Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha önce forum ve forum dışında paylaşılan ayarlardan tablo yapmıştım. Standart ve Film olarak ikişer ayar mevcut. Ben genelde tv'yi standart ayarlarda kullanıyorum. Mevcut 1270.6 güncel yazılım ve standart ayarlarda belirtilen görüntü sorunlarını yaşamamanız lazım.

• renovatio033 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim Film modunu kapatınca alt yazılardaki titreme sorunu ortadan kalktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı uygun bulunca evdeki küçük TV'nin yerine bunu aldım evde kıyamet koptu resmen Özellikle değiştirdiğim TV peder beyin göz ağrısıydı. (Samsung F6510 bilenler bilir) İş güç sahibiyiz, yaşımız yolun yarısı ama hala laf yiyoruz valla. Halbuki yerine çok daha iyi bir TV aldım haberi yok Her neyse TV yarın geliyor. Cihazı samsung bayinden aldım. Ellerinde son bir adet kapalı kutu kalmıştı. Kutuyu inceledim kesinlikle açılmış değil, daha da önemlisi ürün menşei ve montajı Hungary-Korea yazıyor. Umarım pişman olmayız.
  • Merhaba
    Ben d bu ürünü alarak aranıza katıldım. Forumu okuyunca hemen gidip kutusuna baktım macaristanda birleştirilmiş dün harici diskten dizi film açtım bazılarını açmadı bu sorun dts sorunu mu? Altyazı eklemek de problemli sanırım filmlere.. bu sorunun çözümü en net nedir?

• Tv bugün kurulacak. Yazılım güncellememi önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Türkiye montajlı ürünlerde daha çok sorun çıkıyor diyorlar. Demin 6000 e sıfır kapalı kutu ellerinde son bir tane kalmış aldım gitti yarın getirecekler. Ürün montaj macaristan-korea yazıyor. Umarım sorunsuz çıkar.
    kesinlikle böyle bir fark var. Benimki de dışarıda montaj gayet sorunsuz maşallah. Hayırlı olsun yeni televizyonunuz.
  • Teşekkürler hocam. Peki güncelleme yapmamı önerir misiniz?

• Yok mu ucuz bir yer alalım şu cihazı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla arkadaşlar ben henüz şu sistemi yavaşlatan güncellemeyi kurmadım ama bu televizyon hakikaten çok yavaş. Air mouse özelliği yok ve İnternet, YouTube vs kullanmak gerçekten çok eziyet. İade etmeyi düşünüyorum. LG'nin Nanocell televizyonu incelemelerde yağ gibi akıyordu ve görüntüsü de görme açıları da gayet iyiydi bu televizyona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 26 Eylül 2019; 21:57:45 >
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Webos,smart olarak LG çok iyi....Gece görüşü olarak xf9005,nu8000 daha iyi netice verebilir...aman aman fark yok...genel anlamda LG alacaksan sm8600,sk8500,sk9500 modelleri zehir...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

Webos,smart olarak LG çok iyi....Gece görüşü olarak xf9005,nu8000 daha iyi netice verebilir...aman aman fark yok...genel anlamda LG alacaksan sm8600,sk8500,sk9500 modelleri zehir...
    Yemişim öyle zehiri :) Gece görüşü kameralarda olur öncelikle, TV lerde siyah performansı olur Kıyaslanamaz bu LG TV ler ile kaliteli bir Va panel.. aman aman fark yok yazıyorsunuz ama kiyasladiniz mi? İnsanları yanlış yönlendirmeyin lütfen. Eğer akşam film izlemekten hoşlanılıyorsa LG TV lerden uzak durmasini öneriyorum herkesin. Başka TV deneyimlemediyseniz LG ips, oled gibi gelir de, iyi bir panel de denediginizde ne kadar kötü olduğu anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 27 Eylül 2019; 15:43:4 >

• Nu8000 mi, qled60 mu yeni 55 inç içşn

• Arkadaşlar, PC'yi TV'ye HDMI yardımıyla bağlayıp görüntü alıyorum bunda sorun yok. Oyun modu ve kaynak olarak TV'den "PC"yi seçmeme rağmen görüntü fazla net değil gibi. Daha doğrusu keskin değil, mat gibi. Bunun nedeni ne olabilir? Diğer eski model HD özellikli Samsung TV'de görüntü daha keskin ve netti. Sorun sizce ne olabilir? Panelle mi alakalı acaba? (Her iki TV'ye de görüntü aktardığım kart Nvidia GT210)
    Not: kablo HDMI 2'ye takılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 28 Eylül 2019; 9:1:35 >
  • Arkadaşlar 4 gb boyuttan büyük bir filmi flash belleğe fat32 olarak atamıyorum. Bu televizyon ntfs veya exfat okuyor mu ? Ona göre atayım flaş belleğe filmi
    Tabiki destekliyor hocam..ntfs olarak formatlayın diski o şekilde deneyin.
  • İki tane mkv film indirdim. Uzantılarına da baktım hiç dts filan yazmıyordu ama ikisinin de sesini açmadı. Gerçekten hayret ediyorum şuan hala bu televizyona.

• İndirdiğim filmleri bu dandik televizyonda açabileceğim formata çeviren bir program var mı acaba ? Ne indirsem izleyemiyorum. DTS yazanları indirmedim halbuki. Televizyona BS Player gibi bir uygulama yüklenmiyor mu peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 28 Eylül 2019; 20:7:23 >
    Hocam bu soruyu sorana kadar biçimlendirip deneme yapsaydınız ya önce :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    TV evde ben ise ofiste indirip atıyordum filmi. Yoksa tv ve bilgisayar aynı yerde olsa tabiki hemen flaşı takar bakardım :) Siz asıl bana bu açılmayan mkv leri televizyonun açabildiği formata nasıl dönüştüreceğiz onu öğretin :) Ses gelmiyor indirdiğim filmlerden.
  • Bugun kurulum yaptırdım. Servis yanında ne kumanda getirmiş ne kablo getirmiş. Daha önceden usb ye attığım videoları açtım kendi çapımda testler yaptım servisin yanında sorun gözükmedi. Uydu kablosu al tak çalışır dedi gittim kablo aldım geldim . arkasında 2 tane yivli 1 tane soketli anten girişi var fakat denemelerime rağmen kanallarda sinyal yok diyor . ayarlardan lnb ayarlarına giriyorum oradada sinyal göstermiyor. Yanlış bişeymi yapıyorum yoksa antendemi sıkıntı var ?
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.