• Kurulumdan sonra adım adım sana Plex hesabına giriş, ayarlar, kütüphaneye eklemek istediğin film - dizi v.s klasörleri soruyor
    • Bu aşamada atıyorum Film dosyasını kütüphaneye eklediğinde film bilgilerinin nereden temin edileceğini ayarlamalısın, burada kişiselleştirme devreye giriyor.
    • Mesela bilgileri TVDB den alsın, dil Türkçe olsun, puanlama imdb den olsun v.s onları ayarlamalısın ki kütüphanen istediğin gibi düzenli şekilde TV de görünsün.
    • Sunucudaki ayarları tamamladıktan sonra TV uygulama mağazasından Plex oynatıcıyı kurmalısın
    • Sunucu ve Oynatıcı aynı ağda yer almalı evde kesintisiz ve kaliteli bir akış için
    • Uzaktan bağlantı ile dosyalara erişmek ve oynatmak mümkün ama güçlü bir işlemci ve iyi bir upload gerekiyor ( Akışı sağlayan sunucu gibi düşün uzaktan erişim ile, bununla pek işin olmaz sadece evden sunucuna bağlanacaksan )
    • TV den giriş yaptıktan sonra hesabına zaten direk ağdaki sunucuyu görecektir
    • İlgili sunucuyu seçtikten sonra kütüphaneni nasıl düzenlemek istediğini ayarlayabilirsin TV den

takıldığın yerde yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 18 Nisan 2022; 20:44:9 >
  • Arkadaşlar elimde bu tvden var. Radyo kanalı dinlerken görüntüyü nasıl kapatırım ya da farklı bi duvar kağıdı seçme imkanım var mı arka plan için. Geçen gün yanlışlıkla yaptık ama nasıl yaptığımı bilmiyorum. Telefon uygulaması ile açmıştım. Elimde sadece akıllı kumanda var. Küçük olan. Yardımcı olursanız sevinirim.

• bu tv yi 2019 da güzel para vererek aldım. netflix fiyat artırımı sonrası IP tv apk yüklemeyi düşünüyorum. an droid tabanlı olmadığı için bilen yapan yada sonuç elde edemeyen bir arkadaş var mdıır? mibox almak zorunlu mudur?

• cheem kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk mesajında smart IPTV uygulamasının flash bellekle TV ye yüklenmesinin anlatımının olması lazım hocam.

• Bu TV'ye nasıl Disney+ gelmiyor inanılır gibi değil. App de bulamayınca bayağı hayal kırıklığına uğradım açıkçası.

samsung electronics america
    Appstore Compatible - Disney+ G19280013786 | Samsung TV & Blu-ray Apps
    https://www.samsung.com/us/appstore/app/G19280013786-compatible
  • Sonradan gelmez mi acaba?

• ruf kullanıcısına yanıt

Nu6900 de olup Nu8000 de olmamasına anlam veremedim. Hiçbir fikrim yok ama umarım gelir.

• Bu disney + , Samsung vs yazdım hepsine bende. Dikkate alır alınmaz tabii ki ayrı konu ama bu tv ye gelmemesi ne kadar saçma bir şey? Bence sonradan eklenecektir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yaklaşık 10 - 15 gün önce bir talihsizlik sonucu tv panelim kırılmıştı. Servise giderek panel sipariş verdim. Evde takma hizmeti ile birlikte 5750 liraya mal oldu. Size tavsiyem mutlaka bir ekran koruyucu alın cihazınıza. Az paralar değil . 2 - 3 gün içerisinde güncel bir kanal listesi paylaşacağım. TKGS ye göre düzenleyip ekleme yapacağım. Eksik olan veyahut eklenmesini istediğiniz kanalları yazarsanız ona göre düzenleneme yapıp atarım.

• maho23 kullanıcısına yanıt

Emin değilim ama Habitat TV diye bir kanal vardı, bir süre sonra şifre uyarısı vermeye başlamıştı, ayrıca TRT 4K nın da frekansı değişmişti sanırım. Elinize sağlık bu arada.

Zamanında alırken TV'ye vermedik o rakamı. Geçmiş olsun. Ben 2-3 arkadaş bu nahoş duruma müzdarip kaldığını paylaşınca ekran koruyucu alıp, takmıştım. 1 Sağlam, 3-4 kez yumuşak darbelerden şimdilik sağlam çıkmamıza yardımcı oldu.

• 65 inç için nerden temin edebilirim

• IPTV hangi programı kullanıyorsunuz ?

Kanal listesi hakkında bir gelişme var mı acaba ?

• Bayaği bir ugrastim. Bazi kanallar eksik. Cok fazla dandik kanal eklenmis. Bi kablo degisimi yapacagim. Tkgs ye gore eksik kanallar cikiyor. Trt 4k yi tum frekanslarini girmeme ragmen ekleyemedim. Gecenlerde servis elemani bir frekans girip 2 dk da halletti. Ugrayip kendilerinden soracagim. Biraz daha ugrastiracak beni ama tam guzel bir liste olusturup oyle paylasacagim. Bu da biraz zaman aliyor.

Bence paneli ucuza değiştirmişsin. Geçmiş olsun

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.